توسل

طلسم هندی ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم هندی ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم هندی ازدواج : مجبور است برای اجبار و ارعاب بدکاران، به چنین کارهای مصنوعی متوسل شود. در داخل ساختمان زیارتگاهی وجود دارد که در آن پشت میله‌های آهنی، داگابا یا ظرف طلایی یکی از دندان‌های بودا نگهداری می‌شود (نگاه کنید به ص ۵۰۰ ). در هر طرف تصاویری وجود دارد، و زمانی که من به زیارتگاه رفتم، کل اتاق مشروب بود از عطر انبوه گل‌ها – عمدتاً یاس – که اخیراً به عنوان نذری به آنها سپرده شده است.

توسل : پشت ساختمان یک چهارطاقی باز با حجره‌هایی برای راهبان و اقامتگاهی برای رئیس صومعه پیدا کردم. نه چندان دور از ورودی، یک کتابخانه بزرگ وجود داشت، جایی که تعدادی راهب جوان، با لباس های ساده توگا مانند، اما با شانه های راست برهنه، از من استقبال کردند. برخی به نوشتن مشغول بودند. بنابراین من نمونه ای از قلمزنی آنها را خواستم.

طلسم هندی ازدواج

که بر روی برگهای نخل، با شخصیت سینهالی، چهل و هشت لقب بودا را برای من نوشتند، مانند موارد زیر: – خدای خدایان، ایندرا از ایندرا، برهما از برهما، قادر مطلق، دانای کل، موجود در قانون خودش، پروردگار قانون، ناجی همه، فاتح، پادشاه آموزه، اقیانوس فیض، خزانه، جواهر، خورشید، ماه، ستارگان، نیلوفر آبی، آمبروسیا جهان، پنج چشم، گاو نر، فیل شیر در میان مردان قویتر از قویترین معابد در برمه معمولاً “بتکده” نامیده می شوند.

طلسم هندی ازدواج : کلمه ای که از یا بقایای بدن مخدوش شده است. به آنها داگون نیز می گویند. به گفته آقای اسکات («برمن»، i. 184)، تعداد معابد در برمه بسیار بیشتر از معابد سیلان، تبت یا چین است. هیچ دهکده ای آنقدر فقیر نیست که «زیارتگاه تمیز و مرتب خود را نداشته باشد، و بقایای دیگران در اطراف آن ریخته شده باشند. هیچ تپه‌ای آنقدر شیب‌دار نیست.

ازدواج

ازدواج : بدن هایشان. بازدیدکننده اروپایی با شگفتی می پرسد که چگونه است که نظامی به این ملایم، مهربان و بردبار باید شکنجه های وحشتناکی را که در اینجا به نمایش گذاشته شده است اختراع کند. توضیح دشوار نیست و حیرت او زمانی پایان می یابد که به او یادآوری می شود که بودیسم، هیچ حاکم اخلاقی جهان را به رسمیت نمی شناسد.

طلسم هندی ازدواج : که گلدسته طلایی یا برفی درخشانش برای محافظت از مکان بالا نمی‌آید. هیچ کار ارزشمندی به اندازه ساختن یک بتکده پرداخت نمی شود. برخی از آنها ساخت ساده ای دارند، ۴۵۶دیگران تشریح می کنند؛ اما از میان همه معابد، بتکده بزرگ رانگون، باشکوه ترین و پرجمعیت ترین معبد با نمازگزاران و زائران است.

تقدس و محبوبیت عجیب این بنای شگفت‌انگیز (که گفته می‌شود در سال ۵۸۸ قبل از میلاد تأسیس شده است ) ناشی از بقایای گوتاما و سه پیشینش، یعنی هشت تار مو از سر گوتاما، عصای کاسیپا، ردای کاناکا است. muni، و فنجان نوشیدنی (نگاه کنید به صفحه ۱۳۵از این سخنرانی ها). شمع باشکوه بر روی تپه ای قرار گرفته است.

طلسم هندی ازدواج : تا حدی طبیعی و بخشی مصنوعی – که به دو تراس مستطیل شکل یکی از بالای دیگری بریده شده است که قسمت بالایی آن ۱۶۶ فوت بالاتر از سطح زمین قرار دارد و هر طرف رو به یکی از نقاط اصلی قطب طلسم ازدواج مجدد نما است. صعود با پله های بسیار فرسوده است، برخی از سنگ، برخی از “آجرهای خشک شده در آفتاب، که تقریباً در یک شیب توسط پاهای برهنه هزاران نمازگزار فرسوده شده است.

هیچ کس جز اروپایی ها نمی تواند با پاهای پوشیده صعود کند. پله‌ها به «فضای پرچم‌دار وسیع و باز، که در سراسر بتکده می‌چرخد و برای عبادت‌کنندگان آزاد است، منتهی می‌شود». از مرکز این چشمه، از یک ازاره هشت طلسم ازدواج در قبرستان ضلعی، آجر جامد بسیار طلاکاری شده است. بتکده، که محیطی ۱۳۵۵ فوتی دارد، و تا ارتفاع حدود ۳۲۸، یا تقریباً به بلندی کلیسای جامع سنت پل افزایش می‌یابد.

طلسم هندی ازدواج : بر روی قله “تی” است، یک زیور طلایی به شکل چتر با چندین طبقه از حلقه ها، که طلسم ازدواج با شکر روی هر کدام “انبوهی از زنگ های طلا و نقره آویزان شده است.” “با هزینه ای نه کمتر از ۵۰۰۰۰ پوند در آنجا قرار داده شد [۲۳۹] .” در پای بتکده چهار کلیسای کوچک وجود دارد که دارای چهره های عظیم بودا است.

۴۵۷در کناره‌ها، و فضای داخلی طلاکاری‌شده‌شان در اثر بخار هزاران مخروطی سوزان تیره شده است. «صدها گوتاما»، بزرگ و کوچک، سفید و سیاه، طلاکاری شده و ساده، نشسته، ایستاده و دراز کشیده، تصاویر بزرگ‌تر را احاطه کرده‌اند. گفته می شود که بتکده شکستن طلسم ازدواج نکردن بزرگ سه بار با ورق طلا پوشانده شده است. یک بتکده هنوز بالاتر (۳۳۲ فوت ارتفاع) در پگو وجود دارد و قدیمی‌ترین آنها در آراکان است.

طلسم هندی ازدواج : با عبور از کشورهای بودایی شمالی، متوجه می شویم که معابد به طور کلی ساده هستند و قابل مقایسه با بتکده های بزرگ برمه نیستند. برای مثال، در Tassiding در سیکیم، سر ریچارد تمپل (ژورنال، ii. 204) دریافت که دو معبد اصلی ساختارهای طلسم ازدواج مرد نمازخانه مانند با “سقف های چتری شکل تحت الشعاع، پوشیده از کاهگل با بامبوهای شکافته” بودند. دیوارها از سنگ خشن بود که نیمه بالایی آن قرمز رنگ شده بود.

فضای داخلی، که نور کمی داشت، دو طبقه داشت، دیوارها با نقاشی های دیواری طلسم بخت گشایی ازدواج رنگی پوشانده شده بود که مجازات های موجود در جهنم های مختلف را نشان می داد، “بعضی از آنها برای تصویرسازی جهنم دانته مناسب هستند.” انتهای روبروی ورودی پر از تصاویر بود. در قسمت‌های دیگر کلیساها دستگاه‌های نماز و در قفسه‌ها بقایای کتابخانه‌ای از نسخه‌های خطی مقدس بودایی قرار داشت.

طلسم هندی ازدواج : سر ریچارد در یک مراسم مذهبی در یکی از این کلیساها شرکت کرد که شامل یک سری شعارها و دعاها به یک شیطان زن به نام تانما بود. که توسط یک شخص غیر روحانی زشت پوشیده در لباس نشان داده شده است. طبق سنت، این اقدام شرورانه دوازده تانما در آوردن آفات به تبتی ها بود که باعث شد آنها را به دنبال پادما-سامباوا بفرستند که معرفی کرد.

تحقیر شده متعاقباً در تبت رایج شد (یادداشت توسط سروان RC معبد). به گفته دکتر (ص ۱۸۹)، کلیت معابد در مغولستان و تبت شامل یک اتاق بزرگ مربع یا مستطیل شکل، با یک تالار ورودی یا هشتی است که در مغولستان به سمت جنوب و در تبت به شرق می‌نگرد. . “سطح داخلی سفیدکاری شده یا با نوعی گچ پوشانده شده است” و با نقاشی هایی که نمایانگر قسمت هایی از زندگی بوداها هستند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =