توسل

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه , رسانه توسل ( جهت مشاوره علاقه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه : یا از کمالی که با منظم بودن این گلبرگ ها مشخص می شود. یا از این ایده که گل منبسط شده آن، که روی دریاچه ای آرام آینه مانند خوابیده است، نماد مناسب نیروانا است. چرخ، تری راتنا و نیلوفر آبی به‌عنوان نمادهای آیین بودا به قدری مهم هستند که در تصویر روی صفحه عنوان این جلد ترکیب شده‌اند. نماد دیگر علامت است که شامل دو خط است که از یکدیگر عبور می کنند.

توسل : انتهای هر بازوی صلیب معمولاً در یک جهت خم می شود [۲۷۵] . بحث‌های زیادی به منشا و معنای این نماد اختصاص داده شده است که به سادگی نماد خوش شانسی است و به همان اندازه متعلق به هندویسم است. ۵۲۳مدت‌ها پیش، من نظریه‌ای را مطرح کردم که ممکن است نمایانگر چهار بازوی لاکشمی باشد. اکنون فکر می‌کنم که این یک شکل محدود شده از چرخ است.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه

که از چهار پره با بخشی از حاشیه دایره تشکیل شده است. به نظر من، چهار پره ممکن است نمایانگر چهار گروه جهان (یعنی عوالم پایین و سه گروه آسمان، ص ۲۱۳ ) باشد که در یک چرخه ابدی می چرخند. سِر آ. کانینگهام این نماد را تک نگاری یا آمیختگی از حروف کلمات خوشایند می داند. نماد دیگر تخت یا صندلی بودا است.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه : نماد مورد علاقه در بسیاری از مجسمه ها. در کانینگهام، تخت هر بودا اغلب در زیر درخت بودی او (اما بدون هیچ تصویری) نشان داده شده است، و تاج و تخت چهار بودا آخر در یک نقش برجسته به هم متصل شده اند. گاهی اوقات تاج و تخت توسط چتری با گلدسته پوشانده می شود، یا ممکن است کاسه بودا روی آن قرار گیرد. گاهی دو رد پا بر روی سکوی پا زیر تخت است.

علاقه

علاقه : اما در دست ویشنو یا کریشنا یک سلاح دایره‌ای است که به سمت دشمن شیطان پرتاب می‌شود. نماد دیگر گل نیلوفر است . استفاده مداوم از آن به عنوان یک نشان، به نظر می رسد ناشی از شکل چرخ مانند گل – گلبرگ ها که جای پره ها را می گیرند، و بنابراین نمونه آموزه چرخه های دائمی هستی هستند.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه : یکی دیگر از نمادهای مورد احترام است (نگاه کنید به صفحه ۵۰۵ ). اغلب به خودی خود یک موضوع مورد تحسین است. من به سختی نیاز دارم به نماد چتر برگردم ( به صفحه ۳۹۳ مراجعه کنید ). در کشورهای شرقی نشان دهنده برتری است. اگر پادشاهی حضور داشته باشد، هیچ کس دیگری نباید چتر حمل کند. یا صدف حلزونی نمادی بسیار فرخنده است.

به خصوص اگر پیچش ها به شکل نندی-آوارتا به سمت راست بچرخند، مانند پای بودا (نگاه کنید به ص ۵۱۳ ). نماد تبتی ” اسب پرنده ” (Lung-ta) – که می تواند یک مرد را در یک روز به دور دنیا ببرد – قبلاً ذکر شده است. همچنین گوهر طلسم تضمینی ازدواج با معشوق نوربو (نگاه کنید به صص ۳۸۱ ، ۵۲۸ ). ۵۲۴ حیوانات مقدس. ممکن است به درستی گفته شود که همه حیوانات در نظام بودایی کم و بیش مورد احترام هستند.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه : اگرچه در واقع پرستش نمی شوند. چگونه می تواند غیر از این باشد وقتی هر بودایی معتقد است که خود بودا در طول دوره بودی-ساتوای خود در حیوانات مختلف تجسم یافته است (نگاه کنید به ص ۱۱۱ )؟ به همین ترتیب هندوها معتقدند نوشتن دعا برای ازدواج پسر که خدای ویشنو در حیواناتی مانند ماهی، لاک پشت و گراز تجسم یافته است. بودیسم از این جهت نیز مانند برهمانیسم و ​​هندوئیسم است.

احساس احترام به حیوانات بر آموزه متمپسیکوزیس استوار است. برای یک هندو یا یک بودایی دشوار است که بین خدایان، انسانها و حیوانات مرزبندی کنند، در حالی که ممکن است همان موجود زنده به عنوان خدا، انسان یا حیوان وجود داشته باشد. با این حساب است که در طلسم بازگشت معشوق هند حیوانات به نظر می‌رسند که بر اساس بیشترین دوستی و اعتماد متقابل با انسان‌ها زندگی می‌کنند.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه : در همه جای هند حیوانات در مورد مالکیت زمین با انسان اختلاف دارند. پرندگان لانه می سازند و در مزارع تخم می گذارند، بدون ترس و تردید، در مقابل چشمان هر رهگذری و در دسترس هر دانش آموز روستایی. حیوانات طوری روی خاک می چرخند که انگار صاحبخانه هستند. گاوها به طور مستقل در خیابان ها راه می روند و شما را در پیاده روها به هم می زنند. میمون ها خود را با نشاط نوشتن دعا برای ازدواج با شخص مورد نظر در پشت بام خانه شما اهلی می کنند.

طوطی ها با کنجکاوی از لبه بام اتاق خواب شما به اسرار توالت شما نگاه می کنند. کلاغ‌ها خود را روی طاقچه‌ی شما در خانه می‌سازند و با گستاخی هر گونه جواهرات قابل حملی را که روی میز آرایش شما جذاب است، با خود حمل می‌کنند. گنجشک‌ها طلسم ازدواج با مرد پولدار با گستاخی می‌پرند و نان را از روی سفره‌ات برمی‌دارند. یک مانگوس منفرد هر روز صبح از سوراخی در ایوان شما بیرون می آید.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه : و انتظار دارد در صبحانه شما سهمی داشته باشد. انبوهی از حشرات بخشی از نیمه روز شما را به خود اختصاص می دهند ۵۲۵غذا بخورید و از بهترین غذاهای خوشمزه سر میز شام خود مالیات بگیرید. در حالی که خود را به اتاق خواب خود نورانی می کنید، به طرز پیروزمندانه ای در اطراف سر شما فعالیت می کنند.

و در فصول خاصی مارها به طرز ناخوشایندی در چین های لباس های ریخته شده شما ساکن می شوند. (به نقل از «برهمانیسم و ​​هندوئیسم» من.) شاید مقدس ترین حیوان در تخمین همه بودایی ها فیل باشد. این امر با یادآوری آنچه در سخنرانی قبلی گفته شده است به راحتی قابل درک خواهد بود (به صفحات ۲۳ و ۲۴ مراجعه کنید ). در یکی از مجسمه‌های بهارهوت، فیل سفید دیده می‌شود.

طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه : که در حال فرود آمدن است تا به پهلوی مادر گوتاما، مایا وارد شود. سر A. کانینگهام می‌گوید که فیل موضوع مورد علاقه برای تعیین خط است. تقریباً در هر موقعیت ممکنی مانند ایستادن، راه رفتن، دویدن، نشستن، خوردن، نوشیدن، انداختن آب روی پشت خود، و در نهایت، زانو زدن به احترام در برابر درخت مقدس بودی نشان داده می شود.

احتمالا حیوان مقدس بعدی فیل آهو است. بودا یازده بار به عنوان آهو به دنیا آمد ( ص. ۱۱۱ )، و او اولین خطبه خود را در یک پارک آهو ایراد کرد ( ص. ۴۲ ). «غاز» (Haṉsa، گاهی اوقات «اردک» یا «قو» نامیده می شود) نیز بسیار مقدس است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =