توسل

طلسم ازدواج مبارک

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم ازدواج مبارک , رسانه توسل ( جهت مشاوره مبارک و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج مبارک : فاهین روایتی را نقل می‌کند که کاخ شاه آسوکا در شهر توسط جنی‌ها (ارواح) ساخته شده است، که صخره‌های بزرگ را آورده و اتاق‌هایی را با انباشتن آن‌ها روی هم می‌سازند.

توسل : او صومعه ای متعلق به وسیله نقلیه بزرگ و معبدی متعلق به وسیله نقلیه کوچک را در همسایگی شهر توصیف می کند و گزارشی از یک راهپیمایی بودایی از ماشین های چهارچرخ و تصاویری ارائه می دهد که سالی یک بار برگزار می شد.

طلسم ازدواج مبارک

ارتفاع هر اتومبیل بیست و دو فوت یا بیشتر بود و دارای پنج طبقه با طاقچه هایی در چهار طرف بود که تصاویر بودا و بودی ساتوا همراه با تصاویر خدایان (dēvas) در آنها قرار داشت. آنها را شبیه پاگوداهای متحرک (یا داگاباس) ساخته بودند. هندوها، همانطور که می دانیم، تا به امروز که تصاویر کریشنا در خیابان های شهرها و روستاها کشیده می شوند، موترهای مشابهی دارند.

طلسم ازدواج مبارک : فاحیان به این نکته جالب اشاره می کند که اعیان کشور بیمارستان هایی را در شهر تأسیس کرده بودند که افراد بی بضاعت و معلول و بیمار به ترمیم آن ها می پرداختند و به طور بلاعوض از مشاوره، غذا و داروی متناسب با شرایط خود دریافت می کردند. او اضافه می کند که Aṡoka، مایل به ۴۲۳ساخت ۸۴۰۰۰ استوپا [۲۲۰] به جای هشت استوپا که در ابتدا بر روی خاکستر بودا ساخته شده بود.

مبارک

مبارک : این حال، او آنجا را از پایتخت خود راجا-گریها حذف نکرد. یکی از جانشینان او، پادشاه بزرگ آتوکا، حامی معروف بودیسم ( ص. ۶۶ )، پاتلی پوترا را به کلان شهر پادشاهی ماگادا تبدیل کرد و از آن پس به مرکز شکستن طلسم اب مهم بودیسم تبدیل شد. سر A. کانینگهام بیان می کند که به عنوان پایتخت پادشاهی بزرگ گوپتا در قرن چهارم و پنجم عصر مسیحیت به شکوفایی ادامه داد.

طلسم ازدواج مبارک : اولین استوپا و یک ستون را در نزدیکی پاتلی پوترا ساخت. او می‌گوید در نزدیکی آن اثری از پای بودا وجود داشت که روی آن معبدی با دری به سمت شمال ساخته شده بود (Legge, pp. 77-80; Beal, i. lv-lviii). موقعیت استوپا و ستون توسط سر A. کانینگهام (xi. 157, 158) کشف شده است. قیصریه کساریا روستای بزرگی است که در حدود سی مایلی وایصالی (بصار) فاصله دارد.

این بنا به دلیل تپه ای از آجرکاری ویران شده، به ارتفاع ۶۲ فوت، که از یک استوپا آجری جامد (قطر نزدیک به ۶۸ و نیم فوت) پشتیبانی می کند، قابل توجه است که بخشی از آن نیز در ویرانه است. مردم آن را استوپا کاکروارتی (پادشاه جهانی) ونا، پدر پادشاه پریتو می‌نامند. در مانو، VII. 41; IX 66، ۶۷، پادشاه وینا به عنوان یک پادشاه متکبر توصیف می شود که در برابر اقتدار برهمن ها مقاومت می کرد.

طلسم ازدواج مبارک : احتمالاً او طرفدار بودایی ها بود. به هر حال بودایی ها ادعا می کنند که استوپا قابل توجه در این مکان برای نشان دادن محلی که گوتاما بودا در آن سخنرانی را موعظه می کرد، ساخته شد که در آن یکی از تولدهای قبلی خود را به عنوان پادشاه آکروارتی توصیف می کرد. نه چندان دور از استوپا تپه کوچکی حفاری شده است.

سر و شانه های مجسمه عظیم بودا آشکار شد (Cunningham, i. 67). 424 کشور کوسی. Kuṡi-nagara (در Pali Kusi-nārā) مکانی بود که بودا در آن مرد، یا – به عبارت صحیح تر – در پری نیروانا درگذشت (رجوع کنید به صفحات ۴۸ ، ۴۹ ، ۱۴۰ ). مدتها جستجو برای آن بیهوده بود، اما اخیراً توسط سر A. کانینگهام با Kasia مدرن، در هشتاد مایلی شرق کاپیلا-واستو، و ۱۲۰ مایلی شمال شرقی Benares شناسایی شده است.

طلسم ازدواج مبارک : نه فاهین و نه هیوئن ثانگ چیز زیادی در مورد کوشی ناگارا نمی گویند، جز اینکه متروک بود و ساکنان کمی داشت. اما کنایه دومی به مرگ بودا از جهان در این مکان، و گزارش او از تشکیل شورای بعدی در راجا-گریها به دستور کاشیپا بزرگ (ص ۴۷ و ۵۵)، بسیار جالب است و کنجکاو هستم که من در اینجا چکیده ای از روایت او را بر اساس ترجمه آقای بیل ارائه می کنم (ii. 161): زمانی که کاشیاپای بزرگ در حال مراقبه نشسته بود.

ناگهان نور درخشانی فوران کرد و زمین لرزید. سپس، با اعمال قوه بینایی ماوراء طبیعی، خداوند طلسم حلقه ازدواج بودا را دید که در بین دو درخت در پاری-نیروانا از دنیا رفت. فوراً به پیروان خود دستور داد تا او را تا شهر کوشی ناگارا همراهی کنند. در راه به برهمنی برخورد کردند که وقتی از او پرسیدند از کجا آمده، پاسخ داد: «از کوسی ناگارا، جایی که دیدم ارباب شما وارد نیروانا می شود. انبوهی از موجودات بهشتی در اطراف او بودند.

طلسم ازدواج مبارک : کاشیاپا با شنیدن این کلمات گفت: خورشید حکمت پرتوهایش را خاموش کرده طلسم ازدواج سوزاندنی است. جهان اکنون در تاریکی است. راهنمای برجسته – پادشاه قانون – ما را ترک کرده است. تمام دنیا خالی و رنجور است. انسانها و خدایان بدون راهنما مانده اند. بر این اساس، به سمت دو درخت رفت و به بودا نگاه کرد و عبادت کرد. اما برخی از راهبان غافل با رضایت به یکدیگر گفتند: «تاثاگاتا به استراحت رفته است.

این برای ما خوب است. در حال حاضر، اگر ما تجاوز کنیم، چه کسی وجود دارد که ما طلسم ازدواج با مرد پولدار را سرزنش کند؟ سپس کاشیاپا عمیقاً متاثر شد و مصمم شد که از تعالیم بودا اطاعت کند. ۴۲۵ او خطاب به جمعیت حاضر گفت: «ما باید شریعت را جمع آوری کنیم. کسانی که آن را بدون شکست نگه داشته اند، که قدرت تبعیض آنها روشن است، چنین افرادی می توانند مجمع را تشکیل دهند.

طلسم ازدواج مبارک : کسانی که فقط یادگیرنده هستند باید به خانه های خود بروند. پس از آن رفتند، و تنها ۹۹۹ مرد، از جمله آناندا، باقی ماندند. اما کاشیاپای بزرگ، آناندا را به عنوان یک یادگیرنده کنار گذاشت. خطاب به او گفت: «تو هنوز از طلسم ازدواج با فلفل سیاه عیب پاک نشده ای. شما هم باید مجلس را ترک کنید. شما خدمتگزار شخصی بودا بودید، او را بسیار دوست داشتید، و بنابراین از پیوندهای محبت آزاد نیستید.

بنابراین آناندا به مکانی بیابانی بازنشسته شد. خسته، می خواست دراز بکشد. به سختی سرش به بالش رسیده بود، وقتی دیدم! او شرایط یک آرهات را به دست آورد. سپس به در مجلس بازگشت. اما کاسیپا به او گفت: “آیا از شر همه پیوندها خلاص شدی؟” اگر چنین است، آن را ثابت کنید؛ از قدرت روحی خود استفاده کنید و بدون اینکه در باز شود وارد شوید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + شانزده =