توسل

طلسم ازدواج مالیوث صبی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم ازدواج مالیوث صبی , رسانه توسل ( جهت مشاوره صبی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج مالیوث صبی : طبق قوانین سختگیرانه، محلات بازنشسته باید انتخاب شوند. از این رو مؤسسات بزرگ رهبانی اغلب در مکان‌های خلوت [۲۲۶] و موقعیت‌های مرتفع یافت می‌شوند.

توسل : به عنوان مثال، در لاداک، ارتفاعات در لاما یورو و همیس بیش از ۱۱۰۰۰ فوت از دریا و ارتفاع آنها در Hanle 14000 فوت است. آن‌ها شبیه قلعه‌های رمانتیکی هستند که در میان صخره‌ها، صخره‌ها و کوه‌های برفی بالا می‌روند.

طلسم ازدواج مالیوث صبی

صومعه دیگری در کیلانگ (کیلانگ)، در استان لاهول تبت بریتانیا (مرتبط با لاداک)، بر فراز کوهی در ارتفاع ۱۲۰۰۰ فوتی قرار دارد و از طریق دره‌های بزرگ و یخچال‌های طبیعی به آن نزدیک می‌شوند، به طوری که گاهی اوقات، طوفان های برفی، کسانی که به این طرف و آن طرف می روند در بهمن مدفون می شوند. دیوارهای بیرونی صومعه‌های بزرگ از این دست در موقعیت‌های خلوت عموماً رفیع هستند.

طلسم ازدواج مالیوث صبی : اغلب آنها را از سنگ یا آجر می‌سازند، با گل گچ بری می‌کنند و بر روی آنها قله‌ها و میله‌های کوچکی که پرچم‌های نماز بر روی آن‌ها نصب شده‌اند. درون دیوارها سلولهایی طلسم ازدواج مرد برای راهبان، محل سکونت سر یا ابوت، اتاقی برای نگهداری کتابها، معبد، سالن اجتماعات، سفره خانه، انبارها، مخازن آلات موسیقی، ماسکها، ۴۳۴چوب و غیره؛ ساختمان‌ها اغلب در ردیف‌ها چیده شده‌اند.

صبی

صبی : با یک «نور مذهبی کم نور» روشن می شود. . متوجه سه تصویر روی محراب شدم. ۴۳۳ زمانی که تعداد زیادی راهبان در مکان‌های خاصی جمع می‌شوند، قضیه متفاوت است. در برخی از نواحی لاداک، مغولستان و تبت، صومعه‌ها (یا لاماسری که گاهی اوقات به آنها گفته می‌شود) ساخته شده‌اند که به دلیل وسعت، شکوه و عظمت موقعیت در میان مناظر طلسم ازدواج با مرد پولدار باشکوه، در هیچ نقطه‌ای از جهان بی‌نظیر هستند.

طلسم ازدواج مالیوث صبی : همیشه با استوپاس (نگاه کنید به ص ۵۰۴ ) و بناهای تاریخی در هم آمیخته می‌شوند. دیوارهای دهلیزها و تالار بزرگ معمولاً با نقاشی های دیواری تزئین شده است که موضوعاتی از جاتاکاهای بودایی را نشان می دهد ( ص. ۱۱۱ ). معمولاً راهروها یا صومعه‌های سرپوشیده‌ای وجود دارد که با چرخ‌های نماز ردیف شده‌اند، یا پیاده‌روی‌های روبازی که با سنگ فرش شده‌اند، که طلسم هندی ازدواج نامیده می‌شود.

تا راهبان در مدیتیشن بالا و پایین حرکت کنند. قرار است این مکان‌ها بر اساس الگوی مکان‌های پیاده‌روی سنگی که توسط خود بودا استفاده می‌شد ساخته شوند (نگاه کنید به ص ۴۰۰ ). در صومعه در کیلنگ سقف تالار بزرگ توسط تیرهای عظیمی طلسم شکستن ازدواج که با کمربندها، شمشیرها، دم گاومیش ها، نقاب های بزرگ و وحشتناک، و انواع و اقسام شانس و انتها تزئین شده است، حمایت می شود.

طلسم ازدواج مالیوث صبی : در یک طرف چرخ نماز عظیمی قرار دارد که در هر دور آن زنگی زده می شود. نور ضعیفی تمام سالن را فراگرفته و در مورد وحشت وحشتناک پیکره ها اغراق آمیز است [۲۲۷] . به عنوان مثال دیگر، صومعه یا لاماسری کونبوم (یا کومبوم) در طلسم شدید ازدواج شمال تبت، که به عنوان زادگاه تسونگ خاپا جشن گرفته می شود (ص. ۲۷۷)، و به گفته ام. هاک، بر روی کوهی واقع شده است که توسط یک کوه متقاطع شده است.

دره عریض و عمیق: در دو طرف دره، و از دامنه‌های کوه، در منحنی‌های آمفی تئاتری، خانه‌های سفید لاماها، هر کدام با تراس کوچک و دیوار محصور خود، بالا می‌آیند، در حالی که اینجا و آنجا بالای آن‌ها، معبدها را برج می‌گیرند. سقف های طلایی که با هزار رنگ می درخشند. خانه‌های راهبان برتر با پرچم‌هایی متمایز می‌شوند که بر فراز برجک‌های کوچک شش ضلعی شناور هستند.

طلسم ازدواج مالیوث صبی : معمولی سلول های ساده ای هستند. از هر طرف جملات عرفانی، در شخصیت تبتی، به چشم می خورد (نگاه کنید به ص ۳۸۱ )، برخی بر درها، برخی روی دیوارها و سنگ ها، یا بر پرچم های کتانی که بر روی میله ها نصب شده اند، حک شده است. تقریباً در همه جا ظروف مخروطی شکل وجود دارد که در آنها عود و چوب های خوشبو می سوزند.

در حالی که تعدادی از لاماها با لباس‌های قرمز و زرد خود در خیابان‌های صومعه می‌چرخند – در بدحجابی‌شان، و اگرچه اجباری برای سکوت ندارند، اما کم صحبت می‌کنند و آنقدر کم با صدای آهسته صحبت می‌کنند. این لاماسری کانبوم از چنان شهرتی برخوردار است که پرستندگان بودا از تمام نقاط مغولستان، تارتاری و تبت به آن زیارت می‌کنند و به مناسبت جشن‌های بزرگ، تلاقی غریبه‌ها بسیار زیاد است.

طلسم ازدواج مالیوث صبی : تبتی‌های شرقی بسیار به آن رفت و آمد می‌کنند. نزدیک کنبوم صومعه ای بسیار کوچکتر است که به مطالعه پزشکی اختصاص دارد. در دامنه کوهی صخره ای است که در بلندی های آن راهبان متفکری ساکن هستند. M. Huc یکی از این گوشه نشینان را دید که هرگز با دنیای بیرون ارتباط برقرار نمی کرد.

مگر برای غذا، که با کمک کیسه ای که به طناب بلندی بسته شده بود به سلول سنگی خود می کشید (ii. 73). همچنین باید به صومعه‌های کوکو ختون، «شهر آبی» در تارتاری اشاره کرد. این شهر شامل پنج لماسری بزرگ و پانزده صومعه وابسته است که در مجموع ۲۰۰۰۰ لما در آنها ساکن هستند. صومعه اصلی «پنج برج» است که نباید با یکی از همین نام در استان شان سی چین اشتباه گرفت.

طلسم ازدواج مالیوث صبی : این دومی مکانی مشهور برای تدفین است (رجوع کنید به ص ۳۷۰)، و زائران ممکن است با دیدن سایه بودا که بر روی صخره ای نقش بسته است، در آنجا پرورش یابند. ۴۳۶ نمونه دیگری از صومعه در موقعیت دوردست، صومعه کورون یا کورن است (نگاه کنید به ص ۲۹۵ )، واقع در دامنه کوهی در مغولستان. در این صومعه مشهور لاما بزرگ تاراناتا ۳۰۰۰۰ لما (به گفته M. Huc) اسکان داده شده و حمایت می شود.

دشت دامنه کوه برای راحتی زائران مدام پوشیده از چادرهایی در ابعاد مختلف است. در اینجا انبوه پرستندگان بودا از دورافتاده ترین کشورها. از دور دیده می‌شود، سلول‌های سفید لاماها، که بر روی خطوط افقی روی هم ساخته شده‌اند، شبیه پله‌های یک محراب عظیم است که به نظر می‌رسد معبد تاراناتا لاما (در عبارت‌شناسی کاتولیک رومی) آن را تشکیل می‌دهد.

طلسم ازدواج مالیوث صبی : خیمه. در این کشور تاراناتا قدیس برتر است و هیچ تارتار خالکای وجود ندارد که خود را شاگرد او بداند. اکنون با گذر از تبت، متوجه می‌شویم که در استان‌های اصلی آن، تعداد مؤسسات رهبانی مرتبط با دو پایتخت مربوطه آن، لهاسا و تاشی لونپو، با ۴۹۱۲۴۲ لاما، بیش از هزار نفر است. این تخمین آخرین مسافر است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =