توسل

شکستن طلسم مرگ

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

شکستن طلسم مرگ , رسانه توسل ( جهت مشاوره مرگ و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شکستن طلسم مرگ : دیگری را نیز تقدیم کن، و کسی که عبای تو یا کت تو را درآورد، منع نکن. و هر که عصبانی شود در خطر آتش خواهد بود. تو تا یک مایل با او بروی، دو تا از او پیروی کن. و اعمال نیکت در برابر مردم بدرخشد تا با دیدن آنها، پدر شما را که در آسمان است جلال دهند. دور نیست زیرا اگر به کسانی که امید دارید از آنها قرض دهید، چه کار جدیدی انجام می دهید.

توسل : حتی باج داران هم این کار را می کنند. برای خود گنجی در زمین جمع نکنید، جایی که پروانه و زنگ در آن فاسد می شود، و دزدان در آن نفوذ می کنند، بلکه برای خود گنجی در بهشت ​​جمع کنید، جایی که نه پروانه و نه زنگ فساد نمی کند. زیرا اگر انسان تمام دنیا را به دست آورد و جان خود را از دست بدهد چه سودی دارد؟ و انسان در مقابل آن چه بدهد.

شکستن طلسم مرگ

بنابراین، گنجی در بهشت ​​ذخیره کنید، جایی که نه پروانه و نه زنگار فاسد نمی کند. «یهوه خدای خود را با تمام دل و با تمام قوت و همسایه خود را مانند خودت محبت کن. زیرا هر چیزی بیش از این است، شر است. “اگر آنها را دوست دارید که شما را دوست دارند، چه کار جدیدی انجام می دهید؟ زیرا حتی زناکاران نیز این کار را می کنند.

شکستن طلسم مرگ : اما من به شما می گویم برای دشمنان خود دعا کنید و کسانی را که از شما نفرت دارند دوست بدارید و آنها را که شما را نفرین می کنند برکت دهید و برای آنها دعا کنید. «برخی هستند که از مردان خواجه شده اند [صفحه ۱۱۹] و برخی خواجه به دنیا آمده اند و برخی خود را به خاطر ملکوت آسمان خواجه کرده اند. اما همه نمی توانند آیا شکستن طلسم حقیقت دارد این جمله را دریافت کنند.

مرگ

مرگ : پس برگشت و به شمعون، شاگردش که در کنار او نشسته بود، گفت: شمعون پسر یوحنا، ورود شتر از سوراخ سوزن آسانتر از ثروتمند به ملکوت آسمانها است. از پروردگار ما.» (جاستین شهید.) «دشمنان خود را دوست بدارید. مانند پدر آسمانی خود شکستن طلسم فروش زمین مهربان و مهربان باشید. [صفحه ۱۱۸] “برای کسی که به یک گونه ات بزند.

شکستن طلسم مرگ : اگر چشم راستت تو را آزار می دهد، آن را قطع کن، زیرا برای تو بهتر است که با یک چشم وارد ملکوت شکستن طلسم خانوادگی آسمان شوی تا اینکه دو چشم داشته باشی تا در آتش جاودانی افکنده شوی. با او در حال حاضر در قلب خود در برابر خدا. «هر کس با شوهر دیگری ازدواج کند، زنا کرده است. “از کسانی که شما را می کشند نترسید و پس از آن دیگر نمی توانند انجام دهند.

بلکه از کسی بترسید که پس از مرگ می تواند روح و جسم را به جهنم بیندازد. “بچه های این جهان ازدواج می کنند و ازدواج می کنند، اما فرزندان جهان آینده نه ازدواج می کنند و نه ازدواج می کنند، بلکه مانند فرشتگان در آسمان خواهند بود.” بسیاری از مسیحیان دروغین شکستن طلسم فقر و رسولان دروغین ظهور خواهند کرد و فریب خواهند داد. بسیاری از مؤمنان “از پیامبران دروغین بپرهیزید که ظاهراً در لباس گوسفند به سراغ شما می آیند.

شکستن طلسم مرگ : اما در باطن گرگ های درنده هستند.” و صرافان را سرنگون کرد و گفت: وای بر شما کاتبان و فریسیان منافق، زیرا دهک می پردازید. نعناع و غم، اما حب خدا و عدالت را رعایت نکنید. شما مقبره های سفید شده ای که از نظر ظاهری زیبا به نظر دعا برای شکستن طلسم مغازه می رسند، اما [ص ۱۲۰] پر از استخوان های مردگان هستند. وای بر شما کاتبان که کلیدها در اختیار شماست و در خود وارد نمی شوید و کسانی را که وارد می شوند مانع می شوید.

ای راهنمایان کور، شما دو برابر فرزندان جهنم شده اید. “شریعت و انبیا تا یحیی تعمید دهنده بودند. از آن زمان پادشاهی آسمان متحمل خشونت می شود و خشونت طلبان آن را به زور می گیرند.” کسی که گوش برای شنیدن دارد، بشنود. «الیاس باید بیاید و همه چیز را بازگرداند، اما من به شما می‌گویم که ایلیا قبلاً آمده است و او را نمی‌شناختند، اما هر چه خواستند با او کردند.

شکستن طلسم مرگ : سپس شاگردان فهمیدند که او درباره یحیی تعمید دهنده با آنها صحبت کرده است. “پسر انسان باید رنجهای زیادی را متحمل شود و توسط فریسیان و علما طرد شود و مصلوب شود و روز سوم دوباره برخیزد.” اما کسی که اراده پدر من را که در آسمان است انجام می دهد. زیرا هر که مرا می شنود و سخنان مرا عمل می کند، فرستنده مرا می شنود.

و بسیاری به من خواهند گفت، خداوندا. پروردگارا، آیا به نام تو نخورده ایم و ننوشیده ایم و معجزه نکرده ایم؟ و آنگاه به آنها خواهم گفت: ای گناهکاران از من دور شوید. آنگاه ناله و دندان قروچه خواهد بود، هنگامی که نیکوکاران مانند خورشید بدرخشند و بدکاران به آتش جاودانی فرستاده شوند. زیرا بسیاری به نام من خواهند آمد که ظاهراً لباس گوسفند پوشیده اند.

شکستن طلسم مرگ : اما در باطن گرگهای درنده خواهند بود. شما [ص ۱۲۱] آنها را با اعمال آنها خواهید شناخت. هر درختی که میوه خوبی به بار نیاورد، کنده می شود و در آتش می ریزد. “من به شما قدرت می‌دهم که بر مارها و عقرب‌ها و اسکولوپندراها و تمام قدرت دشمن قدم بزنید. چیزی از حادثه تاک نمی دانند. جاستین می گوید که عیسی در میان یوغ ها و گاوآهن ها کار می کرد.

انجیل های ما از این موضوع چیزی نمی دانند. او همچنین می گوید که عیسی در غاری به دنیا آمد. انجیل اول دوران کودکی او را در اینجا تأیید می کند. مجوس از عربستان به بیت لحم آمدند و طفل را پرستش کردند. در اینجا نیز جاستین آشکارا از انجیل دیگری استفاده می کند. اناجیل ما چیزی از مجوسی که از عربستان آمده اند نمی دانند.

شکستن طلسم مرگ : یک قطعه در دفاع متعارف وجود دارد که نشان می‌دهد جاستین انجیل چهارم را نیز می‌دانست، اما دکتر ابوت، در دایره‌المعارف بریتانیکا، معتقد است که این غیرممکن است. «اگر از نو متولد نشوید، قطعاً به ملکوت آسمان وارد نخواهید شد». بسیار بدیهی است که غسل ​​تعمید یک تولد جدید است، که برهمن ها از زمان های بسیار قدیم “دو بار متولد شده” بوده اند. ابیشکای بودایی نیز “تولد کامل” نامیده می شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 11 =