توسل

خوش شانسی دعا

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

خوش شانسی دعا , رسانه توسل ( جهت مشاوره دعا و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , خوش شانسی دعا : با لباسی ساده و بدون زینت ظاهر شد و در عین حال زیبا و زیبا ظاهر شد. مورد علاقه پادشاهان و شاهزادگان است، اما قلبش آرام و متین است. جوان سالخورده، ثروتمند، محصور در خوشی ها، متفکر و ثابت قدم است. این واقعاً در دنیا نادر است. زنان معمولاً اندک هستند. در حکمت و عمیقاً غرق در بیهودگی است؛ اما او، اگرچه در عیش و نوش زندگی می کند.

توسل : حکمت استادی را به دست آورده است و از تقوا لذت می برد و می تواند حقیقت را در کمال آن دریافت کند.»۳ هنگامی که او نشسته بود، مبارکه دستور داد. با گفتمان دینی او را برانگیخت و خوشحال کرد. آنگاه برخاست و به آن حضرت گفت: آیا آن حضرت این افتخار را به من می دهد که فردا با برادران در خانه ام غذا بخورم؟ و آن مبارک، با سکوت، رضایت خود را اعلام کرد.

خوش شانسی دعا

اکنون، لیچاوی، خانواده ای ثروتمند از درجه شاهزاده، با شنیدن اینکه مبارک به وصالی رسیده و در بیشه امباپالی اقامت دارد، بر کالسکه های باشکوه خود سوار شدند و با خود پیش رفتند. به جایی که مبارک در آنجا بود بروید. و لیچاوی ها به زیبایی با رنگ های روشن و با جواهرات گرانقیمت تزئین شده بودند.۶ و امباپالی، محور به محور، چرخ به چرخ، و یوغ به یوغ، علیه لیچاوی جوان سوار شد.

خوش شانسی دعا : و لیچاوی به امباپالی، زن جلیل، گفت: «چگونه آیا امباپالی، اینگونه بر ضد ما می رانید؟» او گفت: «اربابان من، من همین الان مبارک و برادرانش را برای غذای فردا دعوت کردم.»۸ و شاهزادگان پاسخ دادند: «امباپالی». این غذا را به قیمت صد هزار به ما بسپارید.»۹ «اربابان من، اگر تمام وصالی را با قلمرو تابعش تقدیم می‌کردید، از این افتخار بزرگ دست برنمی‌داشتم!

دعا

دعا : هنگامی که آمباپالی باخبر شد شنید که مبارکه در باغ انبه خود اقامت دارد، بسیار خوشحال شد و تا آنجا که زمین برای کالسکه ها قابل عبور بود، سوار کالسکه شد. در آنجا پیاده شد و از آنجا به سوی مکانی که آن حضرت در آنجا بود رفت و با احترام از یک طرف نزد پای او نشست. همان گونه که زنی عاقل برای انجام واجبات دینی خود بیرون می‌رود.

خوش شانسی دعا : سپس لیچاوی به سمت نخلستان امباپالی رفت. ۱۱ وقتی آن حضرت از دور لیچاوی را دید که نزدیک می شود، به برادران خطاب کرد و گفت: «ای برادران، آنهایی از برادران که خدایان را هرگز ندیده اند، به این گروه لیچاوی بنگرند، زیرا لباس مجلل دارند. مانند جاودانه‌ها. و چون تا آنجا که زمین برای کالسکه‌ها قابل عبور بود راندند، لیچاوی پیاده شد و با پای پیاده به محلی که مبارک در آنجا بود رفت و آنها را برد.

با احترام کنارش می نشیند و چون آن‌ها نشستند، آن حضرت با سخنان دینی آنان را تعلیم و برانگیخت و شادمان کرد.۱۳ سپس دعا برای ثروت عظیم فوق قدرت خطاب به آن حضرت فرمودند: «آیا آن حضرت به ما افتخار می‌کند که با برادران غذای خود را بخوریم؟ فردا در قصر ما؟»۱۴ مبارک گفت: «ای لیچاوی، من قول داده ام که فردا با امباپالی، زن جلیل، شام بخورم.

خوش شانسی دعا : آنگاه لیچاویان با ابراز رضایت از سخنان مبارک، از صندلی خود برخاستند و در برابر آن مبارک تعظیم کردند و در حالی که او را در دست راست خود نگه داشتند، از آنجا رفتند، اما چون آمدند. در خانه، دستان خود را دراز کردند و گفتند: زنی دنیادار بر ما پیشی گرفت. دختری بی‌اهمیت جا مانده‌ایم!» ۱۶ و در آخر شب، امباپالی، زن جلیل، در عمارت خود برنج شیرین و کلوچه آماده کرد و فردای آن روز از طریق دعا برای ثروتمند شدن در۶روز قاصدی زمان را به آن حضرت اعلام کرد.

گفت: «خداوندا ساعت فرا رسیده است و غذا آماده است!» ۱۷ و آن مبارک صبح زود جامه پوشید و کاسه خود را گرفت و با برادران به محلی که خانه امباپالی بود رفت. هنگامی که آنها به آنجا آمدند، روی صندلی هایی که برای آنها آماده شده دعا برای گشایش کار پسرم بود، نشستند و امباپالی، زن زاده، برنج و کیک شیرین را با بودا در راس آنها، قبل از دستور گذاشت و روی آنها منتظر ماند تا اینکه آنها از گرفتن بیشتر خودداری کردند.

خوش شانسی دعا : و هنگامی که آن مبارک از غذای خود فارغ شد، دربارخان چارپایه ای پایین آورد و در کنار او نشست و دعای خوش شانسی در امتحان خطاب به مبارک گفت: «پروردگارا، این عمارت را به امر بهخوس تقدیم می کنم. که بودا رئیس آن است.» (۱۹) و مبارک هدیه را پذیرفت؛ و پس از تعلیم، برانگیختن و شادمانی او با تعالیم دینی، از جای خود برخاست و از آنجا رفت.۲۰ XCIII. آدرس خداحافظی بودا.

هنگامی که مبارک در بیشه امباپالی تا زمانی که می خواست باقی ماند، به بلووا نزدیک وصالی رفت. در آنجا آن حضرت خطاب به برادران فرمود: اى دلالان براى فصل باران در اطراف وصالى هر کدام بر حسب محلى که دوستان و اصحابش در آنجا پنج نفر مى باشند، منزل دعای خوش شانسی در ازدواج کنید. در بلووا.»۱ هنگامی که مبارک به این ترتیب وارد فصل باران شد.

خوش شانسی دعا : بیماری شدیدی بر او فرود آمد و دردهای شدید حتی تا حد مرگ بر او وارد شد. اما سعادتمند، متفکر و خوددار، بدون شکایت بیماری خود را تحمل کرد. ۲ سپس این فکر به ذهن مبارک خطور کرد: «این درست نیست که من بدون خطاب به حواریون و بدون مرخصی از زندگی از دنیا بروم. اجازه دهید اکنون با همت شدید اراده، این بیماری را تسخیر کنم و زندگی را تا فرارسیدن زمان مقرر نگه دارم.

و خداوند تبارک و تعالی با همت شدید اراده بیماری را فروکش کرد و زندگی خود را حفظ کرد تا زمانی که او بر آن تثبیت شد. و بیماری کاهش یافت. و چون کاملاً از این بیماری خلاص شد، از صومعه [ص ۲۳۳] بیرون آمد و بر صندلیی که در هوای آزاد پهن شده بود، نشست. و اَناندا ارجمند با همراهی بسیاری از شاگردان دیگر به جایی که مبارک بود نزدیک شد.

خوش شانسی دعا : به او سلام کرد و با احترام در یک طرف نشست و گفت: «خداوندا، دیدم که آن مبارک در سلامتی و تندرستی است. بنگر که آن حضرت چگونه باید رنج بکشد و با این که با دیدن بیماری آن مبارک، بدنم مانند خزنده ضعیف شد و افق برایم تاریک شد و دیگر قوای من روشن نبود، با این وجود من مقداری مصرف کردم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 11 =