توسل

روش های حل اختلاف بین زن و شوهر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

روش های حل اختلاف بین زن و شوهر , رسانه توسل ( جهت مشاوره زن و شوهر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , زبرای تبدیل شدن به یک پونه واقعی چه وظایفی باید انجام داد؟” بودا که با چشم تیزبین خرد به درونی ترین روح [صفحه ۱۰۶] همکارش نفوذ کرد، پاسخ داد: «پونهای واقعی و اصیل کسی است که همه هوس ها را رها کرده، به هوس خاتمه داده و راه هایی را وارد کرده است که به آن منتهی می شود. اما دیگرانی هستند که به اصل خود می بالند، شتابزده راه می روند، با صدای بلند صحبت می کنند و کاری را که برای از بین بردن نفوذ احساسات لازم است انجام نداده اند، اینها را به دلیل کاست و تولدشان پونهاس می نامند.

توسل : اما حکیم واقعی از هر چیزی که عجولانه، تندخو یا پر سر و صدا است دوری می‌کند: او بر همه هوس‌های خود غلبه کرده و به اصل بدی‌ها پایان داده است. به آخرین راه کمال رسیده است. در او دیگر تزلزل، شک و غرور نیست. این مرد واقعاً سزاوار نام پونه یا پاک است: او واقعاً طبق قانون پونه واقعی است. در پایان آموزش، پونها با احترام از جای خود بلند شد، چرخ را به سمت راست چرخاند و رفت. بودا کار متعالی اندیشیدن به حقیقت ناب را از طریق تأمل شدید ادامه داد.

روش های حل اختلاف بین زن و شوهر

بودا پس از هفت روز ماندن در آن موقعیت، در حالت خلسه برخاست و به سمت جنوب شرقی درخت بودی رفت، به فاصله یک اوثابه (۱ اوثابه = تا ۲۰ تاس، ۱ تا = تا ۷ ذراع)، در روز ششم پس از ماه کامل نایون. در آن نقطه یک تانک به نام وجود داشت. در کرانه آن تانک، در طول هفت روز زیر سایه درخت کیین به صورت چهارپا نشسته و از لذت مراقبه لذت می برد. در آن هفت روز باران به وفور بارید و هوا بسیار سرد بود.

روش های حل اختلاف بین زن و شوهر : یک ناگا، رئیس آن تانک، می‌توانست ساختمانی برای محافظت از بودا در برابر شرایط نامساعد آب و هوا بسازد، اما ترجیح داد برای به دست آوردن شایستگی‌های بیشتر، خود را هفت برابر دور شخصش بپیچد و سرش را بالای سرش بگذارد. ، با کاپوت بزرگش. وقتی هفت روز تمام شد و باران تمام شد، ناگا از موقعیت خود کنار رفت. سپس با فرض ظاهر شدن مردی جوان، بر بودا سجده کرد و او را پرستش کرد. بودا گفت: “کسی که قصد دارد [صفحه ۱۰۷] ایالت نیبان را بدست آورد.

زن و شوهر

زن و شوهر : در همان مکان، در پای آدزاپالا گنیاانگ، بود که پونهای بدعت گذار، به نام مینگالیکا، که به طبقه خود افتخار می کرد، با قدم هایی شتابزده آمد، با صدای بلند صحبت کرد و با کمی احترام به جایی که بودا نشسته بود، نزدیک شد. ۱۲] پونا پس از وارد شدن به گفتگو با او، [صفحه ۱۰۵] از زبان او دستوراتی شنید که شایسته یادآوری بود. او به بودا گفت: “خداوند گائوداما، من دو سوال از شما دارم. نام پونها از کجا آمده است.

روش های حل اختلاف بین زن و شوهر : باید از چهار راه منتهی به آن، و همچنین دانش چهار حقیقت بزرگ و همه قوانین برخوردار باشد. او نباید نسبت به آن خشم داشته باشد. انسانهای دیگر و به هیچ وجه به آنها آسیب ندهید. بودا از آن مکان حرکت کرد و به سمت جنوب درخت بودی به مسافت چهل فتوم رفت. در پای درخت لینلون به روش جذب ثروت با برگ بو حالت چهارپایی نشسته بود و ذهنش را عمیقاً درگیر تمرین عالی ترین تفکر بود. او هفت روز کامل را در آن موقعیت سپری کرد، که چهل و نه روزی را که قرار بود به تأمل و مراقبه در اطراف درخت بودی اختصاص داده شود، تکمیل کرد.

وقتی این دوره از روزها به پایان رسید، در سپیده دم، در پنجمین روز پس از ماه کامل واتسو، او احساس کمبود غذا کرد. این موضوع به سرعت توسط یک Thagia درک شد، که با عجله از صندلی خود به محلی که بودا در آن اقامت داشت، به او مقداری میوه Thit khia، دیگران می گویند میوه Kia-dzoo، به او پیشنهاد کرد تا سیستم خود را برای دریافت غذای قابل توجه تری آماده کند.پس از خوردن آنها، همان خادم آسمانی برایش آب آورد تا دهانش را بشوید و صورت و دستش را بشوید.

روش های حل اختلاف بین زن و شوهر : بودا همچنان در همان موقعیت زیر سایه خنک کننده و محافظ درخت لینلون باقی می ماند. برای تقدیس کردن، و تداوم یادآوری هفت نقطه اشغال شده توسط بودا در طول چهل و نه روزی که او در اطراف درخت بودی گذراند، در هر یک از آن هفت مکان یک دزدی برپا شد. پادشاه پاتنادی کوسالا آنها را با یک دیوار دوگانه جذب ثروت با نمک دریا احاطه کرد و متعاقباً پادشاه داماتوکا دو دیوار دیگر را به آن اضافه کرد. فقط سه دهانه یا دروازه برای نفوذ به داخل زمین محصور وجود داشت، یکی در شمال، دیگری در شرق و سومی در جنوب. رودخانه Neritzara آبهای آبی عمیق خود را در جهت جنوب شرقی از درخت بودی به فاصله هشت اوتابا از آن می چرخاند.

در کرانه شرقی آن نهر، دزدی دیگری در جایی که قبل از بودا شدن، چهل و نه لقمه نوگانای لذیذی را خورده بود که توسط تودزاتای پارسا به او عرضه شده بود، ساخته شده است. در حالی که بودا به صورت چهارپای زیر درخت لینلون نشسته بود، دو برادر به نام‌های تاپوسا و پالکات که تاجر حرفه‌ای بودند، با پانصد گاری به جنگل اوروولا، همان جایی که بودا در آن اقامت داشت، رسیدند. آنها از شهر بومی خود، به نام [۱۳] اوککالابا، که در جهت جنوب شرقی کشور میتزیما قرار دارد.

روش های حل اختلاف بین زن و شوهر : به سمت بندر [صفحه ۱۰۹] آدزیتا حرکت کرده بودند. پس از فرود، پانصد گاری کرایه کردند تا کالاهای خود را به محلی به نام سوواما ببرند. آنها در راه رسیدن به مقصد بودند که به جنگل رسیدند. وقتی ناگهان دیدند همه گاری‌هایشان قادر به حرکت نیستند و توسط قدرتی نامرئی دستگیر شده‌اند، شگفت‌انگیز بود. زیرا آنها آشکارا اعلام می کنند که او به هیچ وجه در اداره امور این جهان دخالت نمی کند.

آن فریاد کمکی غیرارادی از کجاست، اما از این آگاهی فطری که بر فراز انسان، شخصی بر سرنوشت او حاکم است؟ یک سیستم الحادی ممکن است در مکتب متافیزیک توضیح داده شود و بر توده‌های ناآگاه و ناآگاه تحمیل شود، اما عمل همیشه نظریه را رد می‌کند. انسان با وجود خطاها و حماقت هایش، طبیعتاً موجودی مؤمن است; ضعف و خواهش های مضاعف او همیشه او را مجبور می کند که به موجود بزرگی متوسل شود که بتواند به او کمک کند و کمکش کند و تا حدی کمبودی را تأمین کند که به رغم خودش مجبور است به وجود او به عنوان یک موجود اعتراف کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =