توسل

شماره دعانویس در خوزستان

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

شماره دعانویس در خوزستان , رسانه توسل ( جهت مشاوره خوزستان و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شماره دعانویس در خوزستان : بیمار می رقصد، معمولاً دیوانه وار، تا زمانی که حمله صرع رخ می دهد، با تمام همراهی های وحشتناک آن – خیره شدن دیوانه وار، دست و پاهای متشنج، دندان قروچه، و لب های پر از کف.اعمال مرد در این دوره به خودش نسبت داده نمی شود، بلکه به شیطانی که او را کنترل می کند، نسبت داده می شود. هنگامی که درمان، واقعی یا وانمودی انجام شد.

توسل : بیمار خانه کوچکی [صفحه ۱۷۵] می‌سازد، از انواع خاصی از غذا اجتناب می‌کند و وظایف خاصی را انجام می‌دهد. گاهی اوقات این روند در جنون بیمار خاتمه می یابد. او شناخته شده است که به بوته فرار می کند، از همه انسان ها پنهان می شود و روی ریشه ها و توت های جنگل زندگی می کند. «این فتیچ‌مردان مانند پزشکان آلمانی‌های باستان، پزشکان کشیش هستند.

شماره دعانویس در خوزستان

آنها دانش عمیقی از گیاهان و همچنین طبیعت انسان دارند، زیرا آنها همیشه قدرت واقعی دولت را در انحصار خود دارند. اما این بسیار مشکوک است که آیا آنها رازی جز استخراج فضیلت و زهر از گیاهان دارند یا خیر. در اولین سفری که به بوته رفتم برای یکی از این پزشکان فرستادم. در آن زمان من در میان شکانیان اقامت داشتم که به خاطر فتح خود جشن گرفته می شوند.

شماره دعانویس در خوزستان : او با حضور نیم دوجین شاگرد آمد. او مردی بلند قد بود، لباس سفید پوشیده، با کمربندی از پوست پلنگ، که از آن زنگ آهنی آویزان بود، به شکل زنگوله های گوسفندان ما. دو رد گچ روی چشمانش بود. مقداری از موهایم را برداشتم و با لیوان سوزان وز کردم و به او دادم. او آن را با هوس در کیسه چمن کوچکش ریخت. زیرا موهای سفیدپوست از درجه اول فتیش است.

خوزستان

خوزستان : در وسط خیابان کلبه ای برای اسکان او ساخته اند و او در آنجا اقامت می کند تا زمانی که درمان شود یا دیوانه شود، همراه با کشیش و شاگردانش. در آنجا به مدت ده روز یا دو هفته یک عیاشی مداوم برگزار می شود. خوردن و آشامیدن زیاد به هزینه بستگان بیمار و رقص های بی پایان با صدای فلوت و طبل. به دلایل واضح، فتیچ نشان می دهد که زندگی خوب را با بیزاری در نظر می گیرد.

شماره دعانویس در خوزستان : سپس مقداری سرکه تمشک را در لیوانی ریختم، ابتدا کمی از آن را نوشیدند و به او تقدیم کردم و به او گفتم که این خون از مغز پزشکان بزرگ است. پس از آن او آن را با احترام زیادی پذیرفت و انگشتانش را در آن فرو برد، انگار که اژدهای گیره ای است، با آن پیشانی خود، هر دو پا را بین دو انگشت اول پا و زمین پشت سرش پاشید.

سپس لیوان خود را به شاگردی داد و او آن را خالی کرد و پس از آن به شیوه ای بسیار سکولار به لب هایش زد. سپس خواستم کمی از فتیش او را ببینم. او روی زمین با گچ قرمز چند خط هیروگلیف کشید که از میان آنها دایره، صلیب و هلال دعانویس در تهرانپارس را تشخیص دادم. او گفت که اگر به او یک «دوش» خوب بدهم، او همه چیز را به من خواهد گفت.

شماره دعانویس در خوزستان : اما از آنجایی که او هیچ چیز منطقی نمی‌پذیرفت، و چون بهترین دعانویس در بوشهر می‌دانستم هیچ چیز مهمی را در انظار عمومی به من نمی‌گوید، مذاکرات به حالت تعلیق درآمد.» مرد فتیچ به ندرت بومی را می یابد که تمایل داشته باشد ادعای قدرت های ماوراء طبیعی خود را زیر سوال ببرد. او نه تنها یک پزشک و یک کشیش است. او همچنین یک جادوگر است.

و این دفتری است که او را با یک قدرت واقعاً قدرتمند [صفحه ۱۷۶] سرمایه گذاری می کند. وقتی مردی با ارزش دعانویس خوب در بوشهر می میرد، مرگ او همواره به جادوگری نسبت داده می شود و از کمک مرد فتیچ برای کشف جادوگر استفاده می شود. مونگیلومباس گفت: «وقتی مردی برای مدت طولانی بیمار است، نگمبی را صدا می زنند و اگر نتواند او را خوب کند، مرد فتیچ. او شب می‌آید.

شماره دعانویس در خوزستان : با لباس سفید، پرهای خروس روی سرش، زنگ و لیوان کوچکش. او دو یا سه رابطه را با هم به اتاقی فرا می خواند. او صحبت نمی کند، اما همیشه در لیوان خود نگاه می کند. سپس به آنها می گوید که این بیماری نه از مبویری است، نه دعانویس در دورود لرستان اوبامبو و نه خدا، بلکه از یک جادوگر می آید. به او می‌گویند: «چه کنیم؟» بیرون می‌رود و می‌گوید: «به تو گفته‌ام: دیگر حرفی ندارم.

یک دلار پارچه به او می‌دهند. و هر شب در خیابان دور هم جمع می شوند و فریاد می زنند: «من آن مردی را می شناسم که برادرم را جادوگر می کند. برای تو خوب است که او را خوب کنی.» سپس جادوگر او را خوب می کند. اما اگر مرد بهبود نیابد، با دکتر بوش از کشور دعانویس خوب در هرمزگان شکانی تماس می گیرند. او به زبان بوته می خواند. شب به خیابان می رود.

شماره دعانویس در خوزستان : همه مردم در اطراف او جمع می شوند. با پوست گربه ببری در دست، به این طرف و آن طرف می‌رود، تا اینکه در حالی که تمام مدت آواز می‌خواند، پوست ببر را زیر پای جادوگر می‌گذارد. در پایان آهنگ او، مردم جادوگر را می گیرند و او را به زنجیر می بندند و می گویند: “اگر برادرمان را به سلامتی برنگردانی، تو را خواهیم کشت.” در خانه مأموریتی در کوریسکو نشسته بود.

با پنجره‌های باز، فریادی وحشیانه و رقت‌انگیز را شنید که از روستایی در فاصله کوتاهی بلند می‌شد. سکوت ناگهانی بر دوستانش حاکم شد. مدرسه در اتاق کناری بود و دو دختر از آن روستا صدای خود را بلند کردند و گریستند. این ناقوس مرگ بود، و ناقوس بیش از یک زندگی. یک رئیس برای مدتی در وضعیت ناامید کننده ای دراز کشیده بود و زنی به خاطر سحر کردن او محکوم شده بود.

شماره دعانویس در خوزستان : او پسری حدوداً هفت ساله داشت و از ترس اینکه مبادا هنگامی که به سن مردانگی رسید، انتقام‌گیر او شود، متهمان او را نیز در نکوهش قرار دادند. هر دو زندانی شده بودند و در صورت مرگ رئیس کشته می شدند. روز بعد یکشنبه بود و آقای رید با آقای مکی، مبلغ، به روستا رفت. مرد [ص ۱۷۷] نمرده بود. اما او ناگهان لال شده بود و خدمتکارانش به این نتیجه رسیده بودند که روح رفته است. وقتی وارد خانه شد، آقای رید او را دید که روی تخت بامبو در حالت گیجی دراز کشیده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =