توسل

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مغازه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه : در شرایط مشابه، برمه احتمالاً جنایتکارتر و کمتر جنایتکارتر از سایر مردم در همان حالت تمدن نیست. جنایت شرایطی است که ناشی از فرصت است.

توسل : نه به دلیل یک حالت روحی ذاتی، مگر در مورد افراد بسیار بسیار اندک و استثنایی. و در برمه علیا، اکنون که آشفتگی الحاق گذشته است، جنایت نسبتاً کمی وجود دارد. پول کمتری در آنجا وجود دارد و سیستم روستا – کنترل جامعه بر فرد – نفوذ بازدارنده افکار عمومی بیشتر است.

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه

اما حتی در طول سال‌های سختی، سال‌های ۱۸۸۵ تا ۱۸۹۰، زمانی که به قول ضرب‌المثل برمه‌ای «جنگل در آتش بود و گربه وحشی به بازویش سیلی می‌زد»، ویژگی‌های خاصی در مورد جنایتکاران وجود داشت که متمایز می‌کرد. آنها از اروپا. شما از جنایتی وحشتناک [صفحه ۱۱۱] می شنوید، دهکده ای که شبانه توسط راهزنان مورد حمله قرار می گیرد.

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه : سرقت وسیعی از اموال، کشته شدن یکی دو روستایی، و شکنجه پیرزنی برای گنج خود، و مجرمان را به صورت سرسخت تصور می کنید، جنایتکاران وحشی، از دست رفته به تمام حس انسانیت، ببر در شکل انسان. و هنگامی که برای دستگیری آنها آمدید – اگر از شانس خوب شما این کار را کردید – کاملاً در اشتباه خواهید بود. ممکن است یکی، یا دو نفر از سرکردگان آن چیزی باشند که من توضیح دادم، اما بقیه بسیار متفاوت خواهند بود.

مغازه

مغازه  : انواع خاصی از جرم و جنایت در برمه بسیار رایج است. روستاها به قدری پراکنده، جاده ها آنقدر خلوت، مقدار پولی که از روی عادت حمل می شود، مردم آنقدر بی احتیاطی، دشواری کشف آنقدر زیاد است که دزدی و جنایات خویشاوندی دعا برای گشایش کار و روزی زیاد بسیار رایج است. و در ولسوالی‌های دلتا، که مدت‌ها تحت حکومت ما بود، بیشتر از استان تازه الحاق شده در شمال رایج است.

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه : آن‌ها پسران یا مردان جوانی بودند که با ایده‌ی شادی و نشاط دعای قوی برای رزق و روزی مغازه از بین می‌رفتند، فریبنده‌ی عاشقانه‌ای که یک شب آزاد بودند، اکنون بسیار متاسفند، و آماده بودند تا اعتراف کنند و تمام تلاش خود را برای جبران اعمال ناشایست خود انجام دهند. من فکر می کنم هیچ چیز به اندازه اعتراف جهانی جنایتکاران در دستگیری شان قابل توجه نبود.

اکنون نیز با وجود گسترش وکلا و تصورات حقوقی، در ولسوالی های کشور، مردان متهم همیشه اعتراف می کنند، حتی گاهی خود را تسلیم می کنند. من خیلی از این موارد را می شناسم. در اینجا یکی از مواردی است دعا برای گشایش کار و روزی که فقط روز قبل برای خودم اتفاق افتاد. مردی در حوزه قضایی دیگری به دلیل سرقت احشام دستگیر شد. او در آنجا محاکمه و به دو سال حبس شدید محکوم شد.

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه : اندکی بعد مشخص شد که او مشکوک به سرقتی در حوزه قضایی دعا برای زیاد شدن رزق و روزی مغازه من است که قبل از دستگیری انجام شده بود. بنابراین او را به زندان نزدیک دادگاه من منتقل کردند، و من در مورد پرونده تحقیق کردم و او و چهار نفر دیگر را برای محاکمه در برابر قاضی دادگاه به دلیل سرقت، که او پذیرفت، قرار دادم [ص ۱۱۲]. حال، این اتفاق افتاد که بلافاصله پس از صدور دستورات پرونده، به اردوگاه رفتم و قرارهای لازم را در غیاب من توسط قاضی کوچکم امضاء کردم، و اشتباهی رخ داد که به موجب آن حکم تعهد فقط صادر شد.

برای چهار مرد دیگر که قبلاً به مدت دو سال در زندان بود، صدور قرار بازداشت برای او ضروری نبود. اما همانطور که اتفاق افتاد، او از حکم قبلی خود تجدید نظر کرده بود و تبرئه شد، بنابراین حکم آزادی به زندان رسید و در صورت نبود حکم دیگری، بلافاصله آزاد شد. البته در مورد اشتباه کشف شده، حکم جدیدی صادر شد و پلیس سواره برای جستجوی او به دعا برای فروش فوری ملک مغازه سراسر کشور اعزام شد.

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه : بدون اینکه فایده ای داشته باشد. او پیدا نشد اما حدود چهار روز بعد، در اواخر بعد از ظهر، در حالی که در خانه خود نشسته بودم، تازه از دادگاه برگشته بودم، خدمتکارم به من گفت که مردی می خواهد مرا ببیند. او را به ایوان نشان دادند، و ببینید! همان مردی بود که می خواستم. او شنیده بود، توضیح داد که من او را می خواهم و به دیدن من آمده بود.من به او یادآوری کردم که او متعهد است که به خاطر خرسندی محاکمه شود.

به همین دلیل او را می خواستم. او گفت که فکر می کنم همه چیز تمام شده است، زیرا او آزاد شد. اما من به او توضیح دادم که آزادی فقط در مورد پرونده سرقت اعمال می شود. و سپس بیش از نیم مایل تا دادگاه راه افتادیم، من از جلو و او پشت سر، در عرض [صفحه ۱۱۳] دشت وسیع، و او تسلیم نگهبان شد. او نیز به این اتهام محاکمه و تبرئه شد.

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه : نه، همانطور که قاضی جلسات بعداً گفت، او شک داشت که دوست من و بقیه افراد درستی هستند، بلکه به این دلیل که برخی از شواهد را رضایت بخش نمی دانست و به این دلیل که اعتراف اصلی منصرف شد. بنابراین او دوباره آزاد شد، و از این رو یک مرد آزاد رفت. اما به این فکر کنید که او خودش را تسلیم می کند! او می‌دانست که مرتکب جنایتی شده است که به آن متهم شده بود.

او در آغاز به آن اعتراف کرده بود، و وقتی می‌دانست از محاکمه بعدی در امان است، دوباره آزادانه آن را پذیرفت. او می دانست که در معرض مجازات بسیار سنگینی است، اما با این حال تسلیم شد زیرا فهمید که من او را می خواهم. اعتراف می کنم که اصلاً آن را درک نمی کنم، زیرا این یک نمونه انفرادی نیست. شرایط واقعاً کنجکاو بود، اما روحیه ای که مرد در آن عمل می کرد به اندازه کافی معمول بود.

دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه : من رهبران داکویت با قیمت هایی روی سرشان داشته ام که وارد اردوگاه من شده اند. این یک تجربه مشترک با بسیاری از افسران بود. برمه ای ها اغلب مانند کودکان عمل می کنند. جنایات آنها جنایات خشونت آمیز و بدون فکر کودکان است. آنها به اندازه بچه ها کمتر از جنایت فاسد هستند. چه کسانی جنایتکارتر از پسران انگلیسی هستند؟ و با این حال آنها مردانی شایسته و قانونمند بزرگ می شوند.

تنها مجرمان تایید شده به وسیله مجازات ساخته شده اند، با مجازاتی که عده ای آن را تعالی می دانند، ولی هیچ گاه جز تحقیر آنها کاری انجام نمی دهد. به جای اینکه [صفحه ۱۱۴] جامه را پاک کند، آن را پاره می کند و برای این زندگی بی فایده می کند. این یک سوال بسیار دشوار است، این بحث جرم و مجازات. من همه اینها را ننوشته ام زیرا پیشنهادی برای بهبود آن دارم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفده =