توسل

دعای مجرب برای رفع دلتنگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای مجرب برای رفع دلتنگی , رسانه توسل ( جهت مشاوره دلتنگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای مجرب برای رفع دلتنگی : بلکه به مردان و زنان بالغ نیز اشاره می کنم. و سپس همیشه در این بچه های رودخانه بزرگ چیزی بخصوص کودکانه و صریح وجود دارد. [صفحه ۲۷۳] فقط امروز، هنگامی که در اوایل سپیده دم در ساحل رودخانه قدم می‌زدم، شنیدم که برخی از قایق‌ران برمه در حال بحث در مورد فاکس تریر من بودند. آنها حدود پانزده یاردی از ساحل فاصله داشتند و قایق خود را در برابر جریان برق قرار می دادند که کار سختی است.

توسل : و همانطور که از کنار آنها رد شدم، سگ کوچکم از ساحل دوید و به آنها در آن سوی آب نگاه کرد و آنها او را دیدند. مردی به مردی به دیگری گفت: “اکنون ببینید” و در حالی که میله اش را در دست داشت برای لحظه ای مکث کرد – “سگ سفید کوچک با صورت قهوه ای را ببینید، چقدر عاقل به نظر می رسد!” “و چقدر زیبا!” مردی که فرمان را در دم عقب داشت گفت. ‘بیا!’ گریه کرد و دستش را به سمت آن دراز کرد. اما سگ فقط با پنجه هایش در آب پاشید و بعد برگشت و دنبال من دوید.

دعای مجرب برای رفع دلتنگی

و همانطور که از کنار آنها رد شدم، سگ کوچکم از ساحل دوید و به آنها در آن سوی آب نگاه کرد و آنها او را دیدند. مردی به مردی به دیگری گفت: “اکنون ببینید” و در حالی که میله اش را در دست داشت برای لحظه ای مکث کرد – “سگ سفید کوچک با صورت قهوه ای را ببینید، چقدر عاقل به نظر می رسد!” “و چقدر زیبا!” مردی که فرمان را در دم عقب داشت گفت. ‘بیا!’ گریه کرد و دستش را به سمت آن دراز کرد. اما سگ فقط با پنجه هایش در آب پاشید و بعد برگشت و دنبال من دوید.

دعای مجرب برای رفع دلتنگی : قایقران ها خندیدند و از سر گرفتند و من از آن عبور کردم. صبح آرام در آن سوی آب آرام، هر کلمه ای را می شنیدم، اما به سختی یادداشتی می کردم. من آن را بارها شنیده ام. فقط الان که اومدم در این مورد بنویسم یادم میاد. از کودکی به ما تلقین شده است که بی‌تفاوتی نسبت به درد – نه فقط به درد خود، بلکه نسبت به درد دیگران – امری مردانه است.

دلتنگی

دلتنگی : اما وقتی یک برمه ای یک فاکس تریر یا هر سگ انگلیسی را می بیند، خوشحالی او غیرواقعی است. هنگامی که ما برای اولین بار به برمه علیا رفتیم، و چنین مناظری نادر بود، نیمی از روستایی دعای نوشتنی برای عزیز شدن نزد همه را می‌دیدند که سگ کوچک «بدون دم» را می‌دید که دنبال اربابش می‌رفت. و اگر تریر “التماس” کند، تمام قلب ها را به دست می آورد. من فقط به کودکان اشاره نمی کنم.

دعای مجرب برای رفع دلتنگی : متاسف بودن برای خرگوش شکار شده، دلسوزی به آهو زخمی، دور شدن از شکنجه آفرینش بی رحم، از نظر ما احساسات گرایی نامبی شمرده می شود، نه مناسب مرد، و فقط برای یک زن دعا برای رفع بیماریهای پوستی ژولیده. از نظر برمه ای یکی از [صفحه ۲۷۴] بالاترین فضیلت است. او معتقد است که هر آنچه در زندگی زیباست بر پایه شفقت و مهربانی و همدردی استوار است – که هیچ چیز با ارزشی بدون آنها نمی تواند وجود داشته باشد.

آیا فکر می کنید که یک پسر برمه ای اجازه دارد لانه پرندگان را بسازد، یا موش ها را با یک تریر نگران کند، یا دعای مجرب برای درس خواندن فرزند فرت کند؟ اینطور نیست. اینها جنایت خواهند بود. هیچ کس نمی تواند شک کند که این مهربانی و شفقت با حیوانات نتایج بسیار گسترده ای دارد. اگر با حیوانات مهربان باشید، با همنوعان خود نیز مهربان خواهید بود. این واقعاً یک چیز است، یک احساس در هر دو مورد.

دعای مجرب برای رفع دلتنگی : اگر برتری نسبت به حیوان، شما را در شکنجه آن توجیه می کند، در مورد مردان نیز چنین می شود. اگر شما در موقعیت بهتری نسبت به مرد دیگری هستید، ثروتمندتر، قوی تر، از نظر رتبه بالاتر، این امر – که اغلب در ذهن ما وجود دعای مجرب برای دفع بلا و بیماری دارد – بدرفتاری و تحقیر را توجیه می کند. احساس ذاتی ما نسبت به همه چیزهایی که از خود حقیر می دانیم، تحقیر است. برمه شفقت است.

شما می توانید این روحیه را در هر عمل روزمره، در برخورد با یکدیگر، در افکار و در گفتارشان مشاهده کنید. “تو خیلی قوی هستی، آیا برای کسی که ضعیف است، وسوسه می شود، که افتاده است، رحم نمی کنی؟” چقدر این را از لبان یک برمه شنیده دعای برای درد پا ام! چند بار دیده ام که او به آن عمل کرده است! به نظر آنها نتیجه لازم قدرت این است که مرد قوی باید دلسوز و مهربان باشد.

دعای مجرب برای رفع دلتنگی : به نظر آنها اعتراف ناخودآگاه به ضعف، تمسخر آمیز، انتقام جویانه، بی ملاحظه است. آنها می گویند ادب، [صفحه ۲۷۵] نشان یک مرد بزرگ است، بی ادبی یک کوچک. هیچ کس که موقعیت خود را امن احساس کند، عصبانی نمی شود، جفا نمی کند، حقیر نخواهد بود. حرف آنها برای احمق و برای مرد عجول و عجول یکسان است. از نظر آنها یکسان است، یکی دیگری را استنباط می کند.

و بنابراین نگرش آنها به حیوانات جز نمونه ای از نگرش آنها به یکدیگر نیست. این که حیوان یا مردی از شما پست تر و ضعیف تر باشد، قوی ترین ادعایی است که او می تواند بر انسانیت شما داشته باشد، و ادب و توجه شما به او، روشن ترین دلیل بر برتری شماست. و از این رو بودایی در برخورد با حیوانات خود را در نظر می گیرد، از حیثیت و قدرت خود مشورت می کند و از عظمت قلب خود با آنها مهربان و دلسوز است.

دعای مجرب برای رفع دلتنگی : هیچ چیز زیباتر از برمن در رفتارش با فرزندانش و جانورانش با همه کمتر از خودش نیست. حتی برای ما که در بسیاری از موارد با او بسیار متفاوت فکر می کنیم، در همه اینها جذابیت بزرگ و ماندگاری وجود دارد که تنها یک استثنا را می توانیم از آن بیابیم. زیرا برای عقاید ما یک استثنا وجود دارد و آن این است: هیچ برمه ای اگر بتواند به او کمک کند جانی را از دست نخواهد داد.

و بنابراین، اگر حیوانی به خود صدمه بزند، او را نمی کشد – حتی برای رهایی از دردش. ، همانطور که می گوییم. من گاوهای نر را دیده ام که در جاده های لغزنده شکافته شده اند، اسب های اسبی با پاهای شکسته دیده ام، بزهایی را دیده ام که زخم های وحشتناکی بر اثر سقوط تصادفی دارند و هیچ کس آنها را نمی کشد. اگر وقتی بیرون تیراندازی می‌کنید، کتک‌زنان شما یک خرگوش زخمی [صفحه ۲۷۶] یا کبک برداشتند.

دعای مجرب برای رفع دلتنگی : گمان نکنید که گردن آن را می‌چرخانند. شما باید خودتان این کار را انجام دهید، وگرنه تا زمانی که به خانه برسید ادامه خواهد داشت. آنها تحت هیچ شرایطی حتی جان یک جانور زخمی را نخواهند گرفت. و اگر از آنها بپرسی می گویند: اگر مردی مریض باشد به او شلیک می کنی؟ اگر به ستون فقراتش صدمه بزند که تا آخر عمر معلول شود، او را از درد بیرون می‌آوری؟» اگر پاسخ دهید که انسان و حیوان با هم فرق دارند.

پاسخ می دهند که در این مرحله تفاوت را تشخیص نمی دهند. «جانور بیچاره! بگذار او زندگی کوچک خود را بگذراند. و به او علف و آب می دهند تا بمیرد. این استثنایی بود که منظورم بود ولی الان بعد از اینکه نوشتم زیاد مطمئن نیستم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 9 =