توسل

دعانویس یهودی در یزد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس یهودی در یزد , رسانه توسل ( جهت مشاوره یزد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس یهودی در یزد : من چیزی برای ارائه ندارم.” پس از گفتن این سخن و جستجوی بیهوده خود برای دادن چیزی، به یاد آورد که مدتی قبل از این که در یک خاکریز دو مس پیدا کرده بود، پس با گرفتن این مس، آنها را فوراً به عنوان هدیه ای به کشیشان در صدقه تقدیم کرد. کاهنان، مقدسی که می‌توانست قلب انسان‌ها را بخواند، با بی‌اعتنایی به هدایای غنی دیگران و مشاهده ایمان عمیقی که در قلب این بیوه فقیر وجود دارد.

توسل : و آرزو می‌کرد که کشیش به درستی شایستگی مذهبی او را ارج نهد، با صدایی کامل به صدا درآمد. کانتو او دست راست خود را بلند کرد و گفت: کشیش های محترم شرکت کنید! و سپس ادامه داد: ۲ “مس های این بیوه فقیر به هر نحوی از همه گنجینه های اقیانوس ها و ثروت زمین گسترده تر است.” او به رستگاری رسیده است و از حرص و طمع خودخواهانه رهایی یافته است.

دعانویس یهودی در یزد

زن با این فکر به شدت در ذهن خود تقویت شد و گفت: «همین طور است که معلم می گوید: کاری که من انجام داده ام به اندازه ای است که گویی یک مرد ثروتمند است. از تمام دارایی خود صرف نظر کند.» ۵ و معلم گفت: «انجام کارهای نیک مانند اندوختن گنج است» و این حقیقت را در مثلی بیان کرد: ۶ «سه تاجر هر کدام با سرمایه خود به سفر رفتند. یکی از آنها بسیار سود کرد.

دعانویس یهودی در یزد : دومی با سرمایه خود بازگشت و سومی پس از از دست دادن سرمایه به خانه آمد. آنچه در زندگی مشترک صادق است، در مورد دین نیز صدق می کند.[صفحه ۱۸۱]۷ «سرمایه حالتی است که انسان به آن رسیده است، سود آن بهشت ​​است؛ از دست دادن سرمایه او به این معناست که انسان در وضعیتی پایین به دنیا خواهد آمد.

یزد

یزد : روزی یک بیوه تنها بود که بسیار تهیدست بود، و پس از رفتن به کوه، گوشه نشینانی را دید که [صفحه ۱۸۰] یک مجلس مذهبی برگزار می کردند. آنگاه زن پر از شادی شد و با ستایش گفت: “خوب است ای کشیش های مقدس! اما در حالی که دیگران چیزهای گرانبهایی مانند تولید غارهای اقیانوسی می دهند.

دعانویس یهودی در یزد : همانطور که اهل جهنم یا حیوان. اینها مسیرهایی هستند که برای گناهکار باز است.۸ «کسی که سرمایه خود را بازگرداند، مانند کسی است که دوباره به عنوان یک انسان متولد شده است. کسانی که از طریق اعمال فضیلت‌های گوناگون، صاحب‌خانه‌های پارسا می‌شوند، دوباره مردانه متولد می‌شوند، زیرا همه موجودات ثمره اعمال خود را خواهند چید.

اما کسی که سرمایه‌اش را زیاد کند، مانند کسی است که به فضیلت‌های برجسته‌ای عمل می‌کند. انسان نیکوکار و عالی در بهشت ​​به مقام جلال خدایان می رسد.»۹ LXIV. مرد نابینا متولد شد. مردی نابینا به دنیا آمد دعا برای محبوب شدن در چشم همه و گفت: «من به عالم نور و ظهور ایمان ندارم. هیچ رنگی، روشن یا تاریک وجود ندارد. نه خورشید وجود دارد، نه ماه، نه ستاره. هیچ کس شاهد این چیزها نبوده است.

دعانویس یهودی در یزد : دوستانش با او مخالفت کردند، اما او به عقیده خود چسبید: «آنچه می گویید که می بینید، توهم است. اگر رنگ‌ها وجود داشتند، باید بتوانم آنها را لمس کنم. آنها هیچ ماده ای ندارند و واقعی نیستند. هر چیزی واقعی وزن دارد، اما دعا برای علاقه مند شدن فرزند به درس خواندن من در جایی که رنگ ها را می بینید وزنی احساس نمی کنم.»۲ در آن روزها پزشکی بود که به دیدن مرد نابینا فراخوانده شد.

فیلم خاکستری ذوب شد و چشمانش توانایی بینایی را پیدا کرد. ۳ تاتاگاتا پزشک است، آب مروارید توهم فکر “من هستم” و چهار حقیقت ساده چهار حقیقت نجیب هستند.[Pg 182]4 LXV. پسر گمشده پسری بود که به دعا برای زیبا شدن جنین در بارداری کشوری دور رفت و در حالی که پدر ثروت بی‌اندازه‌ای جمع می‌کرد، پسر به شدت فقیر شد و پسر در حالی که به دنبال غذا و پوشاک می‌گشت اتفاقاً به کشوری رسید که در آن زندگی می‌کرد.

دعانویس یهودی در یزد : پدر زنده بود و پدر او را در بدبختی خود دید، زیرا از فقر وحشی شده بود و به برخی از خادمان خود دستور داد تا او را صدا کنند. سوء ظن مرد قدرتمندی را برانگیخته اند و او مرا به زندان خواهد انداخت.«پیش از اینکه پدرش را ببیند، پر از دلهره فرار دعا برای درس خواندن و تمرکز کرد.۲ سپس پدر رسولانی را به دنبال پسرش فرستاد که با وجود ناله و ناله او را گرفتند و بازگرداندند.

پس پدر به خادمان خود دستور داد که با مهربانی رفتار کنند. پسرش و کارگری از درجه و تحصیلات پسرش را گماشت تا پسر را به عنوان همیار در ملک استخدام کند و پسر از وضعیت جدید او راضی بود.۳ پدر از پنجره قصر پسر را تماشا کرد و وقتی پس از مدتی دعا برای درد دندان دراوردن نوزاد پسرش را احضار کرد و تمام خادمان خود را فرا خواند و راز را به آنها فاش کرد و آن فقیر بسیار خوشحال شد و خوشحال شد.

دعانویس یهودی در یزد : از ملاقات با پدرش سرشار از شادی است. ۵ کم کم ذهن انسان ها باید برای حقایق بالاتر تربیت شود. پس با عزم ترک امر، نزد آن حضرت آمد تا از او رهایی از نذر کند. و مبارک به بهخو گفت: ۱ “پسرم مراقب باش، مبادا طعمه هوس های دل گمراهت شوی. زیرا می بینم که در وجودهای قبلی، تو از عواقب شوم شهوات بسیار رنج برده ای، و تا زمانی که یاد نگیری بر میل نفسانی خود غلبه کنی، در این زندگی از طریق حماقت خود تباه می شوی.

به داستان وجود دیگری از خودت، مانند ماهی گوش کن. او در حالی که از جلو حرکت می کرد ناگهان متوجه شبکه های توری شد و سر خوردن از خطر فرار کرد اما او که از عشق کور شده بود مشتاقانه به دنبال او شلیک کرد و مستقیم به دهانه تور افتاد. تور را به پا کرد و ماهی که به تلخی از سرنوشت غم انگیز خود شکایت کرد و گفت: “این واقعاً میوه تلخ حماقت من است”، اگر بودیستا شانسی برای آمدن نداشت و زبان مردم را درک نمی کرد.

دعانویس یهودی در یزد : مطمئناً می مرد. ماهی به او رحم کرد، آن بیچاره را خرید و به او گفت: «ماهی خوبم، اگر امروز به تو نگاه نمی کردم، جانت را از دست می دادی. من تو را نجات خواهم داد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =