توسل

شکستن طلسم انسان

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

شکستن طلسم انسان , رسانه توسل ( جهت مشاوره انسان و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شکستن طلسم انسان : آیا ذهن او پر از خشم است یا عاری از خشم؟” “آزاد از خشم، گوتاما!” “آیا ذهن او پر از بدخواهی است یا خالی از بدخواهی؟” “آزاد از بدخواهی، گوتاما!” “آیا عقل او فاسد است یا پاک؟” “این خالص است، گوتاما!” “آیا او بر خود تسلط دارد یا نه؟” “او دارد، گوتاما.” سپس برهمن ها در مورد خودشان مورد سوال قرار می گیرند. «آیا برهمنان آگاه به سه ودا دارای همسر و مال هستند یا نه؟» “آنها هستند.

توسل : گوتاما!” «آیا در دلهایشان خشم دارند یا نه؟» “آنها دارند، گوتاما.” «آیا بدخواهی می‌کنند یا نه؟» “آنها دارند، گوتاما.” [ص ۸۳] «آیا دلشان پاک است یا نه؟» “آنها نیستند، گوتاما.” “آیا آنها تسلط بر خود دارند یا نه؟” “آنها ندارند، گوتاما.” البته این پاسخ‌ها این پاسخ آشکار را برمی‌انگیزد که هیچ نقطه‌ای از اتحاد بین چنین موجودات متفاوتی یافت نمی‌شود.

شکستن طلسم انسان

برهما عاری از کینه، بی گناه، خودکفا است، بنابراین، البته، این تنها بی گناه است که می تواند امیدوار باشد که با او هماهنگ باشد. سپس واستا این سوال را مطرح می کند: “گوتاما به من گفته اند که سرامانا گوتاما راه اتحاد با برهما را می داند؟” “برهما من می دانم، بودا در پاسخ می گوید: “و جهان برهما و راهی که به آن منتهی می شود!

شکستن طلسم انسان : برهمن های متواضع در سه ودا آموختند سپس از بودا می خواهند که “راه اتحاد با برهما را به آنها نشان دهد.” بودا با طول قابل توجهی پاسخ می دهد و تضاد شدیدی بین برهمنیسم پایین و برهمنیسم عالی، «صاحب خانه» و «بی خانه» ایجاد می کند. برهمن های خانه دار درشت، شهوانی، بخل، غیرصادق هستند. آنها برای سود بردن جادوی سیاه، بخت گشایی، خوشبختی تمرین می کنند.

انسان

انسان : او نشان می دهد که پنج “پرده” برهما را از کن فانی پنهان می کند. اینها عبارتند از: ۱. حجاب شهوت انگیز. ۲. حجاب کینه. ۳. حجاب تنبلی و تنبلی. ۴. حجاب غرور و حق خواهی. ۵. حجاب شک. بودا سپس به پرسش های خود ادامه می دهد: «آیا برهما دارای زنان و ثروت است؟» “او نیست، گوتاما!” واستا برهمن پاسخ می دهد.

شکستن طلسم انسان : آنها گوش پادشاهان را به دست می آورند، جنگ ایجاد می کنند، پیروزی ها را پیش بینی می کنند، زندگی را قربانی می کنند، فقرا را غارت می کنند. به عنوان ورقه ای برای این، او گوشه نشینی را نقاشی می کند که شکستن طلسم فروش زمین از همه چیزهای دنیوی چشم پوشی کرده است، و پاک، خوددار و شاد است.برای تعلیم این «زندگی والاتر»، یک بودا «هر از گاهی در جهان به دنیا می‌آید.

با برکت و شایسته، سرشار از حکمت، راهنمایی برای فانیان خطاکار». او جهان را رو در رو می بیند، دنیای روح [صفحه ۸۴] برهما و دنیای مارا وسوسه کننده. او دانش خود را به دیگران نشان می دهد. بی‌خانمان، به دستور او، “به ذهنش اجازه می‌دهد تا یک چهارم جهان را با افکار آیا شکستن طلسم حقیقت دارد ترحم و همدردی فرا گیرد؛ و دومی، سومی، چهارمی، و به این ترتیب، سراسر جهان فراتر از آن بالاست.

شکستن طلسم انسان : در زیر، اطراف و همه جا، آیا او همچنان با دلی از ترحم، همدردی، و شکستن طلسم مشتری متانت، گسترده، بزرگ، و فراتر از حد به نفوذ خود ادامه می دهد.» «به راستی که این، وستتا، راهی است برای اتحاد با برهما» و او اعلام می‌کند که بهیکشو، یا گدای بودایی، «کسی که عاری از خشم، عاری از کینه، ذهن پاک، ارباب خود است، پس از مرگ، وقتی بدن حل شد، با برهما متحد می شود.

برهمن ها به یکباره قدرت کامل این آموزش را می بینند. بودا در نظر آنها محافظه کار است و نه یک مبتکر. او جانب دین معنوی باستانی شکستن طلسم فروش کشور را در مقابل مبتکران درنده خو می گیرد. سر مونیر ویلیامز بخشی از این سوتا را نقل می کند و به طرز عجیبی همچنان معتقد است که بودا یک آتئیست بود. دو مکتب بزرگ بودیسم وجود دارد، و آنها در این مورد کاملاً اتفاق نظر دارند که بودیسم تسریع بینش معنوی است.

شکستن طلسم انسان : حال بیایید ببینیم که دو مکتب بزرگ بودیسم چگونه از هم جدا می شوند. ۱. اولین مکتب، بودیسم بودا، تعلیم داد که پس از نیروانا، یا رهایی انسان از تولد دوباره، آگاهی فرد زنده ماند، و او برای همیشه در خوشبختی [صفحه ۸۵] بهشت ​​برهما ساکن شد. این فال شکستن طلسم بودیسم “وسیله نقلیه کوچک” است. ۲. مکتب دوم، یا مکتب نوآور، معتقد بود که پس از نیروانا، آگاهی فرد متوقف شد.

مرام آنها الحاد بی‌خطر برهمین سونیاودی بود. اولین مطالعه جدی بودیسم در یکی از مستعمرات ما انجام شد و اولین شاگردان مبلغان بودند. ستایش بزرگ مبلغان سیلان به دلیل تحصیلات اولیه آنهاست، اما طبیعتاً آنها کتابهای بودایی را کمتر به عنوان علما مورد غارت قرار دادند تا مبلغان. به زودی آنها با خوشحالی آموزش مکتب الحادی و اظهاراتی را کشف کردند که متون مقدس سیلان اولین کتاب مقدس بودایی است.

شکستن طلسم انسان : که توسط ماهیندا، پسر پادشاه آسوکا (پیش از میلاد ۳۰۶) به جزیره آورده شده است. در نتیجه این، مبلغان به این نتیجه رسیدند که سیلان آموزه های اولیه بودا را بی آلایش حفظ کرده است، و اولین مکتب، مدرسه «وسیله نقلیه کوچک»، الحادی است. و این اسناد ناصادقانه حتی دانشمندان غرب را فریب داده است، شاید بیشتر از تحلیل قضایی، در ریشه های پالی ماهرتر باشند.

این کتاب‌ها ثبت می‌کنند که سه ماه پس از مرگ بودا، گردهمایی گسترده‌ای از راهبان در راجاگریها جمع شد تا برخی کتاب‌های مقدس متعارف را به صورت فله‌ای چهار برابر کتاب مقدس ما ارائه کنند. هجده صومعه از کار افتاده با عجله از تار عنکبوت و زباله های خود پاکسازی شدند و برای این راهبان مرتب شدند و یک معبد غاری که ستون ها و کنده کاری های سنگی باشکوه آن با الورا رقابت می کرد.

شکستن طلسم انسان : در فضایی بسیار کوچک از صخره بریده شد. از زمان، یعنی دو ماه فکر می‌کنم خوانندگان من اکنون در موقعیتی هستند که قضاوت کنند که آیا هند با پاریوراجاکاهای بی‌خانمان، راهپیمایی، همیشه موعظه، تحمل گرسنگی، تشنگی، بوفه‌ها، مرگ در صورت لزوم، یا راهبان تنبل، زندگی در صومعه‌های مجلل و بحث به دست آمده است.

مبل‌هایشان حاشیه‌دار باشد و لباس‌هایشان ابریشم باشد یا نخی. این آخرین بحث تاریخ های بودایی است. باید اشاره کنم که اولین آیین بودایی “ستایش هفت بودای فانی” بود، که همانطور که ژنرال کانینگهام از استوپای بهارهوت نشان داده است، به شکل درختان پرستش می شدند. به نظر می رسد که این تنها نوع پرستش حتی در زمان پادشاه آسوکا بوده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =