توسل

طلسم ازدواج زن مطلقه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم ازدواج زن مطلقه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مطلقه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج زن مطلقه : دو تصویر از کوان یین در موزه بریتانیا وجود دارد، یکی با شانزده بازو و دیگری با هشت بازو. تصاویر سومین بودی ساتوا اسطوره‌ای – واژراپانی خشن، «در یک دستش صاعقه را نگه می‌دارد» – مانند یکی از شکل‌های نیوا – تقریباً به اندازه تصاویر آوالوکیته‌وارای مهربان و ملایم رایج است. او در سخنرانی قبلی ( ص ۲۰۱ ) توصیف شده است.

توسل : در مجموعه پیت ریورز در آکسفورد تصویری از این بودی ساتوا وجود دارد که درگیر مبارزه با قدرت شیطان است. قابل توجه است که شکل سه میمون در زیر حک شده است، یکی گوش های خود را با دستانش، دیگری چشمانش را متوقف می کند، و دیگری دهان خود را به نشانه تلاش برای جلوگیری از ورود امیال شیطانی از طریق سه اندام مهم حس است.

طلسم ازدواج زن مطلقه

با توجه به تصاویر خدایان زن، می‌توان مشاهده کرد که تارا، همسر یا ناکتی عموقاصدا ( ص. ۲۱۶ )، به‌عنوان شکلی سبز رنگ نشان داده شده است. دست راستش روی زانویش، چپش نیلوفر آبی در دست دارد. تصویر ایستاده ای از الهه پاتونی ( ص ۲۱۷ این جلد) را می توان در موزه بریتانیا مشاهده کرد. در معبدی که در نزدیکی دارجیلینگ از آن بازدید کردم، تصویر پادما سامباوا یا شکل «نیلوفر آبی» بودا را دیدم که مرکز محراب را اشغال کرده بود.

طلسم ازدواج زن مطلقه: با تصاویر گوتاما بودا و بودا آیوشمات، یا «بودای زندگی». در هر طرف. سر آر تمپل (ژورنال، ص ۲۱۲) نقل می کند که چگونه در اتاقی از یک صومعه سیکیم سه چهره وجود داشت که قسمت مرکزی آنها با چهره ای زیبا، ۴۹۱آمیتابها بود، که در سمت راست آن گوتاما بودا، و در سمت چپ آن گوراخ ناث بود (به ص ۱۹۳ این جلد مراجعه کنید).

مطلقه

مطلقه : مجسمه ها باز شدند و بودی ساتوا در پرتوهای درخشان نور ظاهر شد در اصل، و هنوز در تبت، آوالوکیته‌وارا (که به‌طور دیگر پادما-پانی نامیده می‌شود) فقط ویژگی‌های مردانه داشت. اما در چین این خدا (همانطور که قبلاً در ص ۲۰۰ ذکر کردیم ) به صورت یک زن به نام کوان یین (در ژاپن کوان نون) با هزار بازو و هزار چشم نشان داده می شود. او مقر اصلی خود را در جزیره پو تو، در ساحل چین، که زیارتگاهی است، دارد.

طلسم ازدواج زن مطلقه : در صومعه گالدان ( ص ۴۴۱ ) آقای سارات چاندرا داس تصویر طلایی تسونگ خاپا (با زنجیر طلایی و دندانش و آثار بلوکی او) را به همراه تصاویر آمیتابا، گوتاما، مایتریا، بهیراوا دید. مدافع وحشتناک بودیسم)، یاما «ارباب مرگ» و پیام آوران عالی او. در چو کانگ بزرگ در لهاسا (نگاه کنید به صفحه ۴۵۹ ) او تصاویری از آوالوکیتشوارا، مانجو-سری، مایتریا، کوورا، پادما-سامباوا، با تعداد بسیار زیاد دیگری و به ویژه یکی از الهه های شگفت انگیز پالدان (یا پاندان) را دید. او در سراسر تبت، مغولستان و چین به عنوان بزرگترین خدای نگهبان دالایی و تاشی لاماها و دارمای بودایی می ترسند.

او زیارتگاه او را مملو از موش هایی یافت که گمان می رود راهبان مسخ شده اند. در سرا ( ص. ۴۴۲ ) او تصاویری از بودا را در شخصیت «شیب‌گر شیاطین» به همراه مایتریا (نقره‌ای)، آوالوکیته‌وارا، بهیراوا شش بازو، الهه کالی، دولکار (= تارا، ص . ۲۷۱ )، تانتریک وجره واره، شانزده استاویرا (ص ۴۸ ، ۲۵۵ )، و انواع بسیار دیگر. در رادنگ ( ص ۲۷۳ ) تصویری طلایی از میلاراسپا ( ص ۳۸۴ ) دید.

طلسم ازدواج زن مطلقه : در صومعه سام ی ( ص ۴۴۸ ) او تصاویری از پاندیت های هندی که بودیسم را به تبت آوردند، با تعداد زیادی تصویر دیگر دید. او در تاشی لونپو تصاویر طلایی بودا و مایتریا را، علاوه بر تصاویر ۱۰۰۰ بودای دیگر ( ص ۱۸۹ )، و چهار طلسم حلقه ازدواج نگهبان محله ( ص. ۲۰۶ ) دید. ۴۹۲ او در یارلونگ تصویری از وایروچانا بودا، علاوه بر تصاویر شانزده استاویرا، و تصویری غول‌پیکر از پادشاه ناگاها، و نمایشی فوق‌العاده از دیو راوانا (رامایانا) دید.

در او نقاشی های دیواری از شش طبقه موجودات را دید ( ص. ۱۲۲ ) که در شش جهان متناظر ساکن بودند. البته طلسم ازدواج در قبرستان ترسیم جاتاکاها ( ص. ۱۱۱ ) و انواع تصاویر در صومعه ها و معابد در همه جا رایج بود. دو تصویر شگفت انگیز که از نپال و چین آورده شده است قبلاً ذکر شده است ( ص ۲۷۱ ). به عنوان مثالی از خرافات و بت پرستی هیولایی که در کشورهای بودایی مدرن رایج است.

طلسم ازدواج زن مطلقه : در خاتمه، جرأت می‌کنم شرح زیر را از بتی که میس برد در ژاپن دیده است، به طور خلاصه نقل کنم (به «آهنگ‌های شکست ناپذیر در ژاپن» منتشر شده او مراجعه کنید. توسط آقای موری): در یکی از زیارتگاه‌ها، بت طلسم ازدواج با شکر بزرگی با گلوله‌های کاغذ دیده می‌شود، و صدها مورد از آنها دیده می‌شود که به توری سیمی که از او محافظت می‌کند چسبیده است. نمازگزار عریضه خود را روی کاغذ می نویسد.

یا بهتر از آن، کشیش آن را برایش می نویسد، آن را تا خمیر می جود و به سوی الوهیت تف می کند. اگر به خوبی هدف طلسم ازدواج مردان گرفته شده از سیم بگذرد و بچسبد، فال نیک است، اگر در توری بنشیند، احتمالاً دعا شنیده نشده است. در سمت چپ ضریحی با پرده وجود دارد که بیشمار نماز به آن بسته شده است.

طلسم ازدواج زن مطلقه : در سمت راست یکی از شانزده شاگرد اصلی بودا نشسته است ( به صفحه ۴۷ این سخنرانی ها مراجعه کنید). کولی با زانوی متورم آن را روی زانوی بت می‌کشید، در حالی که یکی با پلک‌های ملتهب پلک‌هایش را روی آن مالیده بود! ۴۹۳ سخنرانی هفدهم. اشیاء مقدس در کنار موضوع تصاویر و بت‌ها، اشیاء مقدسی قرار می‌گیرد که بوداییان همه مکاتب – خواه پیروان سیستم هینا یانا یا طلسم احضار ازدواج قوی ماها-یانا – به احترام آنها احترام می‌گذارند.

به عنوان مثال، آثار، ظروف یادگار یا استوپاها، رد پاها، درختان، ظروف، زنگ ها، نمادها و حیوانات. روایات مسافران چینی که قبلاً مکرراً ذکر شد، مملو از توصیف چنین اشیایی است. به عنوان مثال، گزارش فاهین از ناحیه ناگارا، نزدیک پیشاور در شمال هند را در نظر بگیرید (Legge, 34-40)، که در آن چندین اشیاء مقدس وجود دارند.

طلسم ازدواج زن مطلقه : مانند قطعه ای از جمجمه بودا، یکی از دندان های او. بخش‌هایی از مو و ناخن‌هایش، کاسه‌ی صدقه‌اش، عصای او (که در لوله‌ای چوبی قرار داشت، چنان سنگین بود که حتی هزار مرد نمی‌توانستند آن را بلند کنند)، عبایش، و تأثیر سایه‌اش. این در آغاز قرن پنجم عصر ما بود. اظهارات فاهین توسط سونگ یون، مسافر چینی بعدی که قبلاً ذکر شد ( ص ۱۶۱ این جلد [۲۵۹] )، که سفر خود را بیش از یک قرن پس از فاهین آغاز کرد، تأیید می شود.

سپس از معبد کی-کالام در نزدیکی ناگارا بازدید کردیم. این شامل لباس زرد (کاشایا) بودا در سیزده تکه است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 5 =