توسل

دعا برای خریدن خانه مورد نظر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای خریدن خانه مورد نظر , رسانه توسل ( جهت مشاوره خانه مورد نظر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای خریدن خانه مورد نظر : به هندوها تعلق دارد، به مردمانی که نام خود را از سند برگرفته اند، از طریق شاخه های رودخانه ای که از شمال غربی وارد هند شده است. هرگز تلاش نکرده است که خود را فراتر از آن پنج میلیون نفر از مردمان خود بسط دهد.

توسل : نژاد به عنوان دین آنها در دوره ای عظیم در تاریخ بشریت. کتب مقدس آن قطعا بیش از سه هزار سال قدمت دارند. اما در تمام این مدت هرگز خود را با هیچ نژادی از مردان خارج از شبه جزیره هند ارتباط برقرار نکرده است.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر

بنابراین به نظر می رسد که این یک دین کاملاً قومی است که نه تمایل و نه تمایلی برای تبدیل شدن به دین نوع بشر را نشان می دهد. همین مطلب را می توان در مورد دین کنفوسیوس نیز گفت. متعلق به چین و چینی هاست. مطابق سلیقه و نبوغ آنهاست.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : آنها حدود بیست و سیصد سال است که آن را به عنوان دین دولتی خود داشته‌اند و بر عقاید حاکمان عقاید در میان سیصد میلیون انسان حاکم است. اما از چین کنفوسیوس فقط یک نام است.

خانه مورد نظر

خانه مورد نظر : که باعث می‌شود به نوعی از دین گرایش پیدا کند؛ بنابراین، بیشتر از آن‌که آن‌ها آن را به بهترین شکل از دین می‌بینند. برهمنیسم محدود به آن بخش یا نژاد از خاندان بزرگ آریایی است که بیش از سی قرن هند را در اشغال خود داشته است.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : از نظام زرتشت هم همینطور. برای مدت طولانی مذهب قومی آریایی بود که قوم حاکم در بین بشریت شد. ایرانیان خود را در غرب آسیا گسترش دادند و بسیاری از ملل را فتح کردند، اما هرگز دین خود را ابلاغ نکردند.

این دین کاملاً یک مذهب ملی یا قومی بود که فقط متعلق به ایرانیان و فرزندان آنها پارسی ها بود. به همین ترتیب می توان گفت که دین مصر، یونان، اسکاندیناوی، یهودیان، اسلام و بودیسم ادیان قومی هستند.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : کشورهای مصر و اسکاندیناوی کاملاً چنین هستند. مطمئناً گفته می شود که یونانی ها نام خدایان خود را از مصر وام گرفته بودند، اما خود خدایان کاملاً متفاوت بودند. همچنین درست است که برخی از خدایان رومیان از یونانیان به عاریت گرفته شده بودند.

اما زندگی آنها پشت سر گذاشته شد. آنها صرفاً اسطوره یونانی را تکرار کردند و هیچ قدرتی برای اختراع یکی برای خود نداشتند. اما دین یونانی آنها هرگز دریافت نکردند. زیرا خدایان رومی به جای علوم انسانی منصفانه، فقط خادمان دولت بودند.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : یعنی کنسول‌ها، تریبون‌ها، و لیکتورها. المپ واقعی رم اتاق سنا در تپه کاپیتولین بود. یهودیت نیز در حقیقت یک دین قومی بود، هر چند هدفش کاتولیک بود و از آن انتظار داشت، و مسیحیان را ساخت. اما نمی‌توانست چیزهای غیرضروری را تحمل کند.

و بنابراین نتوانست کاتولیک شود. دین یهود، تا زمانی که مسیحیت به آن کمک کند، هرگز نمی توانست بیشتر از این که اینجا و آنجا مسیحی کند، انجام دهد. مسیحیت در عین تبلیغ آموزه های عیسی و عهد جدید، توانسته وزن عهد عتیق را نیز به دوش بکشد و کاتولیکیت خاصی به یهودیت بدهد.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : دین محمد کاتولیک بوده است، به این دلیل که به دین نژادهای بسیار متفاوت تبدیل شده است – اعراب، ترک ها و پارس ها که متعلق به سه گونه بزرگ از خانواده بشری هستند. اما پس از آن، محمدی‌گرایی هرگز به دنبال تغییر دین نبوده است.

بلکه فقط دنبال تابعیت بوده است. ایمان خواسته نیست، بلکه صرفاً تسلیم است. در نتیجه آقای پالگریو، مستر لین و آقای وامبری به ما می گویند که در عربستان، مصر و ترکستان، انبوهی وجود دارند که ظاهراً محمدی هستند.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : اما در اعتقاد خصوصی خود محمد را رد می کنند و واقعاً بت پرست هستند.اما، بدون شک، گرایش کاتولیک هم در یهودیت و هم در اسلام وجود دارد. و این از آموزه بزرگی است که آنها با مسیحیت مشترک دارند.

یعنی وحدت خدا. ایمان به آن اساس همه انتظارات یک دین جهانی است، و آرزو و قدرت تبدیل دیگران از آن دکترین وحدت الهی ناشی می شود. اما مسیحیت وحدت خدا را نه صرفاً به عنوان برتری قدرت و اراده، بلکه به عنوان برتری عشق و حکمت می آموزد.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : خدا را به عنوان پدر و نه صرفاً به عنوان پادشاه تعلیم می دهد. بنابراین نه تنها به دنبال تبدیل شدن به مسیحیان و رعیت، بلکه به دنبال تبدیل شدن به دین است. از این رو مسیحیت، که به عنوان یک دین سامی در میان یهودیان آغاز شد.

از مجمع الجزایر یونان عبور کرد و نژادهای یونانی و لاتین را تغییر داد. پس از آن گوت ها، لومباردها، فرانک ها، وندال ها. بعدها هنوز ساکسون ها، دانمارکی ها و نورمن ها. در همین حال، مبلغان نسطوری آن، با فشار به سمت شرق، در ارمنستان، ایران، هند و چین به اسلام گرویدند.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : در روزهای بعد سیاه پوستان، سرخپوستان و مردم جزایر اقیانوس آرام را به دین خود تبدیل کرد. در واقع، چیزی پس از اولین موفقیت های پیروزمندانه اش در طول هفت یا هشت قرن، پیشرفت آن را متوقف کرد. در قرن دهم به دوره خود رسید.

مأموریت‌های مدرن، چه یسوعی‌ها و چه پروتستان‌ها، کل ملت‌ها و نژادها را تغییر نداده است، بلکه فقط افراد را اینجا و آنجا تغییر داده است. دلیل این بررسی احتمالاً این است که مسیحیان اشتباهات یهودیان و محمدیان را تکرار کرده اند.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : آنها در پی آن بوده اند که مسیحیان را به یک سیستم بیرونی عبادت و مناسک تبدیل کنند، یا آنها را تابع یک عقیده جزمی قرار دهند. اما نه برای تبدیل شدن به یک ایده و یک زندگی. هنگامی که مبلغان مسیحی می روند و به هندوها یا بودایی ها می گویند: “شما هم اکنون در راه خود به سوی خدا هستید.

دین شما از او سرچشمه گرفته و از روح او الهام شده است، اکنون او چیزی بیشتر و بالاتر را توسط پسرش برای شما می فرستد، که نمی آید تا نابود کند، بلکه به انجام رساند، نه برای از بین بردن هر چیز خوبی که دارید، بلکه برای افزودن به آن، چیزی بهتر از این را ببینیم.” افتتاح شد. یهودیت، اسلام و مسیحیت که همگی وحدت کامل خدا را تعلیم می دهند.

دعا برای خریدن خانه مورد نظر : همگی هدفشان جهانی شدن بوده است. یهودیت به این دلیل شکست خورد که به جای تبدیل کردن به دین، به دنبال مسیحیان بود. اسلام، دین محمد (در واقع یک فرقه مسیحی یهودی نشین) شکست خورد، زیرا به دنبال ایجاد تابعیت به جای تغییر دین بود. فتوحات آن بر انواع نژادها گسترده بود، اما عمیق نبود. امروزه حداقل چهار نژاد کاملاً متمایز را در آغوش خود دارد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شش =