توسل

طلسم موفقیت کنکور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم موفقیت کنکور , رسانه جامع فرهنگ و مذهب توسل ( جهت مشاوره موفقیت کنکور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم موفقیت کنکور : تا اینکه اهداف درخواست او به طور کامل برآورده شود. کاربرد مشابهی بارها برای همه بودای بعدی انجام شد و قولی مشابه به او داده شد. دوره سوم از چهار چیز از جهان ها به دلیل غیبت کامل همه چیزهایی که می توانند حالات مختلف هستی را روشن یا نشان دهند قابل توجه بود. تاریکی کامل اخلاقی و فکری بر همه موجودات گسترده شده بود و آنها را در تاریکی مطلق نگه می داشت.

توسل : هیچ بودا، هیچ پیتزکابودا به نظر نمی رسید که با آموزه و علم خود ذهن انسان ها را روشن کند. هیچ تسکیاواد، یا پادشاه جهان، برای القای زندگی و انرژی در میان خواب جهانی ظاهر نشد. اما صد هزار انقلاب طبیعت که بعد از آن اتفاق افتاد خوش شانس تر بود. کمتر از بیست و هفت بودا، از ، اولین بودا، تا ، آخرین بودا بلافاصله قبل از ، شکوفا شدند.

طلسم موفقیت کنکور

در دوره ای که بودا به نام دیپینکارا معلم همه موجودات بود، گاودامای آینده ما در کشور آماراواتی از پدر و مادری برجسته و ثروتمند متعلق به کاست پونهاس متولد شد.او در دوران جوانی هر دو والدین خود را از دست داد و اموال آنها را به ارث برد. روزی در میان لذت و فراوانی چنین تأمل کرد: – ثروتی که اکنون دارم، دارایی پدر و مادرم بود، اما نتوانسته‌اند آنها را از بدبختی‌های همراه با مرگ نجات دهند.

طلسم موفقیت کنکور : آنها نمی کنند، افسوس! سرنوشت بهتر و مطمئن تری را برای من رقم بزن. وقتی داخل قبر می شوم با من نمی آیند. این چهارچوب بدنی که من در آن پوشیده ام، شایسته ترحم نیست. چرا باید نشانه های شفقت به آن ببخشم؟ مملو از ناخالصی‌ها و پوسیدگی‌ها، همه عناصر تخریب را در اجزای مرکب [صفحه ۸] وجود خود دارد. به سوی نیبان سلام خواهم کرد. بر آن چشمان من پرچ خواهد شد.

موفقیت کنکور

مخزنی وجود دارد که ممکن است تمام ناخالصی های شور در آن شسته شود. اکنون همه چیز را رها خواهم کرد و بی درنگ به دنبال معلمی خواهم رفت که راهی را که به ایالت نیبان منتهی می شود به من نشان دهد. مرد جوان پر از این افکار، هر چه داشت به نیازمندان بخشید و چیزی را برای خود محفوظ ننمود. او که از رگبار ثروت رها شد.

موفقیت کنکور : به مکانی خلوت رفت، جایی که نات ها از قبل همه چیزهایی را که برای برآورده کردن خواسته های او لازم بود آماده کرده بودند. او حرفه یا شیوه زندگی یک راهان یا کامل را پذیرفت. او با پوشیدن لباس حرفه جدید مدتی در این مکان به نام تومدا زندگی کرد.

اما با نارضایتی از شیوه زندگی بسیار آسانی که داشت، آن مکان را ترک کرد و به اقامت در زیر سایه درختان بسنده کرد. با این حال او هر از گاهی برای جستجوی غذا بیرون می رفت. چند سال قبل از بازنشستگی تومدا در انزوا، او که قرار بود بودا دیپینکارا باشد، از یکی از کرسی‌های ناتس مهاجرت کرد طلسم موفقیت در همه کارها و در رحم شاهزاده تومدا، همسر تودووا، پادشاه کشور راماواتی، تجسم یافت. سپس با شاهزاده پادوما ازدواج کرد که پسری به نام اوتاباکاندا برای او به دنیا آورد.

طلسم موفقیت کنکور : در همان سالی که کودک به دنیا آمد، پادشاه قصر خود را بر پشت فیل ترک کرد، به مکانی خلوت رفت، در طول ده ماه انواع توبه های خودخواسته را تمرین کرد و زیر سایه درخت گنیاانگ کیات، بودا شد در آن مناسبت زمین از شدت خشونت می لرزید، اما تومدا گوشه نشین که در آن لحظه در خلسه بود، چیزی از این اتفاق خارق العاده نمی دانست. در یک روز معین، دیپین کارا به منظور دو هدف تبلیغ قانون و جمع آوری غذای خود در سراسر کشور سفر می کرد.

با رسیدن به جایی که راه بسیار بد بود، مدتی توقف کرد تا راه قابل تردد شود. مردم از همه جا به سرعت شتافتند تا [صفحه ۹] بیایند و راه را برای دیپینکارا و پیروانش آماده کنند. تومدا که از امتیاز سفر هوایی برخوردار بود، اتفاقاً از نقطه ای عبور کرد که انبوهی از مردم مشغول آماده سازی و تسطیح جاده بودند. گوشه طلسم موفقیت در هر کاری نشین در آن نقطه پیاده شد و از مردم جویا شد که دلیل مشغله هایشان چیست؟ آن‌ها به او گفتند که عالی‌ترین دیپین‌کارا با گروه زیادی از شاگردان انتظار می‌رود.

طلسم موفقیت کنکور : و آن‌ها تمام اعصاب را تحت فشار قرار دادند تا راه را برایشان آماده کنند. تومدا التماس کرد که به او اجازه داده شود که در این کار خیر سهیم باشد، و خواست تا حد معینی از راه را به عنوان وظیفه او به او اختصاص دهند. درخواست او اجابت شد و او بلافاصله با بیشترین تلاش دست به کار شد. زمانی که بودا دیپینکارا به دنبال چهل هزار شاگرد ظاهر شد، همه چیز تمام شد. تومدا که با میل شدید به شهادت احترام خود به شخصیت مقدس برانگیخته شده بود، بدون لحظه‌ای درنگ خود را در گودی که هنوز پر نشده بود پرت کرد و روی شکم دراز کشیده بود و پشتش را به سمت بالا قرار داده بود.

روی آن مکان پل زد و التماس کرد که بودا و پیروانش با زیر پا گذاشتن بدنش از گودال عبور کنند.او در درون خود گفت، شایستگی‌های طلسم تسخیر بزرگ و فراوانی خواهد بود که من با این کار خوب به دست خواهم آورد. بدون شک از زبان دیپینکارا این اطمینان را دریافت خواهم کرد که از این پس به مقام بودا خواهم رسید. بودا که بالای سر او ایستاده بود، فداکاری فروتنانه و پرشور تومدا را تحسین کرد. او با یک نگاه متوجه تمام آنچه در ذهن گوشه نشین می گذشت و با صدای بلندی که توسط همه شاگردانش شنیده می شد.

طلسم موفقیت کنکور : به او اطمینان داد که چهار چیز و صد هزار جهان از این رو او چهارمین بودا خواهد شد. که در طول جهان ظاهر می شود، به نام Badda. او در ادامه وقایع اصلی را که قرار بود آینده شغلی او را به تصویر بکشد، به طور دقیق شرح داد. به محض این که این مکاشفه به او داده شد، تومدا با عجله به جنگل خود بازگشت. او که در پای درختی نشسته بود، خود را با مقایسه‌های خوب با اعمال آن [صفحه ۱۰] فضیلت‌هایی که برای تضعیف تأثیر احساسات در او مناسب بودند، تشویق کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهار =