توسل

طلسم ازدواج تضمینی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم ازدواج تضمینی , رسانه توسل ( جهت مشاوره تضمینی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج تضمینی : اگر مردانی از محله‌های دیگر مایل به ورود و شرکت در بحث باشند، نگهبان دروازه سؤالات سختی را مطرح می‌کند. کسانی که قادر به پاسخگویی نیستند باید بازنشسته شوند. قبل از پذیرش باید کتاب های قدیمی و جدید را عمیقا مطالعه کرده باشد.

توسل : دانش آموزانی که غریبه می آیند باید توانایی خود را نشان دهند ۴۱۴بحث سخت؛ کسانی که شکست می خورند در مقایسه با کسانی که موفق می شوند هفت یا هشت تا ده هستند.

طلسم ازدواج تضمینی

ساکاشیا. ساکاشیا، که اکنون سانکیسا نامیده می شود، در حدود پنجاه مایلی شمال غربی کانوج، توسط سر A. کانینگهام در سال ۱۸۴۲ شناسایی شد. ظاهراً زمانی شهر بزرگی با بناهای تاریخی بسیار چشمگیر بوده است و باید در زمره مقدس ترین مکان های بودیسم به حساب آید. توصیف می کند.

طلسم ازدواج تضمینی : گفته می شود که مادر بودا هفت روز پس از تولد او درگذشت (رجوع کنید به ص ۲۴ این جلد)، و به این ترتیب از مزیت شنیدن قانون از زبان پسرش محروم شد. برای جبران این فقدان، بودا با قدرت ماوراء طبیعی خود در سه پله به بهشت ​​ترایاستریا ایندرا (ص ۲۰۷ ) که مادرش به آنجا منتقل شده بود صعود کرد و در آنجا قانون را به مدت سه ماه به نفع او خواند.

تضمینی

تضمینی : کسانی که نمی توانند در مورد سؤالات خارج از تریپیتاکا بحث کنند، مورد احترام نیستند و مجبورند خود را از شرم پنهان کنند. از این رو مردان دانشمند از شهرهای مختلف به صورت انبوه به اینجا می آیند تا شک خود را برطرف کنند. و از آنجا نهرهای طلسم برای ازدواج نکردن دختر حکمت آنها به دور و بر گسترده شد. به همین دلیل عده‌ای نام دانش‌آموزان نالاندا را غصب می‌کنند و در رفت‌وآمد در نتیجه افتخار می‌گیرند.

طلسم ازدواج تضمینی : به نظر می رسد بازگشت او به زمین مشکل تری بوده است. زیرا فرود او بدون کمک نردبانی دعا نویسی و طلسم برای ازدواج با سه پله موازی که خدای ایندرا برای او ساخته بود انجام نشد. فاهین این حادثه معجزه آسا را ​​به شرح زیر توصیف می کند (لگه، ۴۸، خلاصه شده): ساکاشیا مکانی است که بودا پس از صعود به بهشت ​​ترایاستریا در آنجا فرود آمد و در آنجا قانون خود را به مدت سه ماه به نفع مادرش موعظه کرد.

بودا با قدرت فراطبیعی خود بدون اطلاع شاگردانش به آنجا صعود کرده بود. اما هفت روز قبل از بازگشت، انورودا، با طلسم ازدواج تبادل نظر رؤیای ماوراء طبیعی خود، او را در بهشت ​​دید و از موگالانا (نگاه کنید به ص ۴۷ این جلد) درخواست کرد که به آسمان ایندرا صعود کند تا از «محترم جهان» تحقیق کند. موگلانا این کار را کرد و با اطلاعات برگشت ۴۱۵که در عرض هفت روز بودا باز خواهد گشت.

طلسم ازدواج تضمینی : سپس پادشاهان هشت کشور با مردم خود، که مدت زیادی بودا را ندیده بودند، همه مشتاقانه طلسم ازدواج با مرد پولدار منتظر بازگشت او بودند. اما اوتپالا [۲۱۵] زن فضولی در دل خود فکر کرد: “امروز، پادشاهان، با وزیران و مردم خود، همه به ملاقات بودا می روند. من فقط یک زن هستم. چگونه موفق شوم اولین کسی باشم که او را ببینم؟ سپس بودا با قدرت فراطبیعی خود، او را به شکل یک امپراتور جهانی درآورد.

به طوری که او از همه برای ملاقات و احترام به او پیشتاز بود. در هنگام فرود او سه پله ایجاد شد. بودا در پرواز میانی فرود آمد که از هفت ماده گرانبها تشکیل شده بود. ماها-برهما، پادشاه آسمان های برهما (نگاه کنید به ص ۲۱۱ این جلد)، با پله های نقره ای در سمت طلسم ازدواج زن مطلقه راست، و ناکرا (ایندرا)، سرور سی و سه الوهیت (ص ۲۰۷ ) فرود آمدند. ، که با پله های طلا در سمت چپ پایین می آید و سایبانی از هفت ماده گرانبها در دست دارد.

طلسم ازدواج تضمینی : انبوهی از خدایان به دنبال آن بودند. به محض پایین آمدن بودا، هر سه پرواز در زمین ناپدید شدند، به جز هفت پله که همچنان قابل مشاهده بودند. پس از آن، پادشاه Aṡoka، که مشتاق بود بداند انتهای آنها در کجا قرار دارد، مردانی را فرستاد تا با حفاری متوجه شوند. حفر کردند تا به چشمه ای زرد رنگ رسیدند، اما نتوانستند ته پله ها را کشف کنند.

از این رو پادشاه احساس فداکاری کرد و ویهارا بر روی پله ها ساخت که تصویر ایستاده بودا به ارتفاع شانزده ذراع بود. پشت ویهارا ستونی سنگی به ارتفاع حدود پنجاه ذراع با شیری بر بالای آن برپا کرد. اختلافی بین برخی از بدعت گذاران و راهبان بودایی در مورد مالکیت این مکان به وجود آمد، و اولی موافقت کرد که در صورت بروز هر گونه علامت ماورایی از ادعای خود صرف نظر کنند.

طلسم ازدواج تضمینی : که شیر روی ستون غرش بزرگی بر سرش داد. فاهین می افزاید که استوپا در محلی که بودا فرود آمد، برپا شد. دیگری جایی که زن مدیکاتور اولین دید بودا را در هنگام نزول خود دید. زیرزمین ستون شاه آسوکا توسط ژنرال کانینگهام در سال ۱۸۷۶ پیدا شد. در موقعیت قبلی ۴۱۶او سرستون ستون باستانی را کشف کرد که یک فیل بر روی آن قرار داشت، که ممکن است.

توسط فاهین با شیر اشتباه گرفته شده باشد (به کانینگهام، i. 274 مراجعه کنید). هیوئن ثانگ در روایت خود از سه نردبان (Beal, i. 202) می گوید که آنها از شمال به جنوب در کنار هم چیده شده بودند، به طوری که کسانی که فرود می آیند ممکن است چهره خود را به سمت شرق داشته باشند، و پروازی که توسط آن انجام می شود. فرود ایندرا از کریستال (نه از طلا) بود.

طلسم ازدواج تضمینی : در حالی که آنچه توسط برهما استفاده می شد از نقره بود، و گام های بودا از طلا (یا از هفت ماده گرانبها، که طلا یکی از آنها بود) بود. این نشان دهنده برتری بودا بر دو خدایی بود که او را همراهی می کردند. در هماهنگی با این ایده‌ها، ایندرا و برهما گاهی در مجسمه‌های بودایی نشان داده می‌شوند که یکی در هر طرف بودا ایستاده و از او محافظت می‌کنند.

هنگام تولد او نیز حضور داشتند (رجوع کنید به ص ۴۸۳ و حکاکی مقابل ص ۴۷۷ ). هیوئن ثانگ می افزاید که چند قرن قبل از زمان او نردبان ها هنوز در موقعیت اصلی خود وجود داشتند. اما هنگامی که او از آن نقطه بازدید کرد، آنها در زمین فرو رفتند و ناپدید شدند. با این حال، ساکاشیا هنوز بسیار پر رفت و آمد بود.

طلسم ازدواج تضمینی : تصویری باشکوه از بودا در صومعه بزرگی در آنجا نگهداری می‌شد و ۱۰۰۰ کشیش در چهار صومعه مشغول مطالعه آموزه‌های ، مدرسه هینا-یانا بودند. علاوه بر این، «بیشمار» افراد غیر روحانی متدین در این محله زندگی می کردند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =