توسل

باطل کردن طلسم جدایی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

باطل کردن طلسم جدایی , رسانه توسل ( جهت مشاوره جدایی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , باطل کردن طلسم جدایی : سپس با روشن شدن چشم دارما من توانستم تمام معلمان قدیمی زیر بهشت ​​را تشخیص دهم و معلمان دروغین را از راست تشخیص دهم. اینطور نیست که من از همان لحظه ای که از مادرم به دنیا آمدم فهمیدم، اما پس از بررسی های جامع و انضباط سخت، در یک لحظه از خودم شناختم.۴ او مانند یک معتاد اصلاح شده، بیشتر از اعمال اخیر خود انتقاد کرد.

توسل : او با شکستن زنجیر باورهای سابق خود، تمام مظاهر بودیسم، حتی خود پدرسالاران چان را تقبیح کرد: پیروان راه، اگر می‌خواهید به دارما آنطور که هست بصیرت داشته باشید، فقط تحت تأثیر قرار نگیرید. دیدگاه های فریبنده دیگران با هر چیزی که در درون یا بیرون روبرو می شوید، فوراً آن را بکشید: در ملاقات با یک بودا، بودا را بکشید، در ملاقات با یک پدرسالار، پدرسالار را بکشید، در ملاقات با یک ارحات، ارهات را بکشید.

باطل کردن طلسم جدایی

در ملاقات با والدین خود، والدین خود را بکشید، در ملاقات با خویشاوندان خود. خویشاوندت را بکش، و به رهایی دست یابی. با عدم پایبندی به چیزها، شما آزادانه از آن عبور می کنید. ۵ پس از روشنگری، او با هوانگ-پو مبادلات زیادی داشت که در آنها هر چند وقت یکبار پیش می رفت این داستان را می توان به روش های مختلف تفسیر کرد. جان وو می‌گوید: “بدیهی است.

باطل کردن طلسم جدایی : که او از بیل به عنوان اشاره‌ای برای کارکرد بزرگ آموزش و انتقال لامپ چان استفاده می‌کرد. [این] راهی نمادین برای گفتن این بود که به شیوه‌ای مرموز این بار اکنون در دستان او بود. ۷ با این حال، همانطور که فروید یک بار در مورد نمادهای فالیک مشهور چوبکشش گفت: “گاهی اوقات، خانم، این فقط یک سیگار است” و فرد مشکوک است.

جدایی

جدایی : همانطور که او بعداً آن را توصیف کرد: در روزهای گذشته خودم را وقف وینایا کردم و همچنین به سوتراها و ساستراها پرداختم. وقتی فهمیدم که آنها داروی نجات هستند و آموزه ها را به زبان نوشته شده نشان می دهند، یک بار برای همیشه آنها را دور انداختم و در جستجوی راه، مراقبه کردم. هنوز بعدها با معلمان بزرگی آشنا شدم.

باطل کردن طلسم جدایی : که در این اپیزود کوچک شلاقی، هیل ممکن است فقط یک بیل باشد. تبادل دیگری بین هوانگ پو و لین چی ممکن است اهمیت دیالکتیکی بیشتری داشته باشد. در داستان آمده است: یک روز هوانگ پو به همه راهبان معبد دستور داد تا در باغ چای کار کنند. خودش آخرین نفری بود که رسید. لین چی به او سلام کرد، اما در حالی که دستانش را روی بیل قرار داده بود.

ایستاد. “خسته ای؟” هوانگ پو پرسید: “من تازه شروع به کار کردم، چگونه می توان گفت که خسته هستم؟” هوانگ پو بلافاصله چوب خود را بلند کرد و به لین چی ضربه زد که سپس چوب را گرفت و با یک فشار باعث شد اربابش روی زمین بیفتد. هوانگ پو با سرپرست تماس گرفت تا به او کمک کند تا بلند شود. پس از انجام این کار، ناظر پرسید: “استاد، چگونه می توانید اجازه دهید.

باطل کردن طلسم جدایی : چنین دیوانه ای به شما توهین کند؟” هوانگ پو چوب را برداشت و به سرپرست ضربه زد. لین چی، در حالی که خودش زمین را کنده بود، این نکته را بیان کرد: “اجازه دهید همه جاهای دیگر از سوزاندن سوزاندن استفاده کنند؛ اینجا من شما را زنده به گور خواهم کرد.” ۸ از آخرین شوخی لین چی، که تمایل دارد لبه را از یک واقعاً درجه یک دور کند.

جان وو در حکایت پوچ‌گرایانه‌ای چنین می‌گوید: “این سخنی فوق‌العاده بود، اولین غرش واقعی یک شیر جوان. این به منزله اعلام این بود که خود قدیمی‌اش مرده و دفن شده است، تنها با خود واقعی که در او زندگی می کند؛ که این مرگ ممکن است و باید مدت ها قبل از مرگ جسمانی فرد اتفاق بیفتد؛ زمانی که این مرگ اتفاق می افتد.

باطل کردن طلسم جدایی : شخص به خود واقعی خود تبدیل می شود که به دنیا نیامده نمی تواند بمیرد. از دعای باطل شدن طلسم صوتی آن زمان به بعد، ممکن است دیگر هیچ شکی در ذهن هوانگ پو وجود نداشته باشد که شاگردش کاملاً روشن شده بود و قرار بود مشعل چان را ادامه دهد و روشن کند.»۹ چه این درست باشد یا نه، به نظر واضح است که شخصیت برجسته لین چی جذاب است.

به هوانگ پو پیر، که دوست داشت هنگام رفت و آمد به اطراف صومعه، عقل را با او هماهنگ کند. او حتی به استاد جوان دعا برای ضرر نکردن در معامله آزادی هایی را داد که دیگران را انکار می کرد. به عنوان مثال، لین چی یک بار در وسط یک استراحت تابستانی مراقبه ظاهر شد، چیزی کاملاً ممنوع. او سپس تصمیم گرفت قبل از تمام شدن آن را ترک کند.

باطل کردن طلسم جدایی : چیزی به همان اندازه بی‌سابقه: یک روز پس از گذشت نیمی از جلسه تابستان، لین‌چی باطل شدن طلسم کار از کوه بالا رفت تا استادش هوانگ-پو را که در حال خواندن سوترا بود، ببیند. لین چی به او گفت: “من فکر می کردم تو مرد کاملی هستی، اما اینجا ظاهراً یک راهب پیر و کسل کننده هستی که لوبیای سیاه [شخصیت های چینی] را می بلعد.

لین چی فقط چند روز ماند و سپس با هوانگ پو خداحافظی کرد و گفت: “شما بعد از شروع جلسه تابستانی اینجا آمدید دعای شکستن طلسم فروش خانه و اکنون قبل از پایان جلسه تابستانی می روید.” “من فقط برای دیدار شما اینجا آمدم، استاد!” هوانگ پو بدون هیچ حرفی به او ضربه زد و او را بدرقه کرد. پس از چند لی راه رفتن، لین چی به روشنگری خود در چان شک کرد.

باطل کردن طلسم جدایی : بنابراین برای بقیه تابستان به هوانگ پو بازگشت. ، تصمیم گرفت راه خود را برود و به استان هوپی رفت و در آنجا کشیش معبد کوچکی در حاشیه رودخانه شد. این معبد کوچک “مشرف به فورد” یا به زبان چینی لین چی نامیده می شد شکستن طلسم کهنه و نام خود را از همین محل گرفته بود. با این حال، پس از مدتی حضور او در آنجا، برخی درگیری‌های محلی آغاز شد.

و او را مجبور کرد که محل نگهداری از ساحل رودخانه‌اش را رها کند. (این اختلال ممکن است با اختلالات آزار و اذیت بودیسم در سال ۸۴۵ مرتبط باشد.) اما حتی زمانی که در میانه جنگ به نظر می رسد او همیشه یک مرد چان بوده است. اپیزودی وجود دارد که به شدت شبیه مقاله‌نویس قرن هجدهم دکتر ساموئل جانسون است که به سنگی لگد می‌زند.

باطل کردن طلسم جدایی : تا گزاره‌ی برکلی مبنی بر عدم وجود ماده را رد کند: یک روز استاد برای شرکت در یک جشن وارد اردوگاه ارتش شد. در دروازه یک افسر ستاد را دید. با اشاره به ستونی در هوای آزاد پرسید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + ده =