توسل

طلسم زبان بند قوی شوهر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم زبان بند قوی شوهر , رسانه توسل ( جهت مشاوره شوهر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم زبان بند قوی شوهر : راهی است که به انحلال وهم می انجامد، یعنی: علم درست، نگرش درست، گفتار درست، عمل درست، رفتار درست، تلاش درست، بینش درست، وحدت درست. «اکنون ای برادران، مرید مقدس هذیان را تشخیص می‌دهد.

توسل : یعنی رشد وهم، یعنی انحلال هذیان، یعنی راهی را که منتهی به انحلال هذیان می‌شود، و به کلی انکار کرده است. شوق خواستن، شوق خجالتی را بدرقه کرد و انگیزه خودخواهی را ریشه کن کرد.

طلسم زبان بند قوی شوهر

با از دست دادن جهل و کسب دانش، به رنج این زندگی پایان داد. از این جهت برادران، اگر شاگرد مقدسی علم درستی داشته باشد، اگر علمش صادق باشد، اگر محبتش به تدریس محک زده شود، متعلق به این تعلیم شریف است. ساریپوتو محترم چنین گفت. آن راهبان از سخنان ساریپوتو بزرگوار خوشحال شدند. [S. 98] 10. قسمت اول گفتار دهم ارکان بینش من شنیدم.

طلسم زبان بند قوی شوهر : که زمانی آن حضرت در کشور کورو در نزدیکی شهری به نام کماسادامام اقامت داشت. در آنجا مبارکه رو به راهبان کرد: «ای راهبان!» – «روشنی!» آن راهبان با دقت به مبارک پاسخ دادند. آن حضرت چنین فرمودند: «صراط مستقیم ای راهبان که به تطهیر موجودات منتهی می شود. {۵۶}منجر به غلبه بر درد و بدبختی، به نابودی رنج و مصیبت، به دستیابی به حق، به تحقق انقراض – این چهار رکن بصیرت است.

شوهر

شوهر : صادقانه، عشق او به تدریس آزمایش شده است، او متعلق به این آموزش شریف است[S. 97]در حالا برادران، هذیان چیست، توسعه هذیان چیست، رفع هذیان چیست، راه رفع هذیان چیست؟ هذیان سه قسم است طلسم زبانبند برادران: وهم میل، وهم وجود، وهم جهل. رشد جهل مستلزم رشد هذیان است، انحلال جهل مستلزم رفع هذیان است. اما این راه مقدس هشتگانه است.

طلسم زبان بند قوی شوهر : کدام چهار؟ در آنجا راهبان، راهب، خستگی ناپذیر، با ذهنی روشن، بصیر، با غلبه بر امیال و نگرانی های دنیوی، مراقب بدن است. وقتی صحبت از احساسات می شود، پس از غلبه بر امیال و نگرانی های طلسم زبان بند همگان قوی دنیوی، خستگی ناپذیر، با ذهنی روشن، بصیرتی مراقب احساسات است. پس از غلبه بر امیال و نگرانی های دنیوی، خستگی ناپذیر، با ذهنی روشن، بصیر، مراقب ذهن است.

پس از غلبه بر امیال و نگرانی های دنیوی، خستگی ناپذیر، با ذهنی روشن، با بصیرت، ناظر پدیده دعانویس برای زبان بند هاست. «اما راهبان چگونه یک راهب مراقب بدن است؟ سپس راهبان، راهب به داخل جنگل یا زیر درختی بزرگ و یا به آرامگاه خالی می رود و با دستانش روی زمین می نشیند.[S. 99]پاها را پایین، بدن صاف، و بینش را پرورش می دهد. او با احتیاط نفس می کشد، با احتیاط نفس می زند.

طلسم زبان بند قوی شوهر : اگر عمیقاً نفس می‌کشد، می‌داند «من عمیقاً نفس می‌کشم»؛ اگر عمیقاً نفس می‌کشد، می‌داند «من عمیقاً نفس می‌کشم». اگر به طور مختصر نفس می کشد، می داند: “من به طور مختصر نفس طلسم زبان بند همگان می کشم” و اگر به طور خلاصه بازدم کند، می داند: “من برای مدت کوتاهی نفس می کشم.” او اینگونه تمرین می‌کند: «می‌خواهم نفس بکشم و تمام بدنم را احساس کنم».

من می‌خواهم نفس بکشم و این ارتباط بدن را آرام کنم. او تمرین می کند: “من می خواهم نفس بکشم تا این ارتباط فیزیکی را آرام کنم.” «به همین ترتیب، راهبان، یک چوب تراش ماهر یا کاردان چوب تراش، عمیقاً می داند که «من عمیقاً می کشم» و طلسم زبان بند زیر سنگ به طور خلاصه، جذاب، «مختصر می کشم» و به همین ترتیب، راهبان، راهب، نفس عمیق می کشد.

طلسم زبان بند قوی شوهر : می داند، «من عمیقاً نفس می کشم». تنفس مختصر او تمرین می‌کند «می‌خواهم نفس بکشم، تمام بدنم را احساس کنم»، «می‌خواهم نفس بکشم، تمام بدنم را احساس کنم». او تمرین می کند “من می خواهم نفس بکشم، این اتصال بدن را تسکین دهم”، “من می خواهم نفس بکشم، این ارتباط فیزیکی را آرام کنم”. «پس او در بدن مراقب بدن است، در بدن مراقب بدن است.

در بدن مراقب بدن در داخل و خارج است. او مشاهده می کند که چگونه بدن به وجود می آید، مشاهده می کند که چگونه بدن از بین می رود، مشاهده می کند که چگونه بدن به وجود می آید و از بین می رود. “بدن آنجاست”: این بینش اکنون برای او وجود دارد، تا آنجا که به آن مربوط می شود[S. 100]دانش خوب است، برای تفکر خوب است. و بی کاشته می ماند و به هیچ جای دنیا دلبسته نیست.

طلسم زبان بند قوی شوهر : پس ای راهبان، راهب وقتی به بدن می رسد مراقب بدن است. «پس راهبان ادامه دهید: راهب می داند که چه زمانی راه می رود، «من راه می روم»، می داند چه زمانی می ایستد، «من می ایستم»، می داند چه زمانی می نشیند، «من می نشینم»، می داند چه زمانی دراز می کشد.{۵۷}”من دراز می کشم”، او وقتی بدنش در این یا آن وضعیت قرار می گیرد می داند که این یا آن وضعیت است.

پس او در بدن مراقب بدن است، در بدن مراقب بدن است، در بدن مراقب بدن در داخل و خارج است. او مشاهده می کند که چگونه بدن به وجود می آید، مشاهده می کند که چگونه بدن از بین می رود، مشاهده می کند که چگونه بدن به وجود می آید و از بین می رود. “بدن آنجاست”: این بینش اکنون برای او حاضر است، تا آنجا که برای معرفت و تفکر مناسب است.

طلسم زبان بند قوی شوهر : و بی کاشته می ماند و به هیچ جای دنیا دلبسته نیست. پس ای راهبان، راهب وقتی به بدن می رسد مراقب بدن است. «پس راهب‌ها ادامه می‌دهیم: راهب هنگام آمدن و رفتن به وضوح هوشیار است، هنگام نگاه کردن و نگاه کردن به آن کاملاً هوشیار است، هنگام رکوع و برخاستن کاملاً هوشیار است، هنگام پوشیدن عبای و کاسه صدقه امریه کاملاً هوشیار است.

هنگام خوردن و آشامیدن به وضوح هوشیار است. ، جویدن و چشیدن، هنگام تخلیه مدفوع و ادرار به وضوح هوشیار، هنگام راه رفتن و ایستادن و نشستن، هنگام به خواب رفتن و بیدار شدن، هنگام صحبت کردن و سکوت کاملاً هوشیار است. بنابراین او مراقب درون بدن است[S. 101]بدن، ظاهراً مراقب بدن و باطن و ظاهر مراقب بدن است. او مشاهده می کند که چگونه بدن به وجود می آید،

طلسم زبان بند قوی شوهر : مشاهده می کند که چگونه بدن از بین می رود، مشاهده می کند که چگونه بدن به وجود می آید و از بین می رود. “بدن آنجاست”: این بینش اکنون برای او حاضر است، تا آنجا که برای معرفت و تفکر مناسب است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =