توسل

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه , رسانه توسل ( جهت مشاوره حافظه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه : بودایی اصلاً چنین چیزی را نخواهد داشت. انسان همان چیزی است که خودش می سازد. و این ساختن امری است هولناک، تلاش بی وقفه به سوی حق، سرکوب دائمی گناه، تا زمانی که گناه سرانجام در درون او بمیرد. اگر مردی زندگی شریرانه داشته باشد، مردی شریر می میرد و هیچ مرد شروری نمی تواند استراحت کامل مردگان بی گناه را بدست آورد. بهشت بر او بسته است.

توسل : اما اگر بهشت ​​بسته باشد برای همیشه بسته نمی شود. اگر جهنم به روی او گشوده شود، فقط برای مدتی است، فقط تا زمانی که از لکه گناهانش پاک و شسته شود. و سپس او می تواند دوباره شروع کند و شانس دیگری برای بردن بهشت ​​داشته باشد. اگر بهشتی وجود نداشته باشد، جهنم ابدی نیز وجود نخواهد داشت و در زمان مقتضی همه به بهشت ​​خواهند رسید.

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه

همه از طریق رنج، حکمتی را که بودا به ما نشان داده است، آموخته اند، که تنها با یک زندگی عادلانه است که مردم می توانند به صلح بزرگ دست یابند، حتی مانند او. به طوری که اگر بودیسم هیچ تسلی برای مرد در حال مرگ را ندارد که مسیحیت به امید بهشت ​​می دهد، پس هیچ یک از تهدیدها و وحشت های ایمان ما را ندارد. هیچ ترسی از قاضی عصبانی وجود ندارد – از قاضی که عصبانی است.

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه : و با این حال وقتی به این موضوع فکر کردم، به نظرم رسید که مطمئناً باید چیزی وجود داشته باشد که او را در برابر مرگ آرام کند. اگر بودیسم این تسلی را فراهم نمی کند، او باید برای آن به جای دیگری برود. و من راضی نبودم، زیرا در کتب مقدس چیزی در مورد مرگ یک مرد پیدا نکردم، که از این رو مرام مردم آن را نادیده گرفته بود. من مطمئن بودم که یک اعتقاد زنده باید این امر را به نحوی فراهم کند.

حافظه

حافظه : جبران شود، همانطور که از یک بودایی بخواهید باور کند که یک گناهکار در آخرین لحظه می تواند این کار را انجام دهد. همه صدماتی که در اثر شرارت زندگی به آن روح وارد می شود، برای روح خودش خوب است. یا فرض کنید مردی که قانون اساسی خود را به طور افراطی ویران کرده است، با تصدیق این افراط به سلامتی خود باز می گردد.

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه : پس نزد یکی از دوستانم که قاضی برمه ای بود رفتم و از او پرسیدم: وقتی مردی در حال مرگ است، سعی می کند به چه چیزی فکر کند؟ برای دلداریش چه می گویید که آخرین لحظاتش آرامش باشد؟ راهبان دعا برای زیاد شدن حافظه جنین نمی آیند، من می دانم. راهبان! او با تکان دادن سر گفت: چه کاری می توانستند انجام دهند؟ نمیدونستم.

پرسیدم: «می‌توانی برای تشویق او کاری انجام دهی؟» آیا با او در مورد آنچه ممکن است پس از مرگ اتفاق دعا برای زیاد شدن مشتری آرایشگاه بیفتد، از امیدهای زندگی دیگر صحبت می کنید؟ [صفحه ۳۱۷] دوستم گفت: “هیچ کس نمی تواند بگوید پس از مرگ چه اتفاقی خواهد افتاد.” این بستگی به زندگی انسان دارد که خوب باشد یا بد، وجود بعدی او چگونه خواهد بود، آیا یک قدم به صلح نزدیکتر می شود.

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه : وقتی آن مرد در حال مرگ است، واقعاً هیچ راهبی نخواهد آمد. اما یک پیرمرد، یک دوست قدیمی، شاید پدر یا یکی از بزرگان روستا، و او با مرد در حال مرگ صحبت خواهد کرد. او می گوید: “به خوبی های خود فکر کن، به تمام دعای نوشتنی برای عزیز شدن نزد همه کارهایی که در این زندگی انجام دادی فکر کن، به کارهای خوب خود فکر کن.” “این کار چه فایده ای دارد؟” من پرسیدم. «فرض کنید به کارهای خوب خود فکر می کنید.

پس چه؟ آیا این صلح را به ارمغان خواهد آورد؟ به نظر می رسید که برمه ای فکر می کرد که چنین خواهد شد. او گفت: “هیچ چیز آنقدر به روح یک مرد آرامش نمی داد که حتی به یک کار که او در زندگی خود به خوبی انجام داده بود فکر کند.” به مرد در حال مرگ دعای سریع الاجابه برای بچه دار شدن پسر فکر کنید. خانه کوچک ساخته شده از بامبو و کاهگل، با ایوان بیرونی، جایی که دوستان نشسته اند.

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه : و اتاق داخلی، پشت دعای قوی برای زیاد شدن حافظه دیواری از بامبو، جایی که مرد دراز کشیده است. یک گلدان گل در یک طرف قفسه ایستاده است و چند پارچه زیر تیرهای قهوه ای رنگ آویزان شده است. خورشید از طریق سوراخ های کوچک سقف و دیوار وارد می شود و در نیمه تاریک اتاق نورهای عجیبی ایجاد می کند و هوا بسیار گرم است.

از بیرون صدای دهکده، گریه کودکان بازی، غرغر احشام، صدای مردان و زنان به وضوح از هوای صاف بعد از ظهر شنیده می شود [صفحه ۳۱۸] بعد از ظهر. زنی در این نزدیکی هست که برنج را با صدایی ثابت و اهرم می کوبد، و صدایی از ماشین بافندگی به گوش می رسد که دختری بی وقفه در حال بافتن است.

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه : همه این صداها طوری وارد خانه می شود که انگار اصلا دیواری وجود ندارد، اما از عرف دیرینه بی توجه است. مرد روی تخت کم ارتفاعی دراز می کشد و یک حصیر خوب در زیرش برای رختخواب پهن کرده است. همسرش، بچه های بزرگش، خواهرش، برادرش درباره او هستند، زیرا زمان کوتاه است و مرگ در شرق خیلی سریع فرا می رسد. آنها با مهربانی و محبت با او صحبت می کنند.

اما هیچ کتاب مقدسی برای او نمی خوانند. هیچ پیامی از دنیایی که به آن مقید است به او نمی دهند. با او زمزمه می کنند که هیچ امیدی به بهشت ​​ندارد. او بدون ترس از جهنم ابدی شکنجه شده است. با این حال زندگی شیرین است و مرگ تلخ، و رفتن آن سخت است. و در حالی که در تب به این طرف و آن طرف پرتاب می شود.

دعای مجرب برای زیاد شدن حافظه : یک دوست قدیمی، شاید رئیس دهکده، با یک فیله موسلین سفید که دور سر پیر مهربانش بسته شده بود. به سراغش می آید و کنار مرد در حال مرگ می نشیند و با او صحبت می کند. او آهسته و واضح می‌گوید: «به خاطر بسپار، تمام کارهایی را که به خوبی انجام داده‌ای. به کارهای خوبت فکر کن. و در حالی که مرد بیمار خسته می‌چرخد، سعی می‌کند افکارش را همانطور که به او می‌خواهند حرکت دهد. سعی می‌کند چرخ‌های حافظه را هدایت کند، پیرمرد به او کمک می‌کند تا به خاطر بیاورد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + نوزده =