توسل

شکستن طلسم

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

شکستن طلسم , رسانه توسل ( جهت مشاوره طلسم و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شکستن طلسم : اگرچه تنها یکی از سه بازمانده تسائو تونگ است که در دوره بعدی تانگ و اوایل دوره پنج سلسله به وجود آمد و امروزه به عنوان سوتو ژاپنی باقی مانده است. یکی از بنیانگذاران خانه تسو تونگ به نام تونگ شان لیانگ چیه شناخته می شد که در چکیانگ امروزی به دنیا آمد اما در نهایت به استان شمالی کیانگسی کنونی راه یافت. او به عنوان یکی از اساتید بزرگ، دستورات بودایی را زود دریافت کرد.

توسل : و یکی از ماندگارترین داستان های زندگی او باعث شده است که او بزرگان خود را گیج کند – رویدادی که در بسیاری از زندگی نامه های معنوی مشترک است. او به عنوان یک تازه کار در فرقه شروع به کار کرد، سازمانی که اغلب بیشتر به حرف قانون اهمیت می داد تا روح آن. یک روز از او خواسته شد که سوترای قلب را بخواند.

شکستن طلسم

اما وقتی به این جمله رسید که “چشم، گوش، بینی، زبان، بدن یا ذهن وجود ندارد” با تعجب صورت خود را لمس کرد و سپس از استادش پرسید: من چشم، گوش، بینی، زبان و غیره دارم؛ پس چگونه سوترا می تواند بگوید چنین چیزهایی وجود ندارد؟» ۵ استاد وینایا از شمایل شکنی خود مات و مبهوت شد و پیشنهاد کرد که خمیدگی ذهن او با سهولت بیشتری پرورش یابد.

شکستن طلسم : در فرقه چان بنابراین او به کوه سونگ رفت، جایی که متعاقباً در سن بیست و یک سالگی منصوب شد. پس از آن، او به سراسر چین سفر کرد، که برای راهبان جوان در آن دوران معمول بود. از قضا، با توجه به اینکه خط او در نهایت با ماتسو رقابت می کرد، اولین توقف او صومعه نان چوان، یکی از برجسته ترین شاگردان ماتسو بود.

طلسم

طلسم : مردم بین همه آنها رفت و آمد می کردند. آن زمان، و آنهایی که هرگز شکستن طلسم مغازه این دو استاد بزرگ را ملاقات نکردند، کاملاً نادان بودند.» شیتئو با ماتسو مسابقه می‌داد و آنها اغلب شاگردانی را با هم عوض می‌کردند. ماتسو شاگردانش را با چشمک به راه فرستاد و به آنها توصیه کرد که شیتئو «لغزنده است».۳ این استاد افسانه‌ای پیشوای سه تا از پنج «خانه» چان بود که پس از آزار و شکنجه بزرگ به وجود آمدند.

شکستن طلسم : هنگام ورود، نان چوان از برگزاری مراسم یادبودی در روز بعد در سالگرد شکستن طلسم فرد مرگ استادش خبر می داد که یک رسم استاندارد چینی است.نان چوان گفت: “وقتی فردا برای استاد ماتسو غذا سرو می کنیم، نمی دانم که آیا او برای این کار خواهد آمد.” هیچ یک از راهبان پاسخی نداد، اما [تونگ شان] از میان جمعیت بیرون آمد و گفت: “به محض اینکه همراهی داشته باشد، خواهد آمد.

نان چوان با شنیدن این سخن، او را تحسین کرد: «اگرچه این مرد جوان است، لیاقت تربیت را دارد.» [تونگ شان] به او گفت: «استاد، نباید از یک شخص شریف برده بسازید. تونگ شان مدت کوتاهی با نان چوان مطالعه کرد و نام خود را در این فرآیند به دست آورد و سپس به شکستن طلسم پولدار شدن آنجا سفر کرد. او بعداً در صومعه معلمی به نام یون ین فرود آمد، اما پس از یک دوره موفقیت آمیز تحصیل اعلام کرد.

شکستن طلسم : قصد او برای ادامه مسیر دوباره. [تونگ شان] پاسخ داد برای ما خیلی سخت است که دیگر همدیگر را نبینیم. سپس یون ین به او گفت: “تو باید بسیار مراقب باشی، زیرا این چیز بزرگ را حمل می کنی.” [تونگ شان] بود. بعدها وقتی از روی آب شکستن طلسم اب می گذشت و تصویرش را منعکس می کرد، ناگهان آموزش یون ین را فهمید.۷ تا سال ۸۶۰ تونگ شان صومعه ای برای خود داشت و توسط شاگردان محاصره شد.

او متعاقباً به تونگ شان (کوه تونگ) در استان کیانگسی امروزی نقل مکان کرد، محلی که نام تاریخی او را ایجاد کرد. احترام شکستن طلسم فروش زمین او به خرد مرموز یون ین سالها بعد توضیح داده شد. یک روز، هنگامی که استاد در حال برگزاری مراسم یادبود سالانه استاد یون ین بود، راهبی از او پرسید: “از مرحوم استاد یون ین چه دستورالعملی دریافت کردی؟” استاد پاسخ داد: «اگرچه من آنجا با او بودم.

شکستن طلسم : اما او به من دستوری نداد. «پس چرا باید برای او مراسم یادبود برگزار کنی، اگر او به تو دستور نداده است؟» راهب اصرار کرد. “من نه به خاطر شخصیت اخلاقی او و نه به دلیل آموزش دارما است که به او احترام نمی گذارم. آنچه من مهم می دانم این است که او هرگز چیزی به من آشکارا نگفت.” از دیگر چانیست های رادیکال تر. به عنوان مثال، برخورد گزارش شده زیر را در نظر بگیرید.

یک افسر دولتی می خواست بداند آیا کسی از طریق کشت و کار به چان نزدیک می شود یا خیر. استاد پاسخ داد: “وقتی کارگر شدی، آنگاه کسی پیدا می شود که تزکیه کند.

شکستن طلسم : اگر نمی توانید خود واقعی خود را به طور عینی تشخیص دهید، چگونه می توانید خود واقعی خود را ذهنی ببینید؟” راهب بلافاصله پرسید: “خود واقعی خود را چگونه ذهنی می بینید؟” “شما باید خودتان این را به من بگویید.” خودم به شما می گویم، این می تواند خود را عینی ببینم. خود چیست که به طور ذهنی شناخته می‌شود؟» «گفت‌وگو کردن درباره آن به این شکل آسان است.

اما ادامه صحبت‌هایمان دستیابی به حقیقت را غیرممکن می‌کند.»۱۸ شعری نیز وجود دارد که به نام Pao- معروف است.  که به طور سنتی به تونگ شان نسبت داده می شود. ۱۹ یک رباعی طعم بیت را می دهد: مرد چوبی آواز می خواند، زن سنگی برمی خیزد و می رقصد، این را نمی توان با اشتیاق یا یادگیری انجام داد، نمی توان آن را انجام داد. با استدلال انجام می شود.

شکستن طلسم : این به عنوان ایده جهانی نفوذ در خاصیت تفسیر شده است. آواز مرد چوبی و رقص دوشیزه سنگی به عنوان شواهدی از قدرت جهانی توضیح داده شده است.۲۱ تونگ شان دارای تعدادی ویژگی متمایز بود. اما، دوگن فشار آورد، مطمئناً باید دیگرانی باشند که بتوانند در چنین صومعه بزرگی آشپزی کنند از زبان تائوئیست در آموزه‌های خود استفاده می‌کرد.

از چوانگ تزو برای بیان نکته‌ای استفاده می‌کرد. طبق گزارش‌ها، او هرگز از فریاد یا چوب برای شوکه کردن یک تازه‌کار به خودآگاهی استفاده نمی‌کرد. پوچی های عمدی استادان لین چی، که اغلب به یک سوال کاملا معقول با یک بی عقلی عمدی پاسخ می دادند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 17 =