توسل

شکستن طلسم اب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

شکستن طلسم اب , رسانه توسل ( جهت مشاوره اب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شکستن طلسم اب : که بودا را به عنوان یک پدر به تصویر می کشد. تمثیل عمارت فروزان. روزی پیرمردی بود، شکسته، فرسوده، اما [ص ۷۴] بسیار ثروتمند. او زمین بسیار و قطعات طلای زیادی داشت. علاوه بر این، او دارای یک عمارت پرتحرک بزرگ بود که شواهد آشکاری از زوال تایم را نیز نشان می داد. تیرهایش کرم خورده بود. ستون های آن پوسیده بود. گالری های آن در حال فرو ریختن بودند. کاهگل روی سقف آن خشک و قابل احتراق بود.

توسل : در داخل این عمارت چند صد نفر از خادمان و نگهبانان پیرمرد بودند، بنابراین مجموعه ای از ساختمان های قدیمی درهم و برهم گسترده بود. متاسفانه این عمارت فقط یک در داشت. این پیرمرد همچنین پدر بسیاری از فرزندان بود – بگذارید بگوییم پنج، ده، بیست. یک روز بوی سوختگی به مشام می رسید و از کنار در انفرادی بیرون دوید.

شکستن طلسم اب

در کمال وحشت کاهگلی را در توده‌ای از شعله دید، ستون‌های قدیمی پوسیده یکی یکی آتش می‌گرفتند، جرزها مثل چوب می‌سوختند. در داخل، فرزندانش که او آنها را از همه بیشتر دوست داشت، با اسباب‌بازی‌هایشان غوغا می‌کردند و خود را سرگرم می‌کردند. پدر که حواسش پرت شده بود با خود گفت: “من وارد می شوم و فرزندانم را نجات می دهم.

شکستن طلسم اب : آنها را در آغوش قوی خود می گیرم. آنها را بی خطر از میان تیرهای در حال سقوط و تیرهای فروزان تحمل می کنم!” سپس فکر غم انگیزی او را فرا گرفت که فرزندانش فضولی و نادان هستند. “اگر به آنها بگویم که خانه در آتش است، آنها مرا درک نخواهند کرد. اگر بخواهم آنها را بگیرم، غوغا می کنند و سعی می کنند فرار کنند.

اب

اب : اعتراض رایج به بودیسم این است که در اعلام پدر بودن خدا ناتوان است. “پدر دوست داشتنی همه کسانی که زندگی می کنند.” (Tsing-tu-wan.) “پدر دوست داشتنی ما و پدر همه آنهایی که نفس می کشند.” (“تقلید. بودا”، ص ۶۷.) (“دفترچه راهنمای روزانه شمن”، به نقل از آقای باودن.) “من پدر آسمانی هستم، شفا دهنده، محافظ همه مخلوقات.” (کرن، “لوتوس”، ص ۳۱۰.) من یک تمثیل زیبا بیان می کنم.

شکستن طلسم اب : افسوس! لحظه ای از دست نمی رود!” ناگهان فکر روشنی در ذهن پیرمرد گذشت. او ذهنی گفت: “فرزندان من نادان هستند، اما آنها عاشق اسباب بازی ها و اسباب بازی های پر زرق و برق هستند. من به آنها قول می دهم بازی هایی با زیبایی ناشناخته را به آنها بدهم. سپس آنها به حرف من گوش می دهند!” [ص ۷۵] پس پیرمرد با صدای بلند فریاد زد: “بچه ها، بچه ها، از خانه بیرون بیایید و این اسباب بازی های زیبا را ببینید.

ارابه هایی با گاوهای سفید، تمام طلا و قلوه سنگ. این بزهای کوچک نفیس را ببینید! بچه ها، بچه ها، زود بیایید وگرنه همه خواهند رفت!» بچه ها با عجله از ویرانه های شعله ور بیرون آمدند. کلمه “بازی” تقریباً تنها کلمه ای بود که آنها می توانستند بفهمند. سپس پدر دوست داشتنی، در شادی فراوان از دیدن فرزندانش که از خطر رهایی یافتند، تعدادی از زیباترین ارابه هایی را که تا به حال دیده شده بود برای آنها تهیه کرد.

شکستن طلسم اب : هر ارابه ای سایبانی شبیه بتکده داشت. ریل‌ها و نرده‌های کوچک و ردیف‌هایی از زنگ‌ها داشت. از هفت ماده گرانبها تشکیل شد. گلخانه هایی از مرواریدهای پر زرق و برق بر آن آویزان شده بود. استانداردها و تاج گل های دوست داشتنی ترین گل ها. گاوهای سفید شیری این ارابه ها را می کشیدند. بچه ها وقتی داخلش قرار گرفتند متحیر شدند. بنابراین معنای این مثل در «نیلوفر آبی دارما» آمده است.

پیرمرد تاتاگاتا است و فرزندانش فرزندان نابینا و رنج کشیده گناه و اشتیاق. تاتاگاتا عاشقانه آنها را دوست دارد و آنها را از ناراحتی نجات می دهد. عمارت پر سر و صدا قدیمی، ناخوشایند، پوسیده، خطرناک، دامنه کارما، حوزه اشتها است. این عمارت قدیمی از آتش دعای شکستن طلسم فوری هوس ها و نفرت ها و شهوات می سوزد. تاتاگاتا در «شفقت بی‌اندازه» خود همه فرزندان دلبندش را از این خطر بزرگ دور می‌کند.

شکستن طلسم اب : اما آنها زبان او را نمی‌فهمند. تنها فکرشان به اسباب بازی های حلبی و سرگرمی های کودکانه است. اگر دعا شکستن طلسم قوی او از [صفحه ۷۶] حیات درونی بزرگی که انسان را بر درد انسان غلبه می کند صحبت کند، نمی توانند او را درک کنند.اگر با آنها در مورد هدایای شگفت انگیز ماوراء طبیعی که به انسان های فانی اعطا شده است صحبت کند، گوش های او را کر می کنند.

ارابه‌های حلبی که برای بچه‌های تاتاگاتا تهیه می‌شود، «وسایل نقلیه» آموزش بودایی هستند. [صفحه ۷۷] فصل چهارم. پس از مرگ بودا از زمان مرگ بودا به دین بودا و پیشرفت آن روی می آوریم. و به نظر من شکل روایی به بهترین وجه به ما کمک خواهد کرد، اما چند نکته مقدماتی لازم است. بودیسم چیست؟ پروفسور ماکس مولر در کتاب «چیپس‌هایی از یک کارگاه آلمانی» می‌گوید: «دین بودا برای یک دیوانه‌خانه شکستن طلسم همزاد ساخته شده است.

شکستن طلسم اب : سر مونیر ویلیامز در «بودیسم» خود می‌گوید: «بودا» در سرشت انسان هر گونه آرزوی معنوی را نادیده گرفت. با شنیدن حکم آکسفورد، شاید عادلانه باشد که به یک بودایی واقعی گوش دهیم. در اثری به نام «خوشبختی» نویسنده ای شکستن طلسم خانوادگی گمنام آیین خود را ترسیم می کند. تعلیم بودا، همانطور که توسط او بیان شده است، ساده و عالی است.

روح دو حالت دارد، آنها را ایگو و غیر ایگو نامید – صفحه ماده و صفحه روح – آنچه می خواهید. تا زمانی که برای نفس و شادی های شکستن طلسم نحسی حریصانه آن زندگی می کنیم، تب دار، بی قرار، بدبخت هستیم. خوشبختی عبارت است از نابودی نفس توسط بودی و گنوسیس. این همان باطن است، آن حالت والای روح، که فنلون و وسلی، میرزا صوفی و ​​سوئدبورگ، اسپینوزا و آمیل به آن دست یافتند.

شکستن طلسم اب : مسیح می گوید: «پادشاهی خدا در درون شماست. سنت پل می گوید: “گنجینه های سوفیا و گنوسیس در چه کسی پنهان است.” میرزا صوفی می گوید: «روشنگر هر دو جهان را می بیند، اما خفاش بدون دیدن در تاریکی می چرخد». بودا می‌گوید: «کسی که با تسریع درونی سخن می‌گوید و عمل می‌کند، از سایه همراه خود لذت می‌برد. کسی که بدون تسریع درونی سخن می‌گوید و عمل می‌کند.

غم او را مانند چرخ ارابه اسب تعقیب می‌کند.» بیایید در اینجا یک تمثیل زیبا بیان کنیم و اجازه دهیم بودا برای خودش صحبت کند: “روزی روزگاری مردی نابینا به دنیا آمد و گفت: “من نمی توانم به دنیایی از ظواهر ایمان بیاورم. رنگ های روشن یا تاریک وجود ندارند. نه خورشید است، نه ماه، نه ستاره، هیچ کس شاهد چنین چیزهایی نبوده است. دوستانش او را سرزنش کردند، اما او همچنان همان کلمات را تکرار می کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =