توسل

طلسم جاودانگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم جاودانگی , رسانه توسل ( جهت مشاوره جاودانگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم جاودانگی : معمولاً مشتریانش را فریب می‌داد و از این رو به باهوش‌تر بودن از سایر مردان افتخار می‌کرد. اما یک بار هنگام وارد شدن به یک معامله مهم تجاری با یک غریبه، ارباب خود را در اعمال متقلبانه یافت و متحمل ضرر سنگینی شد.۱ و مبارک فرمود: «این یک حادثه منفرد در سرنوشت خیاط حریص نیست، در موارد دیگر. او متحمل ضررهای مشابهی شد و با تلاش برای فریب دادن دیگران در نهایت خود را تباه کرد.

توسل : همان شخصیت حریص، نسل‌ها پیش به‌عنوان جرثقیل در نزدیکی یک برکه زندگی می‌کرد، و وقتی فصل خشک شروع شد، با صدایی آرام به ماهی‌ها گفت: آیا نگران رفاه آینده خود نیستید؟ در حال حاضر آب بسیار کم و غذای کمتری در این برکه وجود دارد. اگر در این خشکسالی تمام حوض خشک شود، چه می‌کنی؟» ۳ ماهی‌ها گفتند: «بله، واقعاً، چه باید بکنیم.

طلسم جاودانگی

جرثقیل پاسخ داد: «من دریاچه‌ای خوب و بزرگ می‌شناسم که هرگز خشک می شود. وقتی ماهی ها به صداقت جرثقیل بی اعتماد شدند، او پیشنهاد کرد یکی از آنها را برای دیدن آن به دریاچه بفرستند؛ و بالاخره یک ماهی کپور بزرگ تصمیم گرفت به خاطر دیگران این خطر را بپذیرد و جرثقیل حمل کرد. او را به دریاچه ای زیبا بردند و او را در امنیت بازگرداندند.

طلسم جاودانگی : سپس همه تردیدها ناپدید شد و ماهی ها به جرثقیل اطمینان پیدا کردند و حالا جرثقیل آنها را یکی یکی از حوض بیرون آورد و روی درخت وارانای بزرگی بلعید. جرثقیل را ذکر کرده بود که او را هم بخورد، او گفت: “من همه ماهی ها را برداشته ام و آنها را در دریاچه ای خوب و بزرگ گذاشتم. بیا. من هم تو را خواهم برد.” تو مرا نگه داری تا مرا با خود ببرم؟ خرچنگ پرسید. ۷ جرثقیل گفت: “با منقارم تو را بگیرم.” خرچنگ پاسخ داد. ۹ خرچنگ دوباره به جرثقیل پیوست: «نباید بترسی.» «من تو را در تمام طول راه محکم می گیرم.

جاودانگی

جاودانگی : اما از این پس از شر شهوت دوری کن. با این سخنان او ماهی را به آب انداخت ۴ «از زمان فیضی که در وجودت به تو تقدیم می‌شود بهترین بهره را ببر و از تیر شهوت بترس که اگر مراقب حواس خود نباشی، تو را به هلاکت می‌رساند. جرثقیل ظالم نادیده گرفته شد. خیاطی که برای برادری لباس درست می‌کرد.

طلسم جاودانگی : سپس خرچنگ با خود گفت: «اگر این جرثقیل یک بار ماهی را بگیرد، او خواهد گرفت. مطمئناً هرگز اجازه ندهید او در دریاچه برود! حالا اگر او واقعاً مرا در دریاچه بگذارد، بسیار عالی خواهد بود. اما اگر این کار را نکند، گلویش را می برم و می کشم! بنابراین به جرثقیل گفت: «اینجا را ببین، دوست، تو نمی‌توانی مرا به اندازه کافی محکم در آغوش بگیری. اما ما خرچنگ ها چنگ معروفی داریم.

اگر بخواهی با چنگال‌هایم تو را به دور گردن بگیرم، خوشحال می‌شوم که با تو بروم.’۱۱ “جرثقیل ندید که خرچنگ می‌خواهد دعا برای فروش ماشین فوری او را گول بزند، و موافقت کرد. بنابراین خرچنگ گرفتار شد. گردنش را با پنجه هایش به همان اندازه ایمن با یک جفت انبر آهنگر، صدا زد: «آماده، آماده، برو!»۱۲ «جرثقیل او را گرفت و دریاچه را به او دعایی برای فروش خانه به قیمت خوب نشان داد.

طلسم جاودانگی : سپس به سمت درخت وارانا حرکت کرد. “عموی عزیزم!” خرچنگ فریاد زد: “دریاچه از آن طرف است، اما تو مرا به این سمت می بری.”۱۳ “جرثقیل پاسخ داد: “اینطور فکر می کنی؟ آیا من عموی عزیزت هستم؟ فکر می کنم می خواهی بفهمی که من هستم. غلامت که باید تو را بلند کند و هر کجا که بخواهی با خود حمل کند! خرچنگ پاسخ داد: «آه! آن ماهی ها به دلیل حماقت خودشان خورده طلسم موفقیت در زندگی شدند.

اما من نمی گذارم تو مرا بکشی. برعکس، این تو هستی که من نابود خواهم کرد، زیرا تو در حماقت خود ندیدی که من [صفحه ۱۸۶] تو را گول زدم، اگر بمیریم هر دو با هم می میریم، زیرا این سرت را می برم و به زمین می اندازم. ! پس گفت، گردن جرثقیل را با چنگال‌هایش مانند با گیره گرفت جرثقیل با نفس نفس زدن و در حالی که اشک از چشمانش می‌چکید و از ترس مرگ می‌لرزید.

طلسم جاودانگی : خرچنگ را التماس کرد و گفت: پروردگارا! در واقع من قصد خوردن تو را نداشتم. جانم را به من عطا کن!»۱۶ «خیلی خوب! خرچنگ پاسخ داد: پرواز کن و مرا داخل دریاچه بگذار. ۱۷ و جرثقیل چرخید و به داخل دریاچه رفت تا خرچنگ را روی گل و لای لبه اش دعا برای فروش منزل از راه دور بگذارد. سپس خرچنگ گردن جرثقیل را تمیز کرد. یکی با چاقوی شکاری ساقه نیلوفر آبی را می برید و سپس وارد آب می شد!» (۱۸) وقتی معلم این گفتار را به پایان رساند.

اضافه کرد: «این مرد نه تنها در این راه فریب خورده بود، بلکه در موجودات دیگر نیز فریب خورده بود. با دسیسه های خودش.»۱۹ LXVIII. چهار نوع شایستگی. مرد ثروتمندی بود که همه برهمن های محله را به خانه خود دعوت می کرد و با دادن هدایای غنی به دعای فروش خانه به بالاترین قیمت آنها قربانی های بزرگی برای خدایان تقدیم می کرد.۱ و مبارک فرمود: «اگر مردی در هر ماه هزار قربانی تکرار کند. و بی وقفه هدایایی بدهید.

طلسم جاودانگی : او با کسی که فقط یک لحظه ذهن خود را بر عدالت متمرکز می کند برابر نیست.»۲ بودای ارجمند جهان ادامه داد: «چهار نوع پیشکش وجود دارد: اول، زمانی که هدایا بزرگ و شایستگی هستند. صغیر؛ ثانیاً هنگامی که هدایا کوچک و شایستگی اندک؛ ثالثاً هنگامی که هدایا کوچک و شایستگی [ص ۱۸۷] بزرگ؛ و رابعاً هنگامی که هدایا زیاد و شایستگی نیز زیاد باشد.

مورد مرد فریب خورده ای است که به منظور قربانی کردن برای خدایان، همراه با چرخاندن و جشن گرفتن، زندگی را می گیرد. در اینجا هدایا بزرگند، اما شایستگی در واقع ناچیز است.۴ «هدایا اندک و شایستگی ها نیز اندک است، هنگامی که انسان از روی طمع و دل بد، بخشی از آنچه را که می خواهد عرضه کند، برای خود نگه می دارد. با این حال، شایستگی بزرگ است.

طلسم جاودانگی : در حالی که هدیه کوچک است، وقتی مردی از روی عشق و با میل به رشد در خرد و مهربانی پیشکش می کند. انسان با روحیه ای غیر خودخواهانه و با خرد یک بودا کمک های مالی می کند و مؤسساتی را برای بهترین نوع بشر تأسیس می کند تا اذهان همنوعان خود را روشن کند و نیازهای آنها را برآورده کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هفت =