توسل

طلسم تسخیر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم تسخیر , رسانه جامع فرهنگ و مذهب توسل ( جهت مشاوره تسخیر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم تسخیر : فلسفه، که در جست‌وجوی حقیقت، غالباً نامنظمش، تغییر می‌کند، اصلاح می‌کند، بهبود می‌بخشد، ویران می‌کند، و به روش‌های بی‌شماری همه چیزهایی را که می‌بینید اصلاح می‌کند، هرگز در این بخش‌ها شکوفا نشد. و بنابراین، بر روی مؤسسات مذهبی که بر این اساس تا به امروز تقریباً به همان شکلی که برای اولین بار به برمه وارد شدند، باقی مانده اند. بحث آزادانه در مورد موضوعات دینی و اخلاقی که حیات مکاتب هندی را تشکیل می‌داد.

توسل : نظرات گوناگون، نامنسجم و متناقض زیادی را در مورد اساسی‌ترین نکات دین و فلسفه به وجود آورد، نشان از وضعیت پیشرفته تمدن است. چیزی که به نظر می رسد هرگز در سواحل ایروادی وجود نداشته است.برمه به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، و شاید، به دلایل سیاسی، همیشه از دسترس هندوها دور مانده است، که در نپول بودیسم را با اسطوره های هندو رنگ آمیزی کرده است، و آن را به اشکال فاحش بت پرستی عادت داده است.

طلسم تسخیر

آنها یک قبیله مغولی نیمه متمدن بودند که هیچ گونه عبادتی نداشتند، به جز نوعی نژادپرستی، بسیار شبیه به آنچه اکنون در میان افراد مختلف وجود دارد. قبایل هم مرز با برمه هنگامی که اولین مبلغان بودایی به میان آنها رسیدند، آنها در همین وضعیت بودند. بذر بودیسم [Pg xi] که در این خاک تقریباً بکر نهشته شده، آزادانه رشد کرد، بدون اینکه با هیچ مانعی برای بررسی رشد آن مواجه شود.

طلسم تسخیر : در چین، جایی که در زمان ورود واعظان آموزه جدید، پرستش قهرمانان و اجداد وجود داشت، بودیسم، مانند یک گیاه انگلی عظیم، به جای تخریب، خود را در سراسر نهادهایی که پوشش می داد گسترش داد، و اجازه داد اشکال باستانی تحت پوششی که برایشان فراهم می‌کردند. اما وضعیت برمه زمانی که اولین منادیان بودیسم از آن بازدید کردند، چنین نبود. دوران معرفی بودیسم در برمه تاکنون یک موضوع حدسی بوده است.

تسخیر

بر اساس سالنامه های برمه ای، بودا-گاوتا، در پایان قرن چهارم عصر ما، نسخه ای از متون مقدس را از سیلان آورد و کاری را برای برمه انجام داد که فا هیان، زائر چینی، چند سال بعد در هندوستان انجام داد. سیلان به طلسم قوی برای موفقیت در کارها نفع کشورش. اما برمه ای ها معتقدند که آنها مدت ها قبل از آن دوران پیرو بودا بودند. اگر بتوان از قیاس استنباط کرد، [Pg xii] این احتمال وجود دارد که در ادعای خود درست گفته باشند. چین به اندازه برمه از مقر باستانی بودیسم فاصله دارد. با این حال، از سالنامه‌های چینی به نظر می‌رسد که آموزه‌های فیلسوف هندی قبلاً در برخی از بخش‌های آن امپراتوری در اواسط قرن اول عصر ما و احتمالاً در زمان‌های قبل‌تر تبلیغ شده بود.

تسخیر : هیچ بعید نیست که به این نتیجه برسیم که حداقل در همان زمان مبلغان بودایی برای تبلیغ عقاید خود به این کشور نفوذ کرده بودند. بر اساس سالنامه های بودایی، پس از برگزاری شورای سوم، در سال ۲۳۶ پس از مرگ گائوداما، در سال ۲۰۷ قبل از میلاد، دو مبلغ دینی را به تاتون بردند، ویرانه های آن هنوز بین دهانه رودخانه های Tsitang و Salween قابل مشاهده است. و بودیسم را در پگو تأسیس کرد. به هر حال، ما از بناهای باشکوه بودایی پاگان می دانیم که آن دین در قرن یازدهم و دوازدهم به درجه ای از شکوه و عظمت رسیده بود که از آن زمان هرگز با آن برابری نکرده است.

متون مقدس بودایی به سه بخش بزرگ تقسیم می‌شوند، توت یا دستورالعمل، وینی یا رشته و ابیداما یا متافیزیک. موافق این تقسیم بندی، موضوع صفحات بعدی در سه سر تنظیم شده است. زندگی بودا، با بخش‌هایی از موعظه‌های او، مفاهیمی از آموزه‌ها و آموزه‌های اصلی او را منتقل می‌کند. من قانونی را می پرستم که عالی ترین بودا منتشر کرده است، که بی نهایت بلند و عمیق است.

طلسم تسخیر : فوق العاده قابل قبول است، و نات ها و انسان ها با جدیت آن را آرزو می کنند، می تواند لکه های هوس را پاک کند، و تغییر ناپذیر است. [صفحه ۴] من مجلس کمال‌ها را می‌ستایم، آریایی‌های پاک و درخشان در هشت حالت متعالی‌شان، که با ریشه‌کن کردن ریشه‌های هوس بر همه هوس‌هایی که انسان‌های دیگر را عذاب می‌دهد غلبه کرده‌اند، و بیش از همه مشهور هستند.

موجودات من متعهد می شوم که از متن پالی[۲] تاریخ [صفحه ۵] عالی ترین فرا ما را، از دوره ای برنده شدن در قرعه کشی با طلسم که توسیتا، [۳] چهارمین اقامتگاه ناتس را ترک کرد، تا زمانی که به ایالت نیبان رفت، ترجمه کنم. [صفحه ۶] با این حال، قبل از شروع کار، آنچه را که در کتاب‌هایمان در مورد وجود بزرگی یافت می‌شود، به اختصار بیان می‌کنم که با روندی آهسته اما مطمئن، خود را برای سرنوشت بزرگ و والا خود واجد شرایط می‌کرد.

طلسم تسخیر : بیان شده است که تمام جزئیات زیر توسط خود گائوداما به شاگرد بزرگ تاریپوترا نقل شده است. برای هفت چیز از جهان، کسی که قرار بود بودا شود، در طی آن تعداد بی‌شمار انقلاب‌های طبیعت، فکری برای بیداری بودا در روحش احساس کرد. آرزو، آرزو و اشتیاق به آن فراخوان خارق‌العاده در پی این اندیشه بود.

او شروع به درک این موضوع کرد که برای قادر ساختن او به هدف شکوهمند آرزوهای آتشین خود، عمل طلسم برای موفقیت در کارها به فضایل عالی لازم است، و کمتر از ۱۲۵۰۰۰ بودا در این فاصله زمانی ظاهر شدند. هنگامی که دوره فوق سرانجام به پایان رسید، کار درونی روح او او را بر آن داشت تا آشکارا برای بودا طلبی کند. دوره پرسیدن نه چیز از عالم به طول انجامید.

طلسم تسخیر : با تجلی پی در پی ۹۸۷۰۰۰ بودا روشن و نشان داده شد. در آغاز این دوره اخیر، گاودامای آینده شاهزاده ای به نام لائوکاتارا، حاکم کشور ناندا بود. در آن زمان بودایی به نام تاکیامونی پاورانا گاوداما در کشور کاپیلاووت ظاهر شد. فرمانروای لاوکاتارا در طلسم خوش شانسی در قرعه کشی حالی که به طور اتفاقی در کشور ناندا سفر می کرد، با هدف دوگانه موعظه قانون و التماس برای غذای خود، پیشکش های بزرگی به او داد.

در همین حال، با جدیت قابل توجهی، به پای تاکیامونی درخواست کرد که در آینده ای مانند خود بودا شود. او ابراز تمایل کرد که در یک کشور، از یک پدر و مادر به دنیا بیاید، برای همسرش یک ملکه داشته باشد، یک اسب سوار شود.

طلسم تسخیر : و همان همراهان و همان دو نفر در آن شرکت کنند. شاگردان بزرگ در سمت راست و چپ. تاکیامونی به این درخواست پاسخ مثبت داد، اما او اضافه کرد که زمان بسیار زیادی باقی مانده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =