توسل

طلسم جاودانگی عشق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم جاودانگی عشق , رسانه توسل ( جهت مشاوره عشق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم جاودانگی عشق : این سخنان را شنید و گفت: «ای دوست، اگر چشم تو از دیدن نور همه جا نابیناست، دنیا را صدا نکن. مشعل تو چیزی به شکوه خورشید نمی افزاید و قصد تو برای روشن کردن اذهان دیگران به همان اندازه که مغرور است بیهوده است.” ” و سامانا پاسخ داد: “حکمت تاثاگاتا خورشید ذهن است. درخشندگی او در روز و شب شکوهمند است.

توسل : و کسی که ایمانش قوی باشد در مسیر نیروانا که در آنجا سعادت جاودان را به ارث خواهد برد، نور کم نخواهد داشت.” ۳ LXX. زندگی مجلل. در حالی که بودا در همسایگی ساواتی در حال موعظه آموزه خود برای تبدیل جهان بود، مردی ثروتمند که از بیماری های زیادی رنج می برد، با دستان در هم بسته نزد او آمد و گفت: «بودای محترم جهان، مرا به خاطر نیازم ببخش. احترام می‌گذارم که آن‌طور که باید به تو سلام نمی‌کنم.

طلسم جاودانگی عشق

اما از چاقی، خواب‌آلودگی مفرط و شکایات دیگر بسیار رنج می‌برم، به طوری که نمی‌توانم بدون درد حرکت کنم.«۱ تاثاگاتا با دیدن تجملاتی که آن مرد را احاطه کرده بودند، از او پرسیدند: «آیا می‌خواهی علت بیماری‌هایت را بدانی؟» و هنگامی که آن مرد ثروتمند تمایل خود را برای یادگیری ابراز کرد، مبارک گفت: پنج چیز باعث می شود.

طلسم جاودانگی عشق : که تو از آن شکایت کنی: شام های مجلل، علاقه به خواب، شوق لذت، بی فکری و بی کاری. در وعده‌های غذایی خود کنترل داشته باشید و وظایفی را بر عهده بگیرید که توانایی‌های شما را به کار می‌گیرد و شما را برای همنوعانتان مفید می‌سازد. با پیروی از این نصیحت، عمر خود را طولانی خواهی کرد.»۲ مرد ثروتمند سخنان بودا را به یاد آورد و پس از مدتی که سبکی بدن و شناوری جوانی خود را به دست آورد.

عشق

عشق : نور جهان. برهمنی در کوزامبی وجود داشت که مجادله‌گر بود و به وداها مسلط بود. چون کسی را نیافت که در مناظره همتای خود بداند، مشعل روشن در دست داشت و وقتی دلیل رفتار عجیبش را جویا شد، پاسخ داد: دنیا آنقدر تاریک است که من این مشعل را به روشنی می کشم. تا آنجایی که می توانم بالا بروم.»۱ سمانه ای که در بازار نشسته بود.

طلسم جاودانگی عشق : نزد آن بزرگوار جهان بازگشت و در حالی که بدون اسب و خدمه سوار شد، گفت: او: [صفحه ۱۸۹] «استاد، تو بیماریهای جسمانی مرا شفا دادی. من اکنون می‌آیم تا ذهن خود را روشن کنم.»۳ و آن حضرت فرمود: «دنیای بدن خود را تغذیه می‌کند، اما خردمند عقل خود را تغذیه می‌کند. هر که در ارضای اشتهای خود غرق شود، تباهی خود را انجام می دهد. اما کسی که در این راه قدم می‌گذارد.

هم نجات از شر خواهد داشت و هم عمر طولانی خواهد داشت.» (۴) کاسه ای که برای غذا گدایی می کند و دسته علف خود دعا برای عشق از دست رفته را به زمین می اندازد، به خانه دوید و با برنجی که برای غذای خودش تهیه کرده بود، بازگشت. با تماشای صحنه از پنجره صدا زد: “خوب! آنابهارا، خوب! بسیار خوب!» ۳ سومانه با شنیدن این سخنان منظورش را جویا شد و با اطلاع از ارادت عنابهارا و سخنان آرامشی که او از سمانه دریافت کرده بود.

طلسم جاودانگی عشق : نزد غلام خود رفت و به او پول داد تا سعادت پیشکش را تقسیم کند. انابهارا گفت: «پروردگارم، اجازه دهید ابتدا از مرد بزرگوار بپرسم.» و به سمانه نزدیک شد، گفت: «مولای من از من خواسته است که سعادت نذری را که برای تو از برنجی طلسم تسخیر همسر که به تو دادم، با او در میان بگذارم. آیا درست است که آن را با او تقسیم کنم؟» ۵ سمانه در پاسخ به مَثَلی گفت: «در قریه ای صد خانه ای یک چراغ می سوخت.

سپس [ص ۱۹۰] همسایه ای با چراغ خود آمد و آن را روشن کرد. و به همین ترتیب نور از خانه ای به خانه دیگر مخابره می شد و بر روشنایی روستا افزوده می شد. بنابراین، نور دین ممکن است بدون اینکه کسی که آن را ابلاغ می‌کند، متجلی شود. سعادت پیشکش تو نیز پراکنده باشد. آن را تقسیم کن.»۶ انابهارا به خانه اربابش بازگشت و به او گفت: «ای سرورم، سهمی از سعادت پیشکش به تو تقدیم دعا برای عشق همسر می کنم.

طلسم جاودانگی عشق : سُمَنَه آن را پذیرفت و مبلغی به غلامش پیشنهاد کرد، اما عنابهارا پاسخ داد: «اینطور نیست، سرورم. اگر پول تو را بپذیرم به نظر می رسد که سهم خود را به تو فروخته ام. سعادت نمی تواند فروخته شود. التماس می کنم که آن را به عنوان هدیه بپذیری.»۸ استاد پاسخ داد: «برادر عنابهارا، از امروز آزاد خواهی بود. با من به عنوان دوستم زندگی کن و این هدیه را به نشانه احترام من بپذیر.

احمق بی حال. برهمن ثروتمندی بود که سال ها پیشرفت کرده بود، بی توجه طلسم قوی برای موفقیت در کارها به ناپایداری چیزهای زمینی و انتظار زندگی طولانی را داشت. بودا از خود متعجب شد که چرا مردی نزدیک به مرگ عمارتی با این همه آپارتمان ساخته است، و آناندا را نزد برهمن ثروتمند فرستاد تا چهار حقیقت شریف و راه هشتگانه نجات را برای او موعظه کند.

طلسم جاودانگی عشق : برهمن خانه خود را به آناندا نشان داد و هدف از حجره های متعدد آن را برای او توضیح داد، اما به آموزش آموزه های بودا توجهی نکرد. و ثروتکسی که چنین می‌گوید، حتی بر خودش هم مسلط نیست. چگونه دعا برای عشق و محبت زن و شوهر می تواند ادعای مالکیت فرزندان، ثروت و خدمتکاران کند؟ نگرانی های دنیوی بسیار است، اما از تغییرات آینده چیزی نمی دانند.» (۴) آناندا به ندرت رفته بود.

وقتی پیرمرد دچار ابله گرفت و مرد. بودا برای راهنمایی کسانی که آماده بودند گفت: برای یادگیری: «احمق، اگرچه در جمع خردمندان زندگی می کند، اما چیزی از آموزه واقعی نمی فهمد، زیرا قاشق طعم سوپ را نمی چشد. او فقط به خودش فکر می‌کند و بی‌توجه به توصیه‌های مشاوران خوب، نمی‌تواند خود را رهایی بخشد.

طلسم جاودانگی عشق : نجات در صحرا. شاگردی پر از انرژی و غیرت برای حقیقت وجود داشت که در حال زندگی بود. او با خود گفت: «معلم گفت چند نوع مرد وجود دارد. من باید از پایین ترین طبقه باشم و می ترسم که در این تولد برای من نه راهی باشد و نه میوه ای. زندگی جنگلی چه فایده ای دارد اگر با تلاش مداومم نتوانم به بینش مراقبه ای که خودم را وقف آن کرده ام برسم.

و خلوت را ترک کرد و به جتاوانا بازگشت.۱ برادران وقتی او را دیدند به او گفتند: «اى برادر، پس از نذر کردن، ظلم کردى که از وفاى آن دست بردارى» و او را نزد استاد بردند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =