توسل

دعای جاودانگی مجرب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای جاودانگی مجرب , رسانه توسل ( جهت مشاوره مجرب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای جاودانگی مجرب : می آید تا صورتهای مرئی وجودت را جدا کند، تو در حقیقت به زندگی خود ادامه می دهی و در زندگی جاودانی شریک خواهی شد، زیرا حقیقت جاودانه است.»۹ هیچ کس در میان مهمانان نبود، اما در زندگی معنوی خود تقویت شد. و شیرینی [صفحه ۲۰۶] یک زندگی پرهیزگار را تشخیص داد. و آنها به بودا، دارما، و سانگا پناه بردند.

توسل : یک مهمانی در جستجوی یک دزد. خود مبارک پس از فرستادن شاگردانش از جایی به جای دیگر سرگردان شد تا به اوروولا رسید.۱ در راه در بیشه ای نشست تا استراحت کند و اتفاقاً در همان بیشه جماعتی سی نفر از دوستان بودند که لذت بردن با همسرانشان؛ و در حالی که ورزش می کردند مقداری از اجناسشان را دزدیدند.

دعای جاودانگی مجرب

سپس همه گروه به جستجوی دزد رفتند و با آن حضرت که زیر درختی نشسته بود ملاقات کردند و به او سلام کردند و گفتند: «پروردگارا دعا کن، آیا دزد را دیدی. با اموال ما بگذر؟» ۳ و مبارک گفت: برای شما کدام بهتر است که به دنبال دزد بروید یا برای خود؟ و جوانان فریاد زدند: «در جست‌وجوی خودمان!» ۴ «خوب پس،» مبارک گفت: «بنشین تا من حق را به تو موعظه کنم.

دعای جاودانگی مجرب : و تمام گروه نشستند و مشتاقانه به سخنان او گوش دادند. سخنان مبارک آنها با درک حقیقت، این آموزه را ستودند و به بودا پناه بردند. در قلمرو یامارجا. برهمنی بود، مردی مذهبی و علاقه‌مند به محبت‌هایش، اما بدون خرد عمیق. او یک پسر موعود داشت که در هفت سالگی به بیماری مهلک مبتلا شد و درگذشت. پدر بدبخت نتوانست خود را کنترل کند.

مجرب

مجرب : و زنی که شوهرش را دوست دارد و خواهان پیوندی ابدی است، باید به او وفادار باشد تا مانند حقیقت باشد. و او به او اعتماد خواهد کرد، او را تامین خواهد کرد. همانا به شما می گویم فرزندانشان مانند پدر و مادرشان خواهند شد و بر خوشبختی آنها شهادت خواهند داد.۸ «هیچ کس مجرد نباشد، همه با عشق مقدس به حق ازدواج کنند.

دعای جاودانگی مجرب : خود را بر جنازه انداخت و مانند مرده در آنجا دراز کشید.۱ خویشاوندان آمدند و کودک مرده را دفن کردند و چون پدر به خود آمد، چنان در غم و اندوه خود بی اعتدال بود که مانند دیوانه رفتار دعای مجرب برای درد زانو کرد. او دیگر جای خود را به اشک نداد، بلکه در جستجوی اقامت یاماراجا، پادشاه مرگ، سرگردان بود تا با فروتنی از او التماس کند که اجازه داده شود فرزندش به زندگی بازگردد.

پدر غمگین پس از رسیدن به معبد بزرگ برهمن رفت. از طریق برخی از مناسک مذهبی و به خواب رفتن. در حالی که در رویای خود سرگردان بود به گذرگاه کوهستانی عمیقی رسید که در آنجا با تعدادی از سامانا که خرد عالی کسب کرده بودند ملاقات کرد. او گفت: “آقایان مهربان، نمی توانید به من بگویید محل سکونت یاماراجه کجاست؟” و از او پرسیدند: “دوست خوب، چرا می دانی؟” پس از آن داستان غم انگیز خود را برای آنها بیان کرد.

دعای جاودانگی مجرب : قصد خود را بیان کرد. سامانا با تأسف از خودفریبی خود گفت: “هیچ انسان فانی نمی تواند به مکانی که یاما سلطنت می کند برسد، اما حدود چهارصد مایل به سمت غرب شهر بزرگی قرار دارد که در آن ارواح خوب زیادی زندگی می کنند؛ هر هشتمین روز از ماه یاما از آن مکان بازدید می کند.

و ممکن است او را ببینی که پادشاه مرگ است و از او نعمت بخواهی.» ۳ برهمن که از این خبر خوشحال شد به شهر رفت و آن را همانطور که سامانا به او گفته بودند یافت. او به حضور وحشتناک یاما، پادشاه مرگ پذیرفته شد، که با شنیدن درخواست او گفت: «پسرت اکنون در باغ شرقی زندگی می‌کند، جایی که خودش را بداخلاق می‌کند.

دعای جاودانگی مجرب : به آنجا برو و از او بخواه که تو را دنبال کند.پدر خوشبخت گفت: «چگونه پسرم بدون انجام یک کار نیک، اکنون در بهشت ​​زندگی می کند؟» یاماراجه پاسخ داد: «او سعادت آسمانی را نه به خاطر انجام اعمال نیک، بلکه به این دلیل که در سال ۲۰۱۸ از دنیا رفته است، به دست آورده است. ایمان و عشق به خداوند و [صفحه ۲۰۸] استاد، باشکوه ترین بودا. بودا می‌گوید: «قلب عشق و ایمان، چنان که سایه‌ای مفید از دنیای انسان‌ها به دنیای خدایان می‌گسترد».

این گفتار باشکوه مانند مهر یک پادشاه بر فرمان سلطنتی است.» (۵) پدر شاد به آن مکان شتافت و فرزند دلبندش را دید که با بچه های دیگر بازی می کند و همه با آرامش وجود سعادتمندانه یک زندگی بهشتی مسخ شده است. به طرف پسرش دوید و دعایی برای دوست یابی در حالی که اشک بر گونه هایش جاری بود فریاد زد: «پسرم، پسرم، آیا مرا به یاد نمی آوری، پدرت که با محبت از تو مراقبت می کرد و در بیماری از تو مراقبت می کرد.

دعای جاودانگی مجرب : با من به سرزمین زندگان به خانه برگرد.» اما پسر در حالی که در تلاش برای بازگشت به همبازی هایش بود، او را به خاطر استفاده از عبارات عجیب پدر و پسر سرزنش کرد. او گفت: «در وضعیت فعلی من، می دانم: چنین سخنی وجود دعای زبان بند برای خانواده عروس ندارد، زیرا من از توهم آزادم.»۶ در این هنگام، برهمن رفت و هنگامی که از خواب بیدار شد، در مورد استاد تبارک بشر، بودای بزرگ، فکر کرد و تصمیم گرفت که نزد او برود و دراز بکشد.

برهمن پس از رسیدن به جتاوانا داستان خود را گفت و این که چگونه پسرش از شناختن او و رفتن با او به خانه خودداری دعای فروش خانه با قیمت بالا کرده است. وقتی انسان می میرد، بدن در عناصر خود حل می شود، اما روح در دفن نیست. این شیوه زندگی بالاتری را پیش می برد که در آن تمام دوران نسبی پدر، پسر، همسر، مادر به پایان می رسد، درست همانطور که مهمانی که اقامتگاه خود را ترک می کند با آن رفتار کرده است.

دعای جاودانگی مجرب : گویی این موضوع مربوط به گذشته است. مردم بیشتر از همه به چیزی که می گذرد توجه دعای مجرب برای بچه دار شدن سریع دارند. اما پایان زندگی به سرعت مانند سیلی سوزان فرا می رسد که گذرا را در یک لحظه می برد. آنها مانند یک مرد کور هستند که از چراغی فروزان مراقبت می کند. عاقل با درک زودگذر روابط دنیوی [ص ۲۰۹] مایه غم را از بین می برد و از گرداب جوشان اندوه می گریزد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =