توسل

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مغازه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه : آنها می توانند مقدسات دین را اجرا کنند. آنها می توانند روح فراق به سوی خدا را تسریع بخشند. آنها می توانند روح فراق را به جهنم لعنت کنند. کشیش کسی است که لباس اقتدار و قداست بسیار دارد. اما در بودیسم چیزی از همه اینها وجود ندارد، نمی تواند وجود داشته باشد. خدایی که بسیار فراتر از قوم ماست، اختیار خود را به هیچ کس تفویض نکرده است.

توسل : او از طریق قوانین ابدی کار می کند. اراده او با توالی های غیرقابل تغییر متجلی می شود. هیچ چیز پنهانی در مورد قوانین او وجود ندارد که مستلزم توضیح توسط کارگزاران او باشد، و نه هیچ مراسمی که برای پذیرش در ایمان لازم باشد. بودیسم یک دین آزاد است. هیچ کس کلید نجات یک انسان را به جز خودش در دست ندارد.

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه

بودیسم هرگز در خواب نمی بیند که کسی می تواند شما را نجات دهد یا لعنت کند جز خودتان، و بنابراین یک راهب بودایی تا آنجا که می تواند از عقاید ما در مورد یک کشیش دور است. هیچ چیز برای بودیسم منفورتر از ادعای اقتدار، [صفحه ۱۲۹] قدرت، تقدسی که از بالا به دست می آید، نمی تواند باشد مگر با تلاش جدی روح یک انسان.

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه : این راهبان که در سرتاسر برمه بسیار رایج هستند، صومعه‌هایشان بیرون از هر دهکده است، و در هر خیابانی در صبح زود در حال گدایی نان خود هستند و تمام جوانان کشور را آموزش می‌دهند، صرفاً مردانی هستند که برای خیر تلاش می‌کنند. . درک این موضوع برای ما دشوار است، زیرا ذهن ما به سمت دیگری خم شده است. دین بدون کشیشی برای ما غیرممکن به نظر می رسد.

مغازه

مغازه : زیرا با یک کشیش می‌توانیم کسی را بفهمیم که از بالا قدرتی دریافت کرده است، که به‌طور مثال نماینده خدا در زمین است. به نظر ما کاهنان کسانی هستند که بخشی از اختیاراتی را که خدا سرچشمه آن است به آنها تفویض کرده اند. ما دعا برای افزایش فروش اجناس مغازه فکر می کنیم که آنها می توانند گناه را پاک کنند. آنها می توانند به ایمان بپذیرند; آنها می توانند از آن خارج شوند; آنها می توانند با اقتدار نصیحت کنند.

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه : اما در اینجا چنین است. کل ایده و چیز یک کشیش برای بودیسم منفور خواهد بود. بسیار دعا برای فروش فوری ملک مغازه شگفت انگیز است که به این فکر کنیم که چگونه این برادری در تمام این قرن ها وجود داشته است، چگونه همیشه احترام و تحسین مردم را به خود جلب کرده است، چگونه همیشه آموزش کودکان را در دستان خود نگه داشته است، و در عین حال هرگز آرزویی نداشته است.

مقدس گرایی به وسوسه ای که در اینجا مقاومت می شود فکر کنید. وسوسه مداخله در دولت بسیار زیاد بود، وسوسه تسخیر قدرت کشیش به خود بسیار بسیار بیشتر است. با این حال همیشه در برابر آن مقاومت شده است. این برادری راهبان امروز مانند دعا برای خرید خانه و مغازه بیست و سه قرن پیش است – جامعه ای از مردان که در جستجوی حقیقت هستند.

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه : بنابراین، با در نظر گرفتن این راهبان، ما باید هر تصوری از کشیشی، هر تصوری از دعا برای فروش ماشین فوری تقدس مازاد بر انسان، و اقتدار مازاد بر انسان را از ذهن خود دور کنیم. ما هرگز نباید آنها را به هیچ وجه [صفحه ۱۳۰] به کشیشان خود یا حتی به رهیبان خود تشبیه کنیم. من از کلمه راهب استفاده می کنم، زیرا این نزدیکترین کلمه انگلیسی است که می توانم پیدا کنم، اما حتی این نیز کاملاً صحیح نیست.

من اغلب این سختی را پیدا کرده ام. من دوست ندارم از اصطلاحات برمه ای استفاده کنم، به همین دلیل، اصطلاحات و نام های عجیب و غریب ما را گیج می کند. به نظر می رسد که آنها ما را به دنیای دیگری می برند – دنیایی دعا برای فروختن ماشین با قیمت بالا از مردم که با ما تفاوت دارند، نه تنها در عادات، بلکه در ذهن و روح. این یک پارتیشن تقسیم کننده است. خواندن کتابی که از مردم با عبارات عجیب و غریب صحبت می کند.

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه : و احساس می کنیم که آنها با ما گوشت و خون هستند، بسیار دشوار است، و بنابراین، در صورت امکان، همیشه از یک کلمه انگلیسی استفاده کرده ام که می توانم به هر جایی نزدیک به معنای آن بیایم. در این مورد فکر می‌کنم راهب به منظور من نزدیک‌تر است. آنها گوشه نشین نیستند، زیرا آنها همیشه در جوامع روستایی زندگی می کنند و خود را از رابطه انسانی منزوی نمی کنند.

کشیشان نیستند، وزیر نیستند، روحانیون نیستند. تنها نیمی از معتادها آنها را توصیف می کنند، بنابراین من از کلمه راهب به عنوان نزدیکترین چیزی که می خواهم بگویم استفاده می کنم. و همانطور که بدن خود را با رفتار دقیق تربیت می کند، روح خود را نیز تربیت می کند. او باید کتب مقدس را بخواند، باید در تعالیم معلم بزرگ تعمق کند.

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه : باید با هر وسیله ای که در توان دارد تلاش کند تا این حقایق را نه به عنوان سخنان توخالی، بلکه به عنوان باورهایی که برای او باشد به خود بیاورد. جوهر تمام حقیقت او از جامعه بریده نیست. راهبان دیگری نیز هستند و بازدیدکنندگانی از زن و مرد وجود دارد. او ممکن است با آنها صحبت کند – او گوشه گیر نیست. اما او نباید زیاد در مورد مسائل دنیوی صحبت کند.

زندگی او زندگی خودفرهنگی است. او که کشیش نیست، وظایف کمی در قبال دیگران دارد. از او خواسته نمی شود که در کار دیگران دخالت کند. مریض را عیادت نمی کند; او هیچ دغدغه ای به تولد و ازدواج و مرگ ندارد. روز یکشنبه و در برخی مناسبت های دیگر ممکن است قوانین را برای مردم بخواند، همین. در این مورد در فصل دیگری صحبت خواهم کرد. در زمان او تقاضای زیادی ندارد.

دعا برای رزق و روزی فراوان مغازه : او همچنین مدیر مدرسه روستاست، اما این کاملاً از حرفه مقدس او جدا است. با این حال او وظایف خاصی دارد. هر روز صبح که اولین نور خورشید به صومعه می رسد، زمانی که پرندگان هنوز به روز می پردازند، و طراوت خنک صبح هنوز در کنار بزرگراه ها نهفته است، از هر صومعه خواهید دید که صفوف کوچکی بیرون می آید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =