توسل

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مغازه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه : پس او به ارباب خود گفت: “آقا، من می خواهم قلب آن پادشاه بزرگ میمون ها را بخورم!” کروکودیل گفت: “همسر خوب، من در آب زندگی می کنم و او در خشکی زندگی می کند: چگونه می توانیم او را بگیریم؟” او پاسخ داد: “با قلاب یا با کلاهبردار، او باید دستگیر شود.” اگر او را نگیرم، می‌میرم.» تمساح پاسخ داد: “باشه” و او را دلداری داد، “خودت را اذیت نکن. من یک برنامه دارم.

توسل : قلبش را به تو می دهم تا بخوری.پس وقتی بودیساتا در ساحل گنگ نشسته بود، پس از نوشیدن آب، تمساح نزدیک شد و گفت: “آقا میمون، چرا در این مکان آشنا قدیمی با میوه های بد زندگی می کنید؟ در آن سوی رود گنگ پایانی برای درختان انبه، و درختان لابوجا، با میوه های شیرین مانند عسل وجود ندارد! آیا بهتر نیست.

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه

از آنجا عبور کنیم و انواع میوه های وحشی را برای خوردن داشته باشیم؟» میمون پاسخ داد: «لرد تمساح، گنگ عمیق و گسترده است: چگونه می توانم از آن عبور کنم؟» اگر می‌خواهی بروی، تو را بر پشتم سوار می‌کنم و تو را می‌برم.» میمون به او اعتماد کرد و موافقت کرد. دیگری گفت: «پس بیا اینجا، پشت من با تو!» و میمون بالا رفت. اما زمانی که کروکودیل کمی راه را شنا کرد.

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه : میمون را زیر آب فرو برد. “دوست خوب، تو به من اجازه می دهی غرق شوم!” میمون گریه کرد “این دیگر برای چیست؟” تمساح گفت: «فکر می‌کنی من تو را از سر طبیعت ناب خود حمل می‌کنم؟ به هیچ وجه! همسرم دلتنگ است و می خواهم به او بدهم تا بخورد!» میمون گفت: «دوست، خوشحالم که به من گفتی. چرا، اگر وقتی می‌رویم میان بالای درختان می‌پریم، قلبمان در درونمان بود.

مغازه

مغازه  : میمون و تمساح روزی روزگاری، زمانی که برهماداتا پادشاه بنارس بود، بودیساتا به عنوان یک میمون در پای هیمالیا زنده شد. او قوی و محکم، هیکل بزرگ، خوش گذران شد و در کنار منحنی رودخانه گنگ در یک پناهگاه جنگلی زندگی می کرد. اکنون در آن زمان یک تمساح در گنگ ساکن بود. جفت تمساح قاب بزرگ میمون را دید و اشتیاق خوردن قلب او را در سر داشت.

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه : همه چیز تکه تکه می‌شد!» “خب، کجا نگهش میداری؟” از دیگری پرسید. بودیساتا به درخت انجیر با خوشه‌هایی از میوه‌های رسیده اشاره کرد که نه چندان دور ایستاده بود. او گفت: «ببینید، قلب ما به درخت انجیر آویزان است.» تمساح گفت: “اگر قلبت را به من نشان دهی، پس من تو را نمی کشم.” “پس مرا به دعا برای اب شدن شکم درخت ببر و آن را به تو که بر آن آویزان شده است نشان خواهم داد.” کروکودیل او را به محل آورد. میمون از پشت خود پرید و با بالا رفتن از درخت انجیر روی آن نشست.

“ای کروکودیل احمق!” گفت: فکر کردی موجوداتی هستند که دلشان را بالای درخت نگه دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر می دارند! تو احمقی هستی و من از تو فریب خورده ام! ممکن است میوه هایتان را برای خودتان نگه دارید.

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه : بدن شما عالی است، اما عقل ندارید.» و سپس برای توضیح این ایده، بیت‌های زیر را بیان کرد: «رز-سیب، میوه جک، انبه نیز در آن سوی آب، آنجا را می‌بینم. بس است، من آنها را نمی خواهم. انجیر من به اندازه کافی برای من دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه خوب است! «بدن شما عالی است، اما هوش شما چقدر کوچکتر است! حالا راهت را برو، آقا تمساح، زیرا من بهترین ها را داشته ام.» تمساح که چنان غمگین و بدبخت بود که انگار هزاران پول از دست داده بود.

با اندوه به محل زندگی خود بازگشت. روحی که در یک درخت زندگی می کرد و این اتفاق افتاد که بودا به عنوان روح درختی دوباره متولد شد. در آن زمان (در بنارس) پادشاهی سلطنت کرد که با خود گفت: «در سرتاسر هند، پادشاهان در کاخهایی زندگی می‌کنند که ستون‌های دعا برای زیاد شدن مشتری با خاک مورچه بسیاری از آن پشتیبانی می‌کنند. من برای خود قصری خواهم ساخت که تنها بر یک ستون تکیه کند.

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه : آنگاه من در حقیقت رئیس همه پادشاهان خواهم بود.» اکنون در پارک پادشاه یک درخت سال ارباب، راست و خوش رشد وجود داشت که در روستاها و شهرها پرستش می شد، و حتی خانواده سلطنتی نیز به این درخت ادای دعا برای عزیز شدن نزد صاحب کار احترام، عبادت و افتخار می کردند. و ناگهان دستوری از طرف پادشاه صادر شد که درخت را قطع کنند. و مردم بشدت ناامید شدند، اما چوب‌فروشان که جرأت نداشتند از دستورات پادشاه سرپیچی کنند.

با دستان پر از حلقه‌های عطری به پارک آمدند و دور درخت را با یک ریسمان حلقه زدند، گل‌هایی به آن بستند و آتش زدند. چراغی را عبادت کردند و ندا دادند: «ای درخت! در روز هفتم باید تو را قطع کنیم، زیرا پادشاه چنین دستور داده است. اکنون خدایان ساکن تو را به جای دیگری برسان، و چون ما فقط از فرمان پادشاه اطاعت می کنیم، مبادا هیچ سرزنشی بر گردن ما نیفتد و هیچ آسیبی به فرزندان ما وارد نشود.

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه : و روحی که در درخت زندگی می کرد با شنیدن این سخنان در درون خود تأمل کرد و گفت: «این سازندگان مصمم هستند که این درخت را قطع کنند و مسکن من را ویران کنند. حالا زندگی من فقط به اندازه این درخت دوام دارد. و ببین! تمام درختان جوان سال که در اطراف ایستاده اند، جایی که خدایان قوم و خویشان من در آن زندگی می کنند – و آنها بسیارند – نابود خواهند شد!

ویرانی من به اندازه هلاکت فرزندانم به من نزدیک نیست، پس باید از جان آنها محافظت کنم.» بر این اساس، در ساعت نیمه شب که به شکوه الهی آراسته شده بود، وارد حجره باشکوه پادشاه شد و تمام اتاق را پر از درخشندگی درخشان کرد و در کنار بالش شاه گریه کرد.

دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه : با دیدن او، پادشاه وحشت زده گفت: “تو کیستی که در هوا ایستاده ای و چرا اشک هایت جاری می شود؟” و خدای درخت پاسخ داد: “در قلمرو تو من به عنوان درخت خوش شانس شناخته می شوم. شصت هزار سال است که ایستاده‌ام و همه مرا پرستش کرده‌اند، و اگر چه خانه‌ها و شهرک‌های بسیاری ساخته‌اند، هیچ خشونتی با من نشده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =