توسل

دعای پیاز برای زردی نوزاد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای پیاز برای زردی نوزاد , رسانه توسل ( جهت مشاوره نوزاد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای پیاز برای زردی نوزاد : خزنده های کوچکتری پر از خار بودند که مسافر را پاره می کردند و مانع از پیشرفت او می شدند. جنگل نیز مملو از مارهایی بود که در امتداد زمین می خزیدند، به طوری که با پوست های خاکستری و زرد خود به زمین سفر می کردند که مسافر بی خبر به آنها پا می گذاشت و گزیده می شد. و برخی آنقدر زیبا با میله‌های قرمز مرجانی و طلایی که مردان آن‌ها را به‌عنوان جواهری زیبا برمی‌داشتند تا زمانی که مار روی آن‌ها می‌چرخید.

توسل : اینجا و آنجا در این جنگل درختچه های کوچکی بود که در آن گل ها بود. آنها گلهای زیبایی داشتند، با فنجان های سفید عمیق و برگ های براق پهن که میوه های بنفش را پنهان می کردند. و برخی دارای شکوفه‌های قرمز [صفحه ۳۴۳] بودند که مانند مردان خواب‌آلود سری به این طرف و آن طرف تکان می‌دادند، و در آنجا فستون‌های بلندی از ستاره‌های سفید وجود داشت.

دعای پیاز برای زردی نوزاد

هوای آنجا از عطرشان سنگین بود. اما همه آنها پر از خار بودند، فقط تا زمانی که شکوفه ها را نتراشیدی، نمی توانستی خارها را ببینی. این چوب توسط جاده ها سوراخ شده بود. بسیاری از آنها بسیار عریض بودند و به طرق مختلف از میان جنگل عبور می کردند، برخی از آنها هرازگاهی در گلدها توقف می کردند، برخی دیگر کم و بیش از آنها دوری می کردند، اما هیچ کدام مستقیم نبودند.

دعای پیاز برای زردی نوزاد : همیشه، اگر دنبالشان می‌رفتی، خم می‌شدند و خم می‌شدند تا اینکه پس از سفرهای بسیار، همان جایی که شروع کردی، شدی. و هر چه جاده وسیع تر باشد، چمن زیر آن نرم تر است. هرچه گلدسته‌هایی که آن را پوشانده بودند شیرین‌تر بود، سریع‌تر چرخید. یک جاده آنجا بود که مستقیم می رفت، اما از جاده های دیگر دور بود. در میان صخره ها و صخره هایی که یک طرف دره را محدود می کردند منتهی می شد.

نوزاد

نوزاد : آنجا جنگل بزرگی بود. پر از درختان غول پیکری بود که آنقدر بلند بودند و آنقدر ضخیم بالای سرشان بود که نور خورشید نمی توانست از زیر آن پایین بیاید. و خزنده‌های بزرگی بودند که از درختی به درخت دیگر می‌دویدند و از آنجا بالا می‌رفتند و حلقه‌های بزرگ طناب را به پایین پرتاب می‌کردند. در زیر درختانی که در امتداد زمین رشد می کردند.

دعای پیاز برای زردی نوزاد : بسیار ناهموار بود، بسیار دور از تمام دشتهای پست. هیچ گلی در کنار آن رشد نکرد، خزه یا علف روی آن نبود، فقط سنگ های تیز سخت. بسیار باریک بود و با پرتگاه ها هم مرز بود. نورهای زیادی در این چوب بود، چراغ هایی که مثل غروب آفتاب شعله ور می شدند و می مردند، چراغ هایی که مثل رعد و برق در شب می آمدند و از بین می رفتند. این چوب هرگز کاملاً تاریک نبود.

آنقدر پر از این نورها بود که بی هدف سوسو می زد. در این جنگل مردانی بودند که به این طرف و آن طرف می رفتند. چوب پر از آنها بود. آنها نمی دانستند به کجا رفتند. نمی دانستند به کجا می خواهند بروند. فقط دعایی برای فروش خانه به قیمت خوب این [صفحه ۳۴۴] را می دانستند که هرگز نمی توانستند ساکن باشند. زیرا نگهبان این چوب زمان بود. او به یک شلاق تیز مسلح بود و مدام آنها را می راند.

دعای پیاز برای زردی نوزاد : استراحتی نبود بسیاری از اینها وقتی برای اولین بار آمدند عاشق چوب بودند. آنها گفتند که گلدها دعای بسیار قوی برای فروش ملک از راه دور بسیار زیبا بودند، گلها بسیار شیرین بودند. آن‌ها در جاده‌های عریض به سمت درختچه‌ها سرگردان شدند و سعی کردند روی خزه‌ها دراز بکشند و گل‌ها را دوست داشته باشند. اما زمان به آنها اجازه نمی دهد. فقط برای چند لحظه آنها می توانند آرامش داشته باشند، و سپس باید ادامه دهند.

اما آنها اهمیتی ندادند. آنها گفتند: “جنگل پر از درختان است.” اگر نتوانیم در یکی زندگی کنیم، می توانیم دعای مجرب برای نور چشم دیگری را پیدا کنیم. و بنابراین آنها به یافتن دیگران و دیگران ادامه دادند و هر کدام کمتر آنها را خوشحال کردند. عده کمی بودند که اصلاً به گلدز نرفته بودند. آنها گفتند: “خیلی زیبا هستند، اما این جاده هایی که از آنها می گذرد، به کجا می روند؟” گرد و گرد و دوباره گرد. آنجا آرامشی نیست.

دعای پیاز برای زردی نوزاد : زمان در آن گلدها حکومت می کند، زمان با تازیانه و گودش، و آرامشی در کار نیست. آنچه ما دعای برای ریختن ترس از رانندگی می خواهیم استراحت است. آن‌ها گفتند، و آن چراغ‌ها چراغ‌های سرگردانی هستند، مثل رعد و برق تابستانی در جنوب که به این طرف و آن طرف حرکت می‌کنند. ما به چنین نورهایی اهمیت نمی دهیم. نور ما محکم و شفاف است. آنچه ما آرزو داریم صلح است.

ما اهمیتی نمی‌دهیم که برای همیشه در این جنگل بچرخیم، تا همیشه آن چراغ‌های متحرک را ببینیم. و بنابراین آنها از جاده های پیچ در پیچ [ص ۳۴۵] پایین نمی روند، بلکه مسیر را بر روی صخره ها شرح می دهند.گفتند: باریک است، گل ندارد، پر از سنگ است، اما دعای مجرب برای خرید خانه بزرگ راست است. ما را به جایی خواهد برد، نه دور و بر و دور و دور – ما را به جایی خواهد برد.

دعای پیاز برای زردی نوزاد : و گفتند پیش ما نوری است نور ستاره. اکنون بسیار کوچک است، اما همیشه ثابت است. هرگز سوسو نمی زند یا از بین نمی رود. این ستاره حقیقت است. در زیر آن ستاره، آنچه را که به دنبالش هستیم، خواهیم یافت. و به این ترتیب آنها به راه خود رفتند، روی صخره ها زحمت کشیدند، گاه و بیگاه سقوط کردند، با زخم های نوک تیز، پاهای دردناک، اما قوی دل، خونریزی کردند.

و هرچه می‌رفتند از جنگل دورتر و دورتر می‌شدند، از گل‌ها و گل‌هایی با رایحه‌های مرگبار دورتر و دورتر می‌شدند. آنها کمتر و کمتر صدای شلاق زمان را می شنیدند که بر شانه های سرگردان می افتاد. ستاره نزدیک و نزدیکتر می‌شد، نور بیشتر و بیشتر می‌شد، چراغ‌های دروغین پشت سرشان می‌مردند، تا اینکه سرانجام از جنگل بیرون آمدند و در آنجا دریاچه‌ای را یافتند که زیر آفتاب حقیقت همه آرزوها را می‌شوید.

دعای پیاز برای زردی نوزاد : راه خود را برده بودند. زمان و زندگی و مبارزه و مبارزه پشت سر آنها بود و نتوانستند آنها را تعقیب کنند، زیرا آنها خسته و پاچه پا به صلح بزرگ آمدند. و از آنهایی که جا ماندند، از آنهایی که در گلدها ماندند تا گلهای مرگبار را جمع کنند، تازیانه زمان همیشه به جلو رانده شوند – آنها چه؟ حتما یاد خواهند گرفت. تازیانه مهربان [ص ۳۴۶] زمان پشت سر است.

او هرگز اجازه نخواهد داد در چنین جنگل مرگباری استراحت کنند. آنها باید همیشه به جلو بروند. و هر چه می‌روند خسته‌تر می‌شوند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =