توسل

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب , رسانه توسل ( جهت مشاوره قلیاب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب : همانطور که مرسوم بود، استاد ابتدا او را بست و حاضر نشد. ایکیو تصمیم گرفت تا بیرون از خانه منتظر بماند و “شبنم را برای سقف خود و علف ها را برای رختخواب خود بگیرد.” او شب را زیر یک قایق خالی می خوابید و تمام روز در مقابل خلوتگاه کاسو ایستاده بود. بعد از اینکه کاسو بارها نتوانست او را دلسرد کند، حتی یک بار او را با آب پاشید، استاد تسلیم شد و ایکیو را برای مصاحبه دعوت کرد.

توسل : آنها برای یکدیگر ساخته شده بودند و سالها پس از آن، ایکیو و کاسو “به طور خستگی ناپذیر مسائل عمیق را دنبال می کردند.” ایکیو به احترام کاسو، احتمالاً یکی از معدود استادان معتبر آن عصر، آمد و تقریباً یک دهه در خدمت این معلم ماند، اگرچه زندگی با کاسو دشوار بود. از آنجایی که آنها در نزدیکی یک دریاچه بزرگ زندگی می کردند، ایکیو هر شب تا سحر در قایق ماهیگیر قرضی مدیتیشن می کرد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب

وقتی کیفش «پخت می‌شد» به پایتخت می‌رفت و بخور یا لباس‌های ارزان‌قیمت را به زنان خانه‌دار فقیر می‌فروخت – سپس با همان صندل‌های حصیری، کلاه و شنل به صومعه بازمی‌گشت.۱۵ پس از سه سال، کاسو به او نام ذن، ایکیو (Ikkyu) داد تا به رسمیت شناختن پیشرفت او. روشنگری ایکیو در بیست و ششمین سال زندگی اش اتفاق افتاد، زمانی که در حالی که در قایق مشغول مراقبه بود.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب : از فریاد یک کلاغ مبهوت شد. سحرگاه با عجله برگشت و این را به اربابش گزارش داد. کاسو پاسخ داد: “شما به مرحله ارحات [کسی که بر نفس غلبه کرده است] رسیده اید، اما نه به مرحله یک استاد، مبتدی.” ایکیو پاسخ داد: “پس من به عنوان یک آرهات کاملاً خوشحالم و نیازی به استاد شدن ندارم.” کاسو پاسخ داد: «خب، پس تو واقعاً استاد هستی.» (۱۶) اگرچه مرسوم بود که راهبان از استاد خود گواهی دریافت می کردند که روشنگری آنها را تأیید می کرد.

قلیاب

قلیاب : او در سن هجده سالگی به یک راهب منزوی از شاخه میوشین جی ذن در کیوتو مبتدی شد. اما هنگامی که مربی او دو سال بعد درگذشت، او برای مدتی سرگردان و مستعد خودکشی بود. سپس در بیست و دو سالگی تصمیم گرفت برای مصاحبه با کاسو سوتون (۱۳۵۲-۱۴۲۸)، استاد آموزش دیده دایتوکو جی که به عنوان سختگیرترین معلم ژاپن شناخته می شود، امتحان کند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب : اما موضوع گواهی ایکیو مشکل ساز است. او خود از دادن گواهینامه امتناع کرد و در وقایع نگاری بوکوسای به صورت دوره ای تصویر خود را بیرون می آورد و درخواست می کرد که توسط شاگردانش باطل شدن طلسم کار از بین برود – پس از آن به نظر می رسید چندین سال بعد دوباره به طور معجزه آسایی ظاهر شد. او پذیرفت، و باعث خوشحالی ستایشگرانش شد.

و آنها برای سپاسگزاری شروع به آوردن کمک های مالی معبد کردند. با این حال، تنها پس از ده روز، ایکیو به این نتیجه رسید که دایتوکو جی نیز بیش از حفظ ذن به مراسم اهمیت می‌دهد و شعر اعتراضی معروفی را به عنوان ژست جدایی نوشت و ادعا کرد که می‌تواند ذن باطل کردن طلسم کار بیشتری را در گوشت و نوشیدنی بیابد. و رابطه جنسی به طور سنتی برای بودایی ها ممنوع بود. ده روز در این معبد ذهنم آشفته است.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب : پاهایم در نوار قرمز بی پایان درگیر شده است. اگر روزی به دنبال من گشتید، از مغازه باطل کردن طلسم جدایی ماهی فروشی، شراب فروشی، یا فاحشه خانه استفاده کنید. حمله ایکیو به تجاری سازی ذن بی دلیل نبود. محقق یان کوول مشاهده می کند که در زمان ایکیو، “رینزای ذن تا حد پایینی فرو رفته بود و روشنگری به ویژه توسط معابد مرتبط با شوگونات “فروخته” شد. معابد ذن نیز از طریق دم کردن و از طریق ربا پول درآوردند.

اواسط قرن پانزدهم، یکی از معبدهای ذن، شوکوکو جی، تمام مشاوران دولت شوگون را تجهیز کرد و بیشتر رشوه ها را دریافت کرد. به اندازه کافی از آن انتقاد نکنید.» (۱۸) از قضا، ایکیو همچنین به نوشتن شعر «ذن» در اشعار خود حمله کرد. او واقعاً به جنبش ادبی گوزان حمله شکستن طلسم چگونه است می‌کرد، مشغله‌ی راهبانی که ذن را کنار گذاشتند تا بر تولید شعرهای فراموش‌شدنی به زبان چینی رسمی تمرکز کنند.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب : آنها شعر خود را مقدم بر تمرین ذن قرار می دهند. ایکیو از شعر خود (که بعداً به عنوان “اشعار ابر دیوانه” یا کیون شو جمع آوری شد) به عنوان وسیله ای برای بیان روشنگری خود و همچنین انتقاد خود از تشکیلات استفاده کرد. همچنین، اغلب اوقات، لذتهای نفسانی را بر لذت های معنوی تجلیل می کرد. در حالی که استادان تانگ غیرمنطقی خلق می کردند و با باطل کردن طلسم دفن شده انتقال شهودی مبارزه می کردند.

ایکیو با شادی تسلیم حیات وجودی حواس شد. در مقدمه یکی از شعرها او تمثیلی را بیان کرد که در آن اولویت های خود را توضیح می داد. روزی روزگاری پیرزنی بود که حدود بیست سال از یک گوشه نشین بازنشسته حمایت می کرد. برای مدت طولانی دختر جوانی را برای سرو غذای او فرستاد. یک روز به دختر گفت دستش را دور راهب بیندازد و از او بپرسد که چه احساسی دارد.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب : هنگامی که دختر این کار را کرد، راهب به او گفت: “من مانند درخت خشکیده ای هستم که پس از سه زمستان بدون گرما به تخته سنگی سرد تکیه داده ام.” دختر نزد پیرزن برگشت و گزارش خود را داد. “بیست سال برای غذا دادن به یک فرد غیر روحانی دروغین تلف شد!” زن فریاد زد. سپس او را فراری داد و کلبه اش را به آتش کشید. پیرزن مادربزرگ سعی کرد نردبانی به آن رذل بدهد.

به راهب پاک یک عروس خوب ارائه دهد. اگر امشب چنین پیشنهادی از من بشود، بید پژمرده رشد بهاری تازه ای را به وجود می آورد. کاوشی غنایی خاص در مورد شهوانی در شعری با عنوان «[بدن زن] عطر نرگس دارد» یافت می شود، که به تجلیل از جوهر جنسی باید طولانی به تپه [پری] خیره شد سپس از آن بالا رفت. نیمه شب روی تخت یشم در میان رویاهای [پاییز] گلی که زیر فشار شاخه آلو باز می شود.

باطل کردن طلسم با سرکه و قلیاب : به آرامی بین ران‌های پری تاب می‌خورد. به نظر می‌رسد که عشق‌های ایکیو تعدادی نتاج طبیعی تولید کرده‌اند. در واقع، این افسانه وجود دارد که یکی از فداکارترین پیروان ایکیو، راهبی به نام جوتی، در واقع پسر نامشروع او بوده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =