توسل

طلسم ازدواج سوزاندنی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم ازدواج سوزاندنی , رسانه توسل ( جهت مشاوره سوزاندنی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم ازدواج سوزاندنی : از این رو، تمام مجسمه‌های وتامبارا باید ظاهری به شکل خطی در وسط بدن داشته باشند که نشان‌دهنده یک نوار پارچه است. از یک جهت، تصاویر جیناها با بوداها متفاوت است. روی سینه علامتی مانند جواهر دارند. این امر به ویژه در پارسواناث مشهود است. آنها همچنین رنگ های مختلفی دارند و نمادهایی (به طور کلی حیوانات مانند آهو، لاک پشت، خوک) با آنها مرتبط است.

توسل : ثانیاً، وتامباراها زنان را در ردیف مرتاضان خود می پذیرند، همانطور که بودایی ها بهیکونی یا راهبه های خود را دارند. در حالی که دیگ آمباراها، به دلایل واضح، زنان را نمی پذیرند. ثالثاً، وتامباراها برای خود کتاب‌های مقدس متمایز دارند که آن‌ها را آگاس، «اندام‌های شریعت»، یازده نفر می‌نامند، علاوه بر دیگران، که ۴۵ آگاما، ۱۱ آگاس، ۱۲ اوپانگاس، ۱۰ پایناس، ۱۰ پَنَرَکَناس را در قرن سوم قرار می دهد.

طلسم ازدواج سوزاندنی

از میلاد دکتر ژاکوبی آنها را در اواخر قرن چهارم یا آغاز قرن سوم قرار می دهد. آنها به زبان جین پراکشیت (که گاهی آردا-ماگادی نامیده می شود، شکلی متأخرتر از پالی) با تفاسیر سانسکریت نوشته شده اند. جایگزین آثار بعدی شد که همچنین به زبان مدرنتر پراکشیت (احتمالاً در قرن پنجم یا ششم پس از میلاد مسیح) نوشته شده است، و معتقد است که جعلی است.

طلسم ازدواج سوزاندنی : هر دو فرقه دارای آثار ارزشمند سانسکریت در ادبیات مقدس خود هستند. من اکنون چند ویژگی هر دو فرقه جین را برای متمایز کردن آنها از بودایی ها اضافه می کنم. من به سختی باید به این واقعیت توجه کنم که جین های امروزی کاست را حفظ می کنند. دو جین پاندیت که در جیپور نزد من آمدند برهمن بودند و نخ برهمنی را می پوشیدند. من معتقدم که این یک نوآوری مدرن صرف است.

سوزاندنی

سوزاندنی : ما برای مدت طولانی در سانسکریت با هم صحبت کردیم و من از آنها سؤالات زیادی در مورد مذهبشان و نکاتی که در آنها با فرقه وتامبارا تفاوت داشتند پرسیدم. سه تفاوت عمده بیان شد: اول اینکه، وتامباراها به تصاویر کاملاً برهنه هر یک از بیست و چهار جیناس یا تیرتایکارا که توسط هر دو فرقه پذیرفته شده اند، اعتراض دارند.

طلسم ازدواج سوزاندنی : که به درستی به سیستم جین تعلق ندارد. نکات زیر مهمتر است: – قدیسان یا پیامبران جین با نامی خاص به نام «فوردسازان» خوانده می شوند، یعنی عبور از رودخانه پرآشوب زاد و ولد یا انتقال دائمی  به الیزیوم. نیروانا؛ در حالی که نام نزد بودایی ها به معنای “معلم بدعت گذار” است. سپس بیست و چهار جین تیرتا کارا وجود دارد، در حالی که بیست و پنج بودا وجود دارد.

از بیست و چهار قدیس جین، بیست و سومین و بیست و چهارمین – پرشوا ناث (ص ۵۰۹ ، ۵۲۹ ) و ماهاویرا – تنها شخصیت های تاریخی هستند. بقیه، که با شروع می شوند، اسطوره ای هستند. بعد، جین ها برای حفظ آثار مقدسین طلسم و جادو ازدواج خود ، استوپا یا دگاباس ( ص ۵۰۴ ) ندارند . ۵۳۵ نکته مهمتر این است که جین ها به روح های جداگانه (جیوا) اعتقاد دارند، در حالی که بودایی ها وجود روح را انکار می کنند.

طلسم ازدواج سوزاندنی : به گفته جین ها، ارواح ممکن است در انبارها، سنگ ها، توده های زمین، قطرات آب، ذرات آتش وجود داشته باشند. در بودیسم، همانطور که دیدیم، هیچ دگرگونی واقعی وجود ندارد، بلکه مجموعه‌ای از مسخ‌ها وجود دارد، و این در حیوانات متوقف می‌شود. در حالی که متمپسیکوزیس جینیسم به مواد معدنی گسترش می یابد. با توجه به قوانین اخلاقی دو یا سه نکته طلسم ازدواج فوری مالیوث صبی قابل توجه است.

«سه جواهر» جین عبارتند از: باور درست، دانش درست، و رفتار درست، در حالی که تری راتنا بودایی از سه گانه معروف یعنی بودا، قانون و رهبانیت تشکیل شده است. سپس در مورد پنج منع اخلاقی اصلی – پنجمین مورد در مورد جین ها طلسم ازدواج مرد این است: “دلبستگی دنیوی نداشته باشید”. در حالی که در مورد بودایی ها چنین است: “نوشیدنی قوی ننوشید”. من معتقدم بودایی ها اولین کسانی بودند.

طلسم ازدواج سوزاندنی : که پرهیز کامل از نوشیدنی های قوی را به هند معرفی کردند. جین‌ها هم حتی بیشتر از بودایی‌ها روی اولین ممنوعیت استرس داشتند: – هیچ موجود زنده‌ای را نکش. آنها قبل از نوشیدن آب را صاف می کنند، قبل از نشستن روی آن، زمین طلسم برای ازدواج نکردن دختر را با یک برس ابریشمی جارو می کنند، هرگز در تاریکی غذا نمی خورند، اغلب برای شکار حشرات کوچک جلوی دهان خود موسلین می پوشند.

و حتی به خوردن میوه های حاوی دانه اعتراض می کنند. تفاوت جالب دیگر این است که جینیسم. دارما و آدهارم را، خیر و شر، یا بهتر است بگوییم شایستگی و زیان، دو ماده از شش جوهر واقعی خود – اصول بنیادی و ابدی آن (آستیکایا) – می سازد – چهار طلسم تضمینی ازدواج با معشوق مورد دیگر ماده (پودگالا)، روح (جیوا) است. )، فضا و ۵۳۶زمان. جین ها نظریه بودایی پنج اسکاندها را رد می کنند (نگاه کنید به ص ۱۰۹ ).

طلسم ازدواج سوزاندنی : در نهایت، فرمول دعای جین ها با فرمول معروف «سه پناهگاه» بودایی ها («من به بودا، قانون و دستور راهبان پناه می برم») متفاوت است، به این ترتیب: «احترام به به آرهات ها، به سیدها، به آچاریاها، به آپادهیاها، به همه سادوها زمان به من اجازه نمی دهد که متوجه تفاوت های جزئی شوم، مانند قانون جین مبنی بر اینکه موها باید به طور دردناکی به جای بریدن و غیره کنده شوند.

مسلماً جینیسم، وقتی از دیدگاه مسیحیت نگریسته شود، حتی نظام سردتری نسبت به بودیسم است و حتی کمتر ادعای دین نامیده شدن دارد. با این حال هیچ سیستمی نمی تواند تعداد بیشتری از معابد را نشان دهد. هر جین که به تقوای خود مشهور است معبد کوچکی می سازد. او هرگز معابد دیگران را تعمیر نمی کند. در پالیتانا در کاتیاوار، یک شهر کامل از معابد جین وجود دارد.

طلسم ازدواج سوزاندنی : همچنین اصلاً لازم نیست که هر معبدی که برای نگهداری یک قدیس جین ساخته می‌شود، دارای کشیشان یا پرستندگان باشد. آنچه مورد نظر است، کسب شایستگی با انجام اعمال تقوا است. باید با بیان عقیده‌ام نتیجه بگیرم که جینیسم هندی به تدریج به جریان برهمانیسم بازمی‌گردد که همه جا آن را احاطه کرده و آن را جذب می‌کند. جینیسم، مانند بودیسم، از برهمانیسم بیرون آمد.

و مقدر بازگشت به برهمنیسم است. ۵۳۷ سخنرانی هجدهم. بودیسم با مسیحیت در تضاد بود. در سخنرانی‌های قبلی من اتفاقاً آموزه‌های اصلی بودیسم را در مقابل آموزه‌های مسیحیت قرار دادم. هدف من در این سخنرانی پایانی این است که توجه را به طور مستقیم و با جزئیات بیشتر به نکات اصلی واگرایی بین دو سیستم جلب کنم که در آموزه های اخلاقی خود دارای نقاط تماس زیادی هستند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =