توسل

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر , رسانه توسل ( جهت مشاوره مادر شوهر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای مرگ سریع مادر شوهر : وقتی او صحبت کرد، تودودانا از او خواست که غذایش را بخورد. کالوداری التماس کرد که او را معذور کنند و گفت که او می رود و غذای خود را در حضور بودا می گیرد. “اون الان کجاست؟” پادشاه پاسخ داد. کالوداری پاسخ داد: «پروردگارا، بودا به همراه بیست هزار راهندا به این کشور می رود تا از پدر سلطنتی خود دیدن کند.

توسل : در این روز او شهر رادزاگیو را ترک کرده است.» تاهودانا بسیار خوشحال بود. او دوباره به کلودری گفت: “اینجا غذات را بخور و لطفاً یک وعده دیگر برای پسرم ببر؛ من می‌خواهم در طول سفر روزانه به او غذا بدهم.” کلودری با درخواست شاه موافقت کرد. وقتی غذایش تمام شد.

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر

پاتای او را با نفیس ترین عطرها پاک کردند و بعد آن را با بهترین و برگزیده ترین خوراکی ها پر کردند. سپس پاتا با احترام به پیام رسان هوایی تحویل داده شد و او در حضور جمعیت زیادی با پاتا زیر بغل به هوا برخاست و در یک لحظه به حضور گائوداما رسید و او کشتی را به او تقدیم کرد.

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر : حاوی غذاهای خوشمزه سفره پدرش. بودا غذا را با کمال میل دریافت کرد و آن را خورد. در تمام مدت سفر روزانه همین کار انجام می شد. کلودری هر روز از طریق هوا به کاخ می‌رفت، غذای خود را در آنجا می‌خورد، و غذای مربی برجسته‌اش را می‌آورد، که در تمام طول راه جز آن چیزی که از کاخ پدرش برای او آورده شده بود، غذا نمی‌خورد.

مادر شوهر

مادر شوهر : کلودری مشتاق بود برود و موضوع مبارک مذاکره خود را به اطلاع پادشاه برساند. او در هوا پرواز کرد و در مدت کوتاهی به قصر ارباب دعای تسخیر قلب مرد از راه دور کاپیلاووت رسید. پادشاه با دیدن او بسیار خوشحال شد. او از رهان سرافراز خواست که در مکانی بنشیند و دستور داد که پاتای او را با بهترین غذاهای سفره سلطنتی پر کنند. در همین حال، کلودری تمام شرایط سفر شاه را به او بازگو کرد.

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر : کالوداری هر روز اخباری از پیشرفت سفر بودا [ص ۱۷۲] می فرستاد. به این ترتیب او در دل همه اشتیاق شدید به دیدن او افزایش یافت و همه را بر آن داشت که با خلق و خوی مطلوب و نیکو در انتظار گاودامای بزرگ باشند. خدماتی که در این مناسبت توسط کالوداری انجام شد توسط خود بودا بسیار ارزشمند بود، که گفت: “کالوداری مردم انگشتر طلسم خوش شانسی را به استقبال آمدن ما آماده می کند؛ بنابراین او یکی از عالی ترین شاگردان من است.” شاهزادگان و همه اعضای خاندان سلطنتی که خبر ورود گائوداما را شنیدند.

با یکدیگر مشورت کردند تا بهترین وسیله را برای ادای احترام به بازدید کننده نجیب و برجسته بدانند. آنها نخلستان نیگراوداتا[۴] را به عنوان مناسب ترین مکان برای پذیرایی از او با شاگردانش انتخاب کردند. مکان به درستی پاکسازی شد و برای شرکت مورد انتظار آماده شد. ساکنان دعا برای حفظ آبروی خانواده کشور، با گران‌ترین لباس‌های خود، همراه با [صفحه ۱۷۳] گل و عطر، به دیدار بودا رفتند.[۵] کودکان از هر دو جنس راهپیمایی را باز کردند. فرزندان اصیل ترین خانواده ها به دنبال آنها بودند.

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر : بعد از آن همه افراد متعلق به خانواده سلطنتی آمدند. همه به بیشه نیگراوداتا رفتند، جایی که بودا به تازگی [صفحه ۱۷۴] با بیست هزار راهانی طلسم تسخیر قلب مرد که او را همراهی می کردند به آنجا رسیده بود. شاهزادگان، مخفیانه تحت تأثیر غرور، در درون خود فکر کردند: این شاهزاده تیدت از همه ما جوانتر است. او فقط برادرزاده ماست، بگذارید جوانان برای او سجده کنند. در مورد خودمان، بیایید پشت سر آنها بنشینیم. بودا به سرعت این را درک کرد و با خود گفت: خویشاوندان من از سجده بر من خودداری می کنند.

اکنون حتی آنها را مجبور به انجام این کار خواهم کرد. پس از آن وارد وجد شد، در هوا برخاست و بر سر بستگانش ایستاد، در حالی که گرد و غباری بر آنها می لرزاند، بر روی درخت انبه سفید، شگفتی های آتش و آب را به احترام آنها به نمایش گذاشت.توداودانا که از چنین نمایش فوق‌العاده‌ای از قدرت ماوراء طبیعی متعجب شده بود، فریاد زد: «بودای برجسته، روزی که به دنیا آمدی، تو را به حضور راتی کالادولا آوردند تا به او ادای احترام کنند.

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر : در آن مناسبت، وقتی دیدم که تو را در حال گذاشتن خودت می‌کنی. دو پا بر پیشانی راثی، برای اولین بار بر تو سجده کردم، در روز شادی های دعای تسخیر قلب شوهر بزرگ شخم، زیر سایه درخت ثامپوتاپیه قرار گرفتی، خورشید با حرکت روزانه خود سایه های اطراف را برانگیخته بود. درختان برای تغییر جهت، درختی که زیر آن تنها بودی و تکان نخورده بود. برای بار دوم بر تو سجده کردم و اکنون با دیدن این شگفتی جدید، دوباره بر تو سجده می کنم.

نمونه شاه بلافاصله مورد تقلید همه شاهزادگان قرار گرفت و با فروتنی به بودا تعظیم کردند. بودا که از تواضع خویشاوندان مغرور خود راضی بود، پایین آمد و در مکانی که برای او آماده شده بود، نشست. او سپس باعث شد که باران قرمزی بر روی انبوه جمع شده ببارد. این فضیلت داشت که کسانی را که دوست دارند خیس کند و کسانی را که دوست ندارند خیس کند. بودا گفت: «این تنها زمانی نیست که چنین شگفتی رخ داده است.

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر : همین اتفاق یک بار در یکی از وجود قبلی من، زمانی که شاهزاده وتاندرا بودم، رخ داد.» او ادامه داد و جالب ترین [صفحه ۱۷۵] شرایط آن وضعیت سابق را بیان کرد. اکنون کل مجلس از شنیدن موعظه های او و مشاهده قدرت او خوشحال شدند. وقتی موعظه تمام شد، همه آنها عقب نشینی کردند و به مکان های مربوطه خود بازنشسته شدند، اما از بودا دعوت نکردند که بیاید و غذای خود را در خانه هایشان بخورد.

صبح روز بعد، بودا با بیست هزار نفر از پیروان خود برای صرف غذا به راه افتاد. وقتی به دروازه شهر رسید، مدتی ایستاد و در درون خود به این فکر افتاد که آیا برای خوردن غذا به قصر برود یا از کوچه به کوچه برای گدایی آن برود. او مدتی مکث کرد و در مورد سیر رفتاری که همه بوداهای سابق دنبال کرده بودند فکر کرد. او که می دانست همه آنها بدون استثنا عادت داشتند برای جستجوی غذا از خانه به خانه بیرون بروند، بلافاصله تصمیم گرفت از آنها الگو بگیرد.

دعا برای مرگ سریع مادر شوهر : پس از آن او وارد شهر شد و در جستجوی غذای خود در خیابان ها چرخید. شهروندان، از طبقه های مختلف خانه هایشان، با تعجب به چنین منظره ای غیرعادی نگاه می کردند. “این چطوره؟” آنها گفتند؛ شاهزاده رائولا و مادرش یاتاودارا را می‌بینیم که با پوشیده‌ترین لباس‌ها بیرون می‌روند، با شیک‌ترین لباس‌ها نشسته‌اند، و اکنون شاهزاده تیدت[۶] با موهای [صفحه ۱۷۶] و ریش تراشیده و بدنش در خیابان‌ها ظاهر می‌شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 15 =