توسل

طلسم ذهن

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم ذهن , رسانه توسل ( جهت مشاوره ذهن و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ذهن : ثروتمند نشود، غمگین و مالیخولیایی می‌شود و ناله می‌کند.[S. 157] به سینه می زند، ناله می کند، در ناامیدی می افتد: «بیهوده، افسوس که تلاش من بیهوده است، زحمت من بی فایده است!» اما این راهبان، بدبختی آرزو است، زنجیره آشکار رنج است که با آرزو ایجاد شده است. ناشی از میل، از طریق میل به دست آمده، به سادگی مشروط به میل. «وقتی مال برای این پسر خانه شکوفا شد.

توسل : باید با آفتاب و باد سرپیچی کند، با پشه، زنبور و خزندگان دست و پنجه نرم می کند. از گرسنگی و تشنگی فرسوده می شود. اما این، راهبان، بدبختی میل است، این زنجیره آشکار رنجی است که از طریق میل سرچشمه می گیرد، ناشی از میل، تداوم یافته توسط میل، صرفاً مشروط به میل. {۸۶}«اگر این پسر خانه، راهبان، که این‌قدر زحمت می‌کشد، زحمت می‌کشد و عذاب می‌کشد.

طلسم ذهن

ای راهبان، که زحمت می کشی، زحمت می کشی و عذاب می کنی، او نگران حفظ این مال است: مبادا اموالم را پادشاهان از من مصادره کنند، یا دزدان غارت نکنند، یا مصرف کنند. با آتش، یا با آب شسته شده، یا توسط اقوام دشمن ربوده شده است!» و در حالی که او از اموال خود محافظت می کند، پادشاهان آنها را از او مصادره می کنند، یا توسط دزدان غارت می شوند.

طلسم ذهن : یا توسط آتش سوزانده می شوند، یا توسط آب شسته می شوند. یا توسط دشمنان گرفته شده از خویشاوندان. سپس غمگین و مالیخولیا می شود، ناله می کند، ناله به سینه می زند، ناامید می شود: «دیگر دارایی من نداریم! علاوه بر این، راهبان: برانگیخته شده از میل، برانگیخته شده از میل، تحریک شده توسط میل، تنها از روی میل است که پادشاهان با پادشاهان، شاهزادگان با شاهزادگان، کشیشان با کشیشان، شهروندان با شهروندان، مادران با پسران، پسران با مادر به نزاع می پردازند.

ذهن

ذهن : آنچه با توجه به این پنج میل خوب و پسندیده است، طراوت میل است. «پس راهبان، بدبختی آرزو چیست؟ در اینجا، راهبان، پسر خانه از طریق یک دفتر امرار معاش می کند، خواه به عنوان منشی، یا ماشین حساب، یا مباشر، به عنوان باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه کشاورز، یا تاجر، یا گله داری، به عنوان سرباز، یا وزیر پادشاه، یا هر خدمت دیگری. در معرض گرما است، در معرض سرما قرار می گیرد.

طلسم ذهن : پدر با پسر، پسر با پدر، برادر با برادر دعوا می کند، برادر با[S. 158]خواهر، خواهر با برادر، دوست باطل کردن طلسم جدایی با دوست. پس چون درگیر نزاع و نزاع و نزاع می شوند با مشت و سنگ و چوب و شمشیر به یکدیگر حمله می کنند. و به این ترتیب به سوی مرگ یا درد فانی می شتابند. اما این، راهبان، بدبختی میل است، این زنجیره آشکار رنجی است که از طریق میل سرچشمه می گیرد.

ناشی از میل، تداوم یافته توسط میل، صرفاً مشروط به میل. «به‌علاوه، راهبان: رانده شده از میل، برانگیخته از هوس، برانگیخته باطل کردن طلسم شیخ بهایی شده از میل، فقط از روی میل به نبرد می‌شتابند، سپر و شمشیر در دست، با کمربند و کمان، از دو طرف آرایش جنگی، و تیرها می چرخند و نیزه ها ناله می کنند و شمشیرها می درخشند. و با تیر همدیگر را سوراخ می کنند، با نیزه همدیگر را سوراخ می کنند.

طلسم ذهن : با شمشیر سرشان را می شکافند. و به این ترتیب به سوی مرگ یا درد فانی می شتابند. اما این، راهبان، بدبختی میل است، این زنجیره آشکار رنجی است که از طریق میل سرچشمه می گیرد، ناشی از میل، تداوم یافته توسط میل، صرفاً مشروط باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد به میل. راهب‌ها: رانده شده از میل، برانگیخته‌شده از میل، به حرکت در آمده از هوس، فقط از روی میل به سرعت می‌شتابند،

سپر و شمشیر در دست، به کمربند و کمان، بر باروهای سفید و لغزنده، و تیرها ناله می‌کنند و نیزه‌ها. سوئیچ و شمشیرها چشمک می زنند.{۸۷}و آنها خود را با تیر سوراخ می کنند، با نیزه خود را سوراخ می کنند، ماسه های سوزان را ابطال طلسم چیست می ریزند، بلوک های خرد کننده را پرتاب می کنند.[S. 159]پایین، سر خود را با شمشیر شکافتند. و به این ترتیب به سوی مرگ یا درد فانی می شتابند. اما این، راهبان، بدبختی میل است.

طلسم ذهن : این زنجیره آشکار رنجی است که از طریق میل سرچشمه می گیرد، ناشی از میل، تداوم یافته توسط میل، صرفاً مشروط به میل. «به‌علاوه، راهبان: برانگیخته‌شده از میل، برانگیخته‌شده از میل، برانگیخته‌شده از میل، فقط از روی میل بیهوده، قراردادها را می‌شکنند، اموال دیگری را غارت می‌کنند، دزدی می‌کنند، خیانت می‌کنند، همسران را اغوا می‌کنند.

سپس پادشاهان یکی را می گیرند و مجازات های مختلفی مانند ضربات شلاق، چوب یا عصا را اعمال می کنند. مثله کردن دست، مثله کردن پا یا مثله کردن دست و پا. مثله کردن گوش، مثله کردن بینی، مثله کردن گوش و بینی; دیگ، تراشیدن صدف، دهان اژدها. تاج گل زمین، دست مشعل; دویدن دستکش، دراز کشیدن روی پوست، شهادت; گوشت ماهی، دسته سکه، حکاکی لیمو. گیره، بافت رافیا; نم نم نم نم جوشان نفت، پاره پاره شدن توسط سگ ها، زنده به چنگ زدن، سر بریدن. و به این ترتیب به سوی مرگ یا درد فانی می شتابند.

طلسم ذهن : اما این، راهبان، بدبختی میل است، این زنجیره آشکار رنجی است که از طریق میل سرچشمه می گیرد، ناشی از میل، تداوم یافته توسط میل، صرفاً مشروط به میل. «بعلاوه، راهبان: رانده شده از هوس، برانگیخته از هوس، برانگیخته شده از هوس، تنها از روی میل است که در عمل راه بی عدالتی را برمی گردانند، در گفتار راه را طی می کنند.[S. 160]بی انصافی، در اندیشه راه بی عدالتی را می پیمایند.

و در کردار به ناحق، در گفتار ناروا، در افکار ناروا، در هنگام انحلال بدن، پس از مرگ، به سمت پایین، در مسیر نادرست، در هلاکت و بلا فرود می آیند. اما این، راهبان، بدبختی میل است، این زنجیره پنهان رنجی است که از طریق میل سرچشمه می گیرد، ناشی از میل، تداوم یافته توسط میل، صرفاً مشروط به میل. «و راهبان، غلبه بر میل چیست؟آنچه در میل، راهبان، انکار محرک اراده است.

طلسم ذهن : انکار محرک اراده، غلبه بر میل است. «اما آن زاهدان یا کاهنان، راهبان، که بر اساس حقیقت، ولع را به عنوان طراوت، طراوت، بدبختی را به عنوان بدبختی، غلبه را به عنوان غلبه نمی شناسند، ممکن است خود میل را درک کنند یا از طریق تعلیم خود، دیگری را به میل به درک وادار کنند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =