توسل

شکستن طلسم خانوادگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

شکستن طلسم خانوادگی , رسانه توسل ( جهت مشاوره خانوادگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شکستن طلسم خانوادگی : آنها این را بیان کردند: – “پسربچه جوان، بدون شک، یا پادشاه پادشاهان خواهد بود یا یک بودای بزرگ. اگر قرار است او یک بودای بزرگ باشد، چهار نشانه پیشگو ماموریت او را روشن می کند. او خواهد دید- “۱. یک پیرمرد. “۲. یک مرد بیمار.” ۳. یک جسد. “۴. یک منزوی مقدس. “اگر او نتواند این چهار نشانه پیشگوی آواتارا را ببیند.

توسل : به سادگی یک چاکراوارتین خواهد بود” (پادشاه پادشاهان زمینی). آخرین پیش بینی فال گیران. او در دل خود فکر کرد: “نگه داشتن این چهار نشانه پیشگو از شاهزاده جوان کار آسانی خواهد بود. بنابراین دستور داد که سه قصر باشکوه در آن واحد ساخته شود – کاخ بهار، قصر. تابستان، کاخ زمستان. همانطور که از “لالیتا ویستارا” یاد می‌گیریم.

شکستن طلسم خانوادگی

این کاخ‌ها زیباترین کاخ‌هایی بودند که تا به حال بر روی زمین تصور شده‌اند. در واقع، آنها کاملاً می‌توانستند با شکوه با وایجایانتا، کاخ جاودانه [Pg] کنار بیایند. ۳۶] خود ایندرا. آلاچیق های گرانقیمت در همه جهات ساخته شده بود، با رواق های تزئین شده و درهای تزئین شده. برجک ها و قله ها به آسمان اوج می گرفتند. پنجره های کوچک زیبا به آپارتمان های غنی نور می داد.

شکستن طلسم خانوادگی : گالری ها، نرده ها، و نقوش ظریف پرده ها فراوان بود. همه جا هزار ناقوس روی هر بام به صدا در می آمد. به نظر می رسد که ما بناهای چینی لاکی الگویی را داریم که معماران معتقدند در اوایل هند شکوفا شده است. باغ‌های این کاخ‌های زیبا با دقت مستطیل شکل پارتره‌ها و کمان‌های چوب‌کاری با صفحه شطرنج رقابت می‌کردند.

خانوادگی

خانوادگی : سن، بیماری، مرگ! اینها بدی هایی هستند که تمثیل بزرگ هندی برای یافتن چاره ای برای آنها پیشنهاد می کند. بیایید ببینیم این درمان چیست. [صفحه ۳۵] فصل سوم. چهار نشانه پیش بینی. پادشاه سودهودانا با فالگیرها مشورت کرد.

شکستن طلسم خانوادگی : دریاچه های خنک در سینه های آرام خود از لک لک ها و جرثقیل ها، غازهای وحشی و قوهای رام تغذیه می کنند. اردک‌ها نیز مانند نیلوفرهای سفید، قرمز و آبی رنگی که در میان آنها شنا می‌کردند. به سمت این دریاچه‌ها درخت‌های بورویی قرار داشتند – چمپاک، اقاقیا سریشا و درخت زیبای آسوکا با گل‌های نارنجی مایل به قرمز. در بالا میموزا، نخل بادبزن و پیپالای پردار، درخت بودا خش خش می زد.

هوا از بوی تند گل سرخ و یاس عربی سنگین شده بود. لازم به ذکر است که باروهای مستحکمی در اطراف کاخ های کاپیلواستو آماده شده بود تا همه پیران، مردان بیمار و گوشه نشین را از خانه دور نگه دارند و باید اضافه کنم که در شاهزاده نگهداری طلسم تسخیر همسر می شد. و یک محافظ قوی‌تر نیز طراحی شد. هنگامی که شاهزاده به اندازه کافی بزرگ شد تا ازدواج کند، کاخ او پر از زنان زیبا شد.

شکستن طلسم خانوادگی : همانطور که نسخه چینی می گوید او در “پنج گرد و غبار” لذت می برد. اما شوکی برای پادشاه شکستن طلسم فقر سودهدانا آماده می شد. ماجرا اینگونه پیش آمد. پادشاه باغی زیباتر از باغ [صفحه ۳۷] قصر تابستان آماده کرده بود. پیشگویی به او گفته بود که اگر موفق شود این باغ را به شاهزاده نشان دهد، شاهزاده راضی خواهد بود که برای همیشه با همسرانش در آن بماند. هیچ کاری آسان تر از این به نظر نمی رسید.

بنابراین قرار شد در یک روز معین شاهزاده را با ارابه خود به آنجا ببرند. اما، البته، اقدامات احتیاطی بسیار زیادی باید انجام می شد طلسم شکستن غرور تا همه پیرمردها، مردان بیمار و اجساد از دید او دور نشوند. لشکری ​​کاملاً از سربازان برای انجام این وظیفه به خدمت گرفته شدند و شهر با پرچم ها تزئین شد. مسیر شاهزاده پر از گل و عطر بود و با گلدان های گیاه غنی کدالی مزین شده بود.

شکستن طلسم خانوادگی : در بالا آویزها و گلدسته های گران قیمت و پاگوداهای ناقوس وجود داشت. اما، ببین! در طلسم جاودانگی مجرب حالی که شاهزاده در حال رانندگی بود، زیر چرخ های ارابه خود چاق شد و در برابر بینی اشراف ابریشمی و جنگجویان با نیزه و سپر، منظره ای غیرعادی دید. این یک پیرمرد بود، بسیار فرسوده و بسیار شکسته.رگها و اعصاب بدنش متورم و برجسته بود.

دندان هایش به هم خورد؛ او چروکیده، کچل بود و چند تار موی باقی مانده اش سفیدی خیره کننده بود. او تقریباً دوبرابر خم شده بود و علائم شکستن طلسم به آرامی تکان می خورد و توسط یک چوب حمایت می شد. “این چیه ای کالسکه؟” گفت شاهزاده “مردی که تمام خونش خشک شده و ماهیچه هایش به بدنش چسبیده است! سرش سفید است.

شکستن طلسم خانوادگی : دندان هایش به هم می کوبند؛ حتی با کمک آن چوب به سختی می تواند حرکت کند!” کالسکه گفت: «پرنس، این دوران پیری است. حواس این مرد مات شده است؛ رنج روح او را از بین برده است؛ همسایگانش او را تحقیر می کنند. [صفحه ۳۸] که نمی تواند به خودش کمک کند، در این جنگل رها شده است. ” “آیا این ویژگی خانواده اوست؟” شاهزاده گفت: “یا این قانون دنیاست؟ سریع بگو.” کالسکه گفت: “شاهزاده، نه قانون خانواده اوست و نه قانون پادشاهی. در هر موجودی جوانی را پیری تسخیر می کند.

پدر و مادر خودت و تمام روابط شما به پیری ختم می شود. مسئله دیگری برای بشریت نیست.” شاهزاده گفت: «پس جوانی کور و نادان است و آینده را نمی بیند. اگر این تن خانه پیری باشد، من با لذت و مستی آن چه کار دارم؟ ارابه را بچرخان و بران! برگشتم به قصر!” حیرت در ذهن همه درباریان از این اتفاق ناگوار بود.

شکستن طلسم خانوادگی : اما شرایط عجیب همه این بود که هیچ کس هرگز نتوانست نویسنده بدبخت شیطنت را به مجازات محکوم کند. پیرمرد هرگز پیدا نشد. پادشاه سودهودانا در ابتدا با مصیبت کاملاً در کنار خود بود. سربازان از استان‌های دور احضار شدند و گروهی از دسته‌ها به فاصله چهار مایلی در هر جهت به بیرون پرتاب شدند تا سایر نشانه‌های پیشگویی را از شاهزاده دور نگه دارند.

پادشاه کمی ساکت تر شد. یک تصادف مضحک در برنامه های او اختلال ایجاد کرده بود: “اگر پسرم می توانست باغ شادی را ببیند، هرگز گوشه نشین نمی شد.” پادشاه تصمیم گرفت که تلاش دیگری انجام شود. اما این بار اقدامات احتیاطی دو چندان شد. در اولین فرصت شاهزاده کاخ [صفحه ۳۹] تابستان را در کنار دروازه شرقی ترک کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 18 =