توسل

دعانویس عالی در مازندران

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعانویس عالی در مازندران , رسانه توسل ( جهت مشاوره مازندران و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعانویس عالی در مازندران : برای خدمت به معبد افراد خاصی در هر دهکده از هم جدا می شوند. صبح با زنگ و حلزون و سنج به احترام خدا زنگ خطر می زنند و دوباره عصر با صدایی مشابه پایان روز را اعلام می کنند. روستاییان در مورد خود وضو را نادیده می گیرند، اما هر روز الهه خود را می شویند و [ص ۸۹] می پوشند. در حضور او بخور می‌سوزانند و با هدایایی از برگ‌های نعناع وحشی به او خدمت می‌کنند.

توسل : گهگاه، تمام قبایل در یک جشن مذهبی گرد هم می آیند و هر دهکده کشتی خود را با مردان و زنانی که به درخشان ترین رنگ های خود می پوشند و با تمام جواهرات خود می درخشند، می فرستد. دسته های مختلف با رقص و آواز و قمار به سوی میعادگاه تعیین شده پیش می روند. یکی از معابد کوچک آنها، از چوب سدر تراشیده شده، در سایه آرام گروهی از درختان جنگلی قرار دارد.

دعانویس عالی در مازندران

در نزدیکی این معبد معمولاً فضایی با تراز منظم، پوشیده از چمن سبز، یا شاید سنگفرش، آماده می شود. و در اینجا خدایا یا کشتی ها به طور رسمی به امانت گذاشته شده است. جشن ها به مدت سه روز ادامه دارد و صدای آواز و رقص پیوسته به نظر می رسد. هرازگاهی هر دهکده- شرکتی خدای خود را از روی زمین بلند می کند و آن را در یک دایره کوچک به سمت خورشید حمل می کند.

دعانویس عالی در مازندران : در حالی که به نظر می رسد پرهای تکان دادن، زمان را برای شعار بی ادبانه نمازگزاران ساده و حلقه بیرونی مردانی که به آن می پیوندند، نگه می دارند. دست، ریتم را در رقص فوق العاده دنبال کنید. آنگاه بت بر زمین نهاده می شود; مردم ادای احترام خود را آماده می کنند. رقص ادامه دارد و زنان در یک زنجیر مواج دراز به دور عارف خدا می چرخند.

مازندران

مازندران : گاهی اوقات کل سازه با چهره هایی از فلز صیقلی تزئین می شود که مانند آینه ای در خورشید می درخشند و منعکس می شوند. علاوه بر این، معمولاً دور تا دور آن را با حاشیه‌های عمیقی از دم‌های ابریشمی سفید ابریشمی که تقریباً به زمین وابسته است، پوشانده می‌شود و بدن حاملان را پنهان می‌کند، به‌طوری که به نظر می‌رسد خیمه روی پای خود می‌خزد.

دعانویس عالی در مازندران : هر زن، با انداختن یک دست به دور کمر همسایه‌اش، دست دیگر را آزاد نگه می‌دارد و در حالی که به خدا تعظیم می‌کند، دم چونی یا یاک را تکان می‌دهد. همه آنها به طور همزمان موج نمی زنند، بلکه به صورت متوالی سریع حرکت می کنند تا اثر یک حرکت برازنده پیوسته را ایجاد کنند. اگر یکی از زنان از خستگی بازنشسته شود، دیگری به جای او می لغزد: گاهی مردان دایره را تشکیل می دهند.

آنگاه هم مرد و هم زن به هم می پیوندند و همیشه تحولات یکسان، حرکت دایره ای یکسان را انجام می دهند. هنگام شب، آتش‌های عظیم برافروخته می‌شوند، و درخشش‌های مهیب مشعل‌های چوب کاج، تاریکی را ناکام می‌گذارند، در دعانویس تضمینی در کرمانشاه حالی که پژواک‌ها بی‌وقفه با صدای یکنواخت ترومپت-صدف‌ها و تامتوم‌های بزرگ به صدا در می‌آیند.

دعانویس عالی در مازندران : وقتی تمام انرژی خود را صرف کردند، عیاشی‌کنندگان جشنواره را به پایان می‌رسانند دعانویس یهودی در کردستان و هر شرکت روستایی، الهه حامی خود را به پناهگاه کوچک خود می‌برد. آیا همانطور که برخی حدس می زنند، این مراسم با هر سنت کشتی نوح مرتبط است یا خیر، نمی توانیم وانمود کنیم که تعیین کنیم. اما مسلم است که برخی از افسانه های سیل هنوز در میان تپه نشینان باقی مانده است.

افسانه ای رایج وجود دارد[صفحه ۹۰] که از کشتی قدرتمندی می گوید که توسط مانو و هفت حکیم ساخته شده دعانویس یهودی در لرستان بود، که در آن آنها بذر انواع زندگی را ذخیره می کردند، و از نجات آن توسط برهما هنگامی که طوفان بر زمین اولیه غلبه کرد. برهما، می‌گوید، کشتی بزرگ را روزهای زیادی کشید تا اینکه به قله بلند هیمالیا رسید و آن را به طور ایمن لنگر انداخت. به یاد آن، این قله از آن زمان تاکنون نام نوباندانا را بر خود داشته است.

دعانویس عالی در مازندران : آقای دبلیو سیمپسون، که بخش زیادی از هند و سرخپوستان را دیده است، فستیوال دعا برای درد دست چپ آرک را توصیف می کند که در دره هیمالیا شاهد آن بوده است. پس از انجام وضوهای تشریفاتی معمول، مردم منطقه در روستای کوتی گرد هم آمدند تا به الهه حامی آن احترام بگذارند. خدا را بیرون آوردند و با رقص و موسیقی در راهپیمایی پر سر و صدا از میان سایه های عمیق جنگل و چشمه های خلوت آن به راه افتادند.

تا به نخلستانی رسیدند که معبد کوچکی در آن قرار داشت. خدا پس از آن در فضای سنگفرش جلویی قرار گرفت. و کشیشی کهنسال قبل از تقدیم بخور، گل، میوه و نان، تمام صورتهای برنج را با برگ نعناع و آب شست تعدادی از بچه های بازیگوش در مرحله بعدی دعانویس در دورود لرستان به جلو آورده شدند. کشیش آنها را با آب پاشید.

دعانویس عالی در مازندران : روی زمین یک ظرف مسطح مسطح بزرگ قرار داشت و یکی از اهالی روستا با یک دریچه ای مقدس کنار آن ایستاده بود که بی ادبانه تزئین شده بود. با یک ضربه او سر یک بچه را زد. دستیار کشیش سر را بلند کرد و با زمزمه کردن کلماتی آن را به خدا تقدیم کرد. انگشتش را در خون فرو برد، چند قطره بر روی تصویر حکاکی شده ریخت و سر را همراه با سایر نذورات گذاشت.

در همین حال، جسد بچه به قدری از بین رفته بود که تمام خونش در ظرف برنجی چکید. و هنگامی که دو یا سه حیوان قربانی کردند و ظرف پر شد، یکی از مردان آن را بلند کرد و ابتدا آن را به خدا تقدیم کرد، چرخید و جسد را به دیوار سفیدکاری شده معبد تاب داد تا آن را از خون خالی کنید این مراسم سه بار تکرار شد. این جشنواره به عنوان آکروت-کا-پوجا یا جشن گردو شناخته می شود.

دعانویس عالی در مازندران : که از سرگرمی هایی است که پس از صحنه قربانی انجام می شود. کشیش با چند نفر از همراهان خود جای خود را در بالکن معبد می گیرد و همه مردان جوان حاضر به طور آزادانه گردو و کاج سبز رنگ آنها را پوست می کنند که گروه [صفحه ۹۱] در بالکن به سرعت گردوها را جمع می کنند و به داخل باز می گردند. رگبارهای فراوان این برخورد شدید حدود نیم ساعت طول می کشد، زمانی که مهاجمان فرود می آیند و یک بار دیگر با جمعیت در می آیند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =