توسل

دعای خوش شانسی صوتی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای خوش شانسی صوتی , رسانه توسل ( جهت مشاوره صوتی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای خوش شانسی صوتی : سفیران از آنجا آمدند. تمام امپراتوری هایی که در آن زمان [صفحه ۲۵۱] دکترین او را پذیرفتند تا سهمی از بقایا را به خود اختصاص دهند. و آثار به هشت قسمت تقسیم شد و هشت داگوبا برای حفظ آنها برپا شد. یک داگوبا توسط مالاها و هفت نفر دیگر توسط هفت پادشاه آن کشورها ساخته شد که مردم آنها به بودا پناه برده بودند.

توسل : نتیجه. سه شخصیت بودا. هنگامی که مبارک در نیروانا از دنیا رفت، شاگردان گرد هم آمدند و مشورت کردند که چه باید بکنند تا دارما را خالص و فاسد نگه دارند.۱ و اوپالی برخاست و گفت: «استاد بزرگ ما به برادران می گفت: “ای بهیکخوس! پس از ورود نهایی من به نیروانا، باید به قانون احترام بگذاری و از آن اطاعت کنی. قانون را به عنوان استاد خود بدان جواهری که برای به دست آوردن آن نباید از هیچ مشکلی دوری کنید.

دعای خوش شانسی صوتی

و آماده باشید که هر گونه فداکاری، حتی در صورت نیاز، پنج نفر خود را به ارمغان بیاورید. دارما را که به شما نازل کرده ام اطاعت کنید. هیچ تفاوتی با خودم ندارم.»۳ «این چنین بود سخنان مبارک. به آن احترام بگذارید و آن را مقدس نگه دارید. زیرا اگر روح تعالیم استاد را نادیده بگیریم، نصب داگوبا برای آثار چه فایده ای دارد؟ حقیقت را برای ما آشکار کرده است. او قدوس و کامل و مبارک بود.

دعای خوش شانسی صوتی : زیرا حقیقت ابدی در او جای گرفته بود.۷ «تاثاگاتا به ما آموخت که حقیقت قبل از تولد او در این جهان وجود داشته است و پس از ورود او نیز وجود خواهد داشت. سعادت نیروانا. ۸ “تاثاگاتا گفت: ۹” “حقیقت همه جا حاضر و جاودانه است، دارای تعالیات بی شمار، بالاتر از همه طبیعت انسانی، و در قداستش غیرقابل توصیف است.” یا آن قانونی که در دارما بر ما نازل شده بودا است.

صوتی

صوتی : پس بیایید مانند استاد بزرگ خود دلسوز و مهربان به دنیا برویم و به همه موجودات زنده چهار حقیقت شریف و هشتگانه راه عدالت را موعظه کنیم تا همه بشریت به رستگاری نهایی دست یابند. پناه بردن به بودا، دارما، و سانگا.» ۳۶ و هنگامی که مبارک به نیروانا وارد شد و مالا جسد را با مراسمی سوزاندند که نشان می دهد او پادشاه بزرگ پادشاهان است.

دعای خوش شانسی صوتی : اما تمام حقیقت، حقیقتی که ابدی، همه جا حاضر، تغییر ناپذیر و عالی ترین است. ۱۱ «بسیاری از مقررات سانگا موقتی هستند؛ آنها به این دلیل تجویز شده اند که مناسب هستند. اما حقیقت موقتی نیست.»۱۲ «حقیقت دلبخواه و یک امر نظری نیست، بلکه قابل بررسی است و کسی که با جدیت به دنبال حقیقت باشد، آن را خواهد دعای مجرب برای فروش خانه از راه دور یافت. «حقیقت برای نابینا پنهان است.

اما کسی که چشم عقل دارد، حقیقت را می بیند. حقیقت جوهر بودا است و حقیقت معیار نهایی خواهد بود که به وسیله آن می‌توانیم آموزه‌های نادرست و درست را تشخیص دهیم. بیایید از حقیقت اطاعت کنیم. زیرا حقیقت بودا استاد ما، معلم ما، پروردگار دعای سلامتی و طول عمر مادر ما است.» ۱۵ و کاساپا برخاست و گفت: ۱۶ «به راستی که تو خوب صحبت کردی، ای برادر انورودا. همچنین هیچ تعارضی بر سر معنا وجود ندارد.

دعای خوش شانسی صوتی : زیرا خداوند دارای سه شخصیت است و هر یک از آنها برای ما از اهمیت یکسانی برخوردار است. وجود دارد. سامبوگا کایا وجود دارد. ۱۸ “بودا حقیقتی عالی، ابدی، همه جا حاضر و تغییر ناپذیر است. این سامبوگا کایا است دعای خوش شانسی روز جمعه که در حالت سعادت کامل قرار دارد. ۱۹ “بودا معلم همه چیز دوست داشتنی است که شکل موجوداتی که او به آنها آموزش می دهد. این نیرمانا کایا، بدن ظاهری اوست. ۲۰ “بودا، نظام پر برکت دین است.

او روح سانگا و معنای دستوراتی است که در کلام مقدس خود، دارما، برای ما گذاشته است. دارما کایا، بدنه عالی ترین دعا برای خوش شانسی و محبوب شدن قانون. ۲۱ «اگر بودا به عنوان گوتاما ساکیامونی برای ما ظاهر نمی شد، چگونه می توانستیم سنت های مقدس دکترین او را داشته باشیم. و اگر نسل‌های بعد سنت‌های مقدس را در سانگا نداشتند، چگونه می‌توانستند.

دعای خوش شانسی صوتی : چیزی از ساکیامونی بزرگ بدانند؟ و نه ما و نه دیگران چیزی در مورد عالی ترین حقیقت که جاودانه، همه جا حاضر و تغییر ناپذیر است نمی دانیم.۲۲ «پس بیایید سنت ها را مقدس نگه داریم و به آنها احترام بگذاریم؛ بیایید یاد گوتاما ساکیامونی دعایی برای کوچک شدن شکم را مقدس نگه داریم تا مردم آن را بیابند. حقیقت؛ زیرا کسی که چشم روحانیش باز باشد، آن را کشف خواهد کرد.

و برای هر کس که درک یک بودا را دارد، یکسان است که آن را بشناسد و آن را شرح دهد.»۲۳ [صفحه ۲۵۵] سپس برادران تصمیم گرفتند که مجمع عمومی تشکیل دهند. در راجاگاها به منظور بیان آموزه‌های ناب خداوند تبارک و تعالی، جمع‌آوری و جمع‌آوری نوشته‌های مقدس، و ایجاد قانونی که باید به عنوان منبعی برای آموزش برای نسل‌های آینده باشد. هدف از بودن.

دعای خوش شانسی صوتی : حقایق ابدی بر شکل گیری جهان ها مسلط هستند و نظم کیهانی قوانین طبیعی را تشکیل می دهند. اما هنگامی که از طریق حرکت متضاد توده ها، جهان با آتش فروزان روشن شد، نه چشمی برای دیدن نور، نه گوش برای گوش دادن به تعالیم عقل و نه ذهنی برای درک اهمیت وجود وجود داشت. و در فضاهای بی‌اندازه هستی، جایی یافت نشد که حقیقت بتواند با شکوه و عظمت خود در آن بماند.

در زمان مناسب تکامل، احساس ظاهر شد و ادراک حسی پدید آمد. قلمرو جدیدی از هستی وجود داشت، قلمرو زندگی روح، پر از اشتیاق، با احساسات قدرتمند و انرژی تسخیر ناپذیر. و دنیا به دو قسمت تقسیم شد. لذت ها و دردها، خود و عدم خود، دوست و دشمن، نفرت و عشق. حقیقت در سراسر جهان احساس به ارتعاش درآمد.

دعای خوش شانسی صوتی : اما با تمام ظرفیت های نامتناهی آن، هیچ مکانی را نمی توان یافت که حقیقت بتواند با تمام شکوه خود در آن بماند. ۲ و عقل در مبارزه برای زندگی پدیدار شد. عقل شروع به هدایت غریزه نفس کرد و عقل عصای آفرینش را به دست گرفت و بر قوت بی رحمان و قدرت عناصر چیره شد. با این حال، به نظر می رسید که عقل سوخت تازه ای به شعله نفرت می افزاید و آشفتگی احساسات متضاد را افزایش می داد.

و برادران برادران خود را کشتند به خاطر ارضای شهوت لحظه ای زودگذر. و حقیقت در قلمروهای عقل ترمیم شد، اما در تمام فرورفتگی‌هایش جایی یافت نشد که حقیقت بتواند با تمام شکوهش در آن جا بماند. حال عقل، به عنوان یاور خود، همه موجودات زنده را بیش از پیش در شبکه‌های شبکه‌ها دخالت داد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =