توسل

طلسم ازدواج در قبرستان

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم ازدواج در قبرستان , رسانه توسل ( جهت مشاوره قبرستان و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج در قبرستان : در پله های بالایی تصاویر کوچکی از قدیسان خدادادی شده با طلا یا نقره عظیم وجود دارد. در پایین‌ها، مانند همه محراب‌های بودایی، چراغ‌ها، جا بخور دادن، کاسه‌هایی برای هدایا و غیره قرار دارند.

توسل : در بالاترین ارتفاع، پشت شبکه‌های نقره‌ای و طلایی، تصویر مشهور گوتاما بودا با طلاکاری فراوان دیده می‌شود. گفته می شود که این تصویر در زمان حیات بودا در ماگادا ساخته شده است.

طلسم ازدواج در قبرستان

دیگران آن را تولید خود می دانند. و روایت دیگری منشأ آن را به خدای ویشوا-کارما نسبت می دهد که، به دستور ایندرا، آن را با قطعات مساوی از پنج فلز و پنج سنگ قیمتی ساخت. علاوه بر این بالاترین شی از ۴۶۲معبد شامل تصاویر و تصاویر بی‌شماری از بوداها و بودی ساتواها (مانند دیپاکارا، آمیتابا، مایتریا، آوالوکیته‌وارا یازده‌چهره، مانجو-سری و غیره)، علاوه بر خدایان و الهه‌ها و شخصیت‌های تاریخی است.

طلسم ازدواج در قبرستان : مانند تسونگ خاپا که از کلیسای لامیستی بهره برده اند (از جمله مجسمه هیوئن ثانگ) و همچنین آثار و ظروف طلا و نقره که هر سال در آغاز ماه سوم به نمایش گذاشته می شود. آقای سارات چاندرا داس، که در «روایت» خود، بازدید خود از معبد بزرگ لهاسا را ​​ثبت می کند، به ما اطلاع می دهد که زمانی که او در آنجا بود.

قبرستان

قبرستان : روبروی تاج و تخت دالایی لاما، در سمت راست طاقچه، صندلی نایب السلطنه قرار دارد که نسبت به تاج و تخت آواتارا لاماها ارتفاع کمتری دارد. در پشت سر، کرسی‌های چهار وزیر قرار دارند که باز هم نسبت به لاماهای غیر آواتارا ارتفاع کمتری دارند. در منتهی الیه غربی طاقچه، محراب بلندی قرار دارد که در پله‌های متعدد برآمده است.

طلسم ازدواج در قبرستان : پنج هزار نفت سوز در صحن معبد روشن شد و آنهایی که در مقابل رئیس بودند. تصویر تماما از طلا بود او برخی از نمازخانه‌های تابعه را پیدا کرد که توسط موش‌ها آلوده شده بودند، که هرگز لمس نمی‌شوند، زیرا قرار است راهبان مسخ شده باشند. او مشاهده کرد که برخی بوداییان از نپال سرودهای سانسکی را می خوانند، و برخی دیگر به طواف می پردازند.

در حالی که غر زدن ( ص. ۳۷۲ ) بی وقفه بود. آقای سارات چاندرا داس همچنین دیداری را که از زیارتگاه معروف راموچه انجام داده است ، قبل از تبلیغ توصیف می کند (رجوع کنید به ص ۴۴۱ ). من شرح او را به صورت اختصاری می دهم: وسایل ما طبق معمول یک دسته عود، کره شفاف و چند روسری بود. جاده ما در کنار یک ماندونگ طولانی به سمت غرب پیچید (به ص ۳۸۰ مراجعه کنید ).

طلسم ازدواج در قبرستان : من آن را به سمت راست خود گذاشتم، چون دیدم که نگه داشتن آن در سمت چپم بدعت بود. چند صد ۴۶۳قدم‌ها ما را به دروازه معبد معروف رساند که توسط همسر پادشاه اولین شاهزاده خانم چینی که بودیسم را به تبت معرفی کرد، ساخته شد. عمارتی است رفیع، با سقف مسطح و سه طبقه که با دیواری سنگی احاطه شده و ایوانی بلند و وسیع دارد.

حدود سی راهب به طور رسمی برای انجام یک مراسم مذهبی، در دو طرف ردیف ستون هایی که سقف را نگه می داشتند، نشسته بودند. تصویری که شاهزاده خانم نپالی آورده بود، در میانه راه بین ستون ها قرار داشت. با شکوه بود. و گرچه صورتش طلاکاری شده بود، قدمت آن آشکار بود. در لابی شمالی معبد مجموعه وسیعی از آثار باستانی مانند سپر، نیزه، طبل، تیر، شمشیر، چاقوهای بلند، شیپور و غیره وجود داشت.

طلسم ازدواج در قبرستان : چند تصویر به ویژه مقدس تلقی می شدند. تاریخ حرم به گفته همین مسافر چنین است: – شاهزاده خانم که در طالع بینی کاملاً آشنا بود، متوجه شد که در نزدیکی شهر نوساز لهاسا، نقطه ای وجود دارد که با مناطق زیرین طلسم ازدواج دفنی عذاب مرتبط است. او در آن قطعه زمین، زیارتگاه راموچه را برپا کرد، که مجسمه معروف بودا را که از چین آورده بود، در محراب اصلی آن قرار داد.

به این ترتیب او امیدوار بود که گذرگاه ( گاتی ) افراد شرور را به زندگی در یکی از جهنم ها قطع کند (نگاه کنید به ص ۱۲۱ ). هر کس را در هنگام مرگ به این عبادتگاه آوردند، فقط می توانست در جهان انسان ها یا خدایان دوباره متولد شود. سرانجام به معبدی در دومین کلانشهر بزرگ بودیسم می رسیم: آقای بوگل (تبت مارکام، ص ۱۰۰) معبد صومعه در تاشی لونپو را صرفاً به عنوان یک اتاق یا گالری طولانی شامل سیزده مجسمه طلسم برای ازدواج دختر مجرد غول پیکر ساخته شده از تذهیب مسی توصیف می کند که همگی در حالتی آرام و پاهایشان در زیر آنها جمع شده است.

طلسم ازدواج در قبرستان : او همه آنها را پوشیده یافت، ۴۶۴با تاج های نگین دار و گردنبندهایی از مرجان، مروارید و سنگ های دیگر. تخت‌هایی که بر آن می‌نشستند نیز از طلای مسی بود و با فیروزه‌ها و قرنیزها آراسته شده بود. پشت آنها انواع صدف حلزونی طلسم بهم خوردن ازدواج وجود داشت که در نقره، تخم شترمرغ، آجیل کاکائو و سایر اجناس چیده شده بود.

در هر انتهای گالری مجموعه بزرگی از کتاب ها در کبوترچاله ها قرار داشت. زمانی که خود تاشی لاما وارد معبد شد، آقای طلسم درخت بوگل حضور داشت و همانطور که از کنار آن عبور می‌کرد، بر روی تصاویر برنج پاشید. این یک جور مراسم تقدیس بود.

طلسم ازدواج در قبرستان : به عنوان نمونه ای از خصلت بردبار بودیسم و ​​آمادگی آن برای تطبیق با عقاید بومی کشورهایی که به آن معرفی شده است، ممکن است در پایان متذکر شویم که در ژاپن ممکن است معابد بودایی و شینتو در کنار یکدیگر یا حتی دیده شوند. گاهی اوقات در یک ساختمان ترکیب می شوند.

بودیسم در واقع شینتوئیسم را در ژاپن پذیرفت، همانطور که شمنیسم را در تبت پذیرفت. خدایان و نیمه خدایان طلسم ازدواج مالیوث صبی شینتوئیسم را گرفت و آنها را به بودی ساتوا تبدیل کرد [۲۴۳] . موضوع صومعه ها و معابد به طور طبیعی ما را به سمت تصویر و تصویر پرستی سوق می دهد.

طلسم ازدواج در قبرستان : اما این و کل موضوع “اشیای مقدس” باید برای دو سخنرانی بعدی رزرو شود. ۴۶۵ سخنرانی شانزدهم. تصاویر و بت ها در طول سفرهایم به تمام نقاط هند، در چندین نوبت، از پاندیت های باهوش پرسیدم که چگونه می توانند بت پرستی فاحش و فتیش پرستی را که تقریباً در هر قدم در طول و وسعت سرزمینشان به چشم می خورد، با دکترینی که مکرراً اعلام شده است، آشتی دهند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =