توسل

باطل کردن طلسم

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

باطل کردن طلسم , رسانه توسل ( جهت مشاوره باطل کردن طلسم و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم : چنین ثروت و بدی را تجربه کردم، آخر عمرم بود. آنجا دوباره در جای دیگری به وجود آمدم: آنجا بودم، این نام را داشتم، به این خانواده تعلق داشتم، این کلاس من بود.

توسل : این حرفه من بود، چنین ثروت و بدی را تجربه کردم، پایان عمرم چنین بود. از آنجایی که گام دیگری برداشتمدر اینجا به عنوان – در هستی.» بنابراین، بسیاری از شکل‌های قبلی متفاوت وجود را به یاد آوردم.

باطل کردن طلسم

هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند، هر کدام با روابط خاص خود. این دانش، اولین چیزی بود که در اولین ساعات شب به دست آورده بودم، تقسیم جهل، کسب دانش، تقسیم تاریکی، به دست آوردن نور، همانطور که با ذهنی جدی، مشتاق، خستگی ناپذیر در آنجا ماندم. و حس خوشبختی که از این طریق در من بوجود آمد، آگیوسانو، نتوانست روح من را تسخیر کند.

باطل کردن طلسم : با چنین ذهنی، صمیمی، پاک، پاک، محکم، پاک شده از سرباره، منعطف، منعطف، محکم، خدشه ناپذیر، ذهن را به سوی معرفت ناپدید شدن – ظهور موجودات سوق دادم. با چشم آسمانی مطهّر، فراتر از حدود انسانی، موجودات محو و ظهور، معمولی و شریف، زیبا و زشت، شاد و بدبخت را دیدم، دیدم چگونه موجودات بر حسب اعمال باز می گردند.

طلسم

طلسم : آگیوسانو، نتوانست روح من را تسخیر کند. «با چنین ذهنی، صمیمی، پاک، پاک، باوقار، پاک از سرباره، انعطاف پذیر، انعطاف پذیر، محکم، خدشه ناپذیر، ذهن را به سوی معرفت به خاطر سپردن اشکال پیشین هستی سوق دادم.{۲۴۸}بسیاری از وجودهای قبلی را به یاد آوردم مانند یک زندگی، سپس دو زندگی، سپس سه زندگی، سپس چهار زندگی، سپس پنج زندگی، سپس ده زندگی، سپس بیست دعا ابطال طلسم زندگی، سپس سی زندگی، سپس چهل زندگی، سپس پنجاه زندگی، سپس صد زندگی ها، سپس هزاران زندگی، سپس صد هزار زندگی، سپس زمان ها در طول برخی از شکل گیری های جهان، سپس زمان ها در طول برخی[S. 462] تجاوزات جهانیان، سپس زمان هایی که در خلال برخی تجاوزات جهان-منشا-جهان. ›آنجا بودم، آن اسم را داشتم، به آن خانواده تعلق داشتم، جایگاهم همین بود، شغلم همین بود.

طلسم : این عزیزان در عمل به بدی گرایش دارند، در گفتار به بدی گرایش دارند.[S. 463]دلبسته به شر، سرزنش آنچه مقدس باطل کردن جادو با طناب است، احترام به آنچه اشتباه است، انجام آنچه که اشتباه است. هنگامی که بدن پس از مرگ حل می شود، آنها به بیراهه می روند، در مسیر اشتباه، به اعماق، به دنیای زیرین. اما آن عزیزان دلبسته به نیکی در کردار، دلبسته به خیر در گفتار، دلبستگی به خیر در اندیشه، مقدّس را ملامت نکن.

به حق احترام بگذار، به آنچه شایسته است عمل کن. در حلول بدن، پس از مرگ، به راه راست می‌روند، در عالم مبارکه.» پس با چشم ملکوتی، آن پاک را دیدم که به فراسوی حدود انسان می‌رسد، موجودات ناپدید می‌شوند و ظهور می‌کنند، مشترک و شریف. زیبا و زشت، شاد و باطل کردن طلسم کار بدبخت، دیدم چگونه موجودات بر اساس اعمالشان برمی‌گردند.

طلسم : این دانش، آگیوسانو، دومین دانشی بود که در نیمه های شب به دست آورده بودم.{۲۴۹}تاریکی تقسیم شد، نور پیروز شد، همانطور که من با جدیت، مشتاقانه، خستگی ناپذیر در آنجا درنگ کردم. و حس خوشبختی که از این طریق در من بوجود آمد، آگیوسانو، نتوانست روح من باطل کردن طلسم بخت را تسخیر کند. «با چنین ذهنی صمیمی، پاک، پاک، استوار، پاک از سرباره، منعطف، منعطف، محکم، خدشه ناپذیر، ذهن را به سوی معرفت انقطاع جنون سوق دادم.

این رنج است” من به درستی فهمیدم. ›این رشد رنج است— من به درستی باطل کردن طلسم جدایی فهمیدم. ›این پایان رنج است‹ راستش را فهمیدم. به درستی فهمیدم: «این راهی است که به پایان رنج منتهی می‌شود». فهمیدم “این دیوانگی است”.[S. 464]با توجه به حقیقت ›این رشد هذیانی است. من به درستی فهمیدم. من به درستی فهمیدم: «این انحلال هذیان است».

طلسم : من به درستی فهمیدم: «این راهی است که به انحلال هذیان می انجامد». پس شناخت، پس دیدن، ذهنم از توهم آرزوها رها شد، از توهم وجود رها شد، از توهم ندانستن رها شد. › در بازخرید شده استرستگاری‹، این درک پدیدار شد. آن موقع فهمیدم: «ولادت خشک شد، زهد تمام شد، کار تمام شد، این دنیا دیگر نیست».

این دانش، آگیوسانو، سومین چیزی بود که در آخرین ساعات شب به دست آورده بودم، تقسیم جهل، کسب دانش، تقسیم تاریکی، به دست آوردن نور در حالی که با ذهنی جدی، مشتاق، خستگی ناپذیر در آنجا ماندم. و حس خوشبختی که از این طریق در من بوجود آمد، آگیوسانو، نتوانست روح من را تسخیر کند. “من خوب می دانم.

طلسم : آگیوسانو: وقتی تعلیم را به صدها نفر اعلام کردم،یکی پس از دیگری درباره من می‌گوید: «گوتامو زاهد فقط برای من تعالیم را اعلام کرد!» اما این را نمی‌توان فهمید، آگیوسانو، زیرا فرد موفق تعالیم را برای روشنگری به دیگران اعلام می‌کند. اما هنگامی که چنین توضیحی به پایان می رسد، آگیوسانو، من نیز ذهن فردی هر صلح طلبی را بالا می برم، آن را آرام می کنم، آن را متحد می کنم.

کنار هم می گذارم. و بنابراین من آن را همیشه و همیشه نگه می دارم.” پس این شایسته گوتامو محترم است[S. 465]مقدسین، کاملاً بیدار شده اند. – آیا گوتامو محترم اعتراف می کند که روزها می خوابد؟ «اعتراف می‌کنم، آگیوسانو، در آخرین ماه تابستان، پس از شام، زمانی که شخص از صدقه بازگشته است، خرقه‌ی خود را که به چهار قسمت تا شده است.

طلسم : باز کند و با عقل به پهلوی راست دراز بکشد و بخوابد. جمع آوری شده.” “اما ای گوتامو، برخی از مرتاضان و کشیشان آن را خود خواری مست کننده توصیف می کنند!” {۲۵۰}آگیوسانو، نه در این حد، شیفته یا شیفته نیست. اما، آگیوسانو، چقدر شیفته و شیفته نیست، با دقت به آنچه می گویم گوش کن.» ساکاکو، نیگانتهر جوان، در پاسخ به او گفت: “بله، خداوندا!” پس آن حضرت فرمود: «آگیوسانو، هرکسی را که هذیان را انکار نکرده باشد.

که نجس می‌کند، دوباره هستی می‌کارد، وحشتناک است. رنج می‌آورد، و به نوبه خود زندگی، پیری و مرگ ایجاد می‌کند، من هذیان می‌گویم. زیرا از طریق عدم انکار هذیان، آگیوسانو، فرد شیفته می شود. هر کس را که آگیوسانو، این توهم را انکار کرده است که نجس می‌کند، دوباره هستی می‌کارد، وحشتناک است، رنج می‌آورد و به نوبه خود زندگی، پیری و مردن را ایجاد می‌کند، من دیوانه می‌نامم.

طلسم : زیرا آگیوسانو، از طریق انکار هذیان، فرد ناشنیده می شود. فرد کامل، آگیوسانو، هذیان را انکار کرده است، کسی که ناپاک می کند، وجود دوباره می کارد، وحشتناک است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هشت =