توسل

شکستن طلسم کتاب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

شکستن طلسم کتاب , رسانه توسل ( جهت مشاوره کتاب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شکستن طلسم کتاب : همانطور که توسط عمل شنوندگان مسیح نشان داده شده است. گفته می شود که برای «تعمید یوحنا» ازدحام کردند. اگر آن سخنرانی گفته می شد، مسلماً از آن دوری می کردند. بعداً درج انجیل خوردن و آشامیدن، لوله‌کشی و رقصیدن، حماقت بزرگ‌تری دارد. این به نویسنده ای خیانت می کند که کاملاً از آداب و رسوم یهودیان بی خبر است.

توسل : دشمنی شدید اسرائیل ضد عرفانی با ناصریان بر این واقعیت متمرکز بود که ناصریان مادام العمر تعهد داشتند که نه شراب بنوشند و نه نوشیدنی قوی. این پرچم ناصری بود که از قبل بر آن فتح نوشته شده بود. از این رو تنفر شدید از کشیشان یهودی است. اگر مسیح در حضور آنها یک فنجان شراب نوشیده بود، نه مصلوب شدن، و نه یقیناً هیچ سرزنشی وجود نداشت.

شکستن طلسم کتاب

این دومین قطعه ای است که مسیحیت ضد عرفانی بر آن بنا می کند: «و به او گفتند: «چرا شاگردان یوحنا اغلب روزه می گیرند و دعا می کنند و شاگردان فریسیان نیز به همین ترتیب، اما تو می خوری و می نوشی؟ به آنها گفت: “آیا می توانید تا زمانی که داماد با آنهاست، بچه های عروس را روزه بگیرند؟” اما روزهایی فرا می رسد که داماد را از آنها می گیرند و سپس در آن روزها روزه می گیرند.

شکستن طلسم کتاب : همچنین یک مَثَل برای آنها: هیچ کس تکه ای از جامه نو را بر لباس کهنه نمی پوشد. اگر غیر از این باشد، هم نو رانتی می‌سازد و هم قطعه‌ای که از جدید خارج شده است با [صفحه ۱۵۷] کهنه موافق نیست.و هیچ کس شراب نو را در بطری های کهنه نمی گذارد. در غیر این صورت شراب نو بطری ها را خواهد ترکاند و ریخته می شود و بطری ها از بین می روند.

کتاب

کتاب : یوحنا به عنوان بزرگترین پیامبر شناخته می شود و تعلیم او «نصیرت خدا» است. سپس اولین متن من با حروف کج می آید، این بیانیه که خام ترین تعلیمات مسیح [صفحه ۱۵۶] از این بزرگترین پیامبران خدا برتر است. این امر به طور کامل آنچه را که در پی می آید از آنچه قبل از آن است جدا می کند، و احمقانه ترین بی نتیجه را در بر می گیرد.

شکستن طلسم کتاب : اما شراب جدید باید در بطری های جدید ریخته شود. و هر دو حفظ می شوند. هیچ کس که شراب کهنه را نوشیده است، بی درنگ میل به نو نمی کند، زیرا می گوید: شراب قدیم بهتر است.» (لوقا آیه ۳۳-۳۹). آموزه او “شراب نو” بود و برای “بطری های قدیمی” موسییسم کاملاً نا مناسب بود. با تعصب زیاد نسبت به شراب)، بنابراین آنها سعی کردند آن را با تضاد آشکار، هم از بالا و هم در پایین باطل کنند.

زیرا کهنه بهتر است.” در نسخه متی یافت نمی شود، که تقلب را محسوس تر دعا شکستن طلسم قوی می کند. در آنجا نیز ما انجیل خوردن و آشامیدن را داریم، انجیلی که برای انتشار آن نیازی به آواتارای خالق آسمان ها نیست. اما فرض کنیم که ما به برای اینکه دو قسمت واقعی باشد، من نمی بینم که کشیشان ماتریالیسم چیز زیادی به دست آورند.

شکستن طلسم کتاب : این متون درونی هستند و متضمن تناقضاتی هستند که یا ناشی از بیش از یک نویسنده است، یا به دلیل یک استنباط کننده که از نظر قوام منطقی و عقل سلیم منحصراً ناقص است. تا آنجایی که قابل درک است، بیانیه این است که مسیح، با تصمیم شکستن طلسم تنبلی به ترک عرفان برای اسرائیل ضد عرفانی، اقدامات زیر را انجام داد: – [صفحه ۱۵۸] ۱. اعمال زاهدانه ای که او از یحیی تعمید دهنده گرفته بود.

و ناصری ها، و در اناجیل دیگر تحت عبارت «نماز و روزه» به عنوان ماشینی برای توسعه شکستن طلسم کهنه هدایای معجزه آسا، بینش درونی و غیره دستور می دهد، شاگردان او در طول زندگی او متوقف می شوند و سپس دوباره تجدید می شوند. ۲. ضیافت ها و استفاده از شراب که به عنوان ناصریان او و شاگردانش به طور خاص قسم خورده بودند، باید دوباره از سر گرفته شود.

شکستن طلسم کتاب : بدون اینکه در این مورد در مورد مرگ او محدودیتی وجود داشته باشد. به طوری که شاگردانش دعا برای شکستن طلسم ها پس از مرگش با یک فرمان باید توسط سایر زاهدان روزه دار «شراب خوار» باشند. به ندرت لازم است که لوک واقعی را برای ابطال لوک کاذب مطرح کنیم. یک معامله تاریخی ارزشمند توسط لوقا واقعی ثبت شده است که نور قوی بر روابط بین مسیح و یحیی باپتیست می اندازد.

در اواخر دوران زندگی منجی، در خود اورشلیم، کاهنان اعظم با او برخورد کردند و از او پرسیدند که او با چه قدرتی کاری را انجام داد که انجام داد. حال اگر روابط بین مسیح و یحیی تعمید دهنده همان چیزی بود که لوقا کاذب می خواست ما باور کنیم، مسیح فقط آیا شکستن طلسم حقیقت دارد باید همه اینها را بیان می کرد و ممکن بود زندگی های ارزشمند بسیاری را نجات دهد.

شکستن طلسم کتاب : او فقط باید به صراحت اعلام می کرد که حرکت او از اسرائیل ضد عرفانی به اسرائیل عرفانی نبود، بلکه از اسرائیل عرفانی به ضد عرفانی بود. که شراب و روغن را اعتراضی به اسنیسم معرفی کرده بود. که روزه های زاهدانه آن را حرام کرده بود و بسیاری از شاگردان را از «تعمید یوحنا» به قشر ارتدکس بازگرداند. اگر او همه اینها را به وضوح بیان می کرد.

کاهن اعظم و بزرگان [ص ۱۵۹] به جای اینکه او را به عنوان دشمن بکشند، او را به عنوان یک دوست ستایش می کردند. اما ناجی، که ظاهراً کاملاً از اینکه او جنبش بزرگی را علیه باپتیست رهبری کرده بود، بی خبر بود، به جای محکوم کردن جان، به پشت سر پناه می برد. او از باردار سؤال می کند که آیا او پیامبر خدا بود یا نه؟ البته استنباط می کند که او بوده است و موهبت نبوی به اندازه کافی «اقتدار» بوده است.

شکستن طلسم کتاب : زیرا من به شما می گویم، در میان زنان متولد شده، پیامبری بزرگتر از یحیی تعمید دهنده وجود ندارد.” (Luke vii. 28.) در اینجا مجدداً لوقا واقعی را داریم که با میانجاب غیر ماهر خود روبرو می شود. [صفحه ۱۶۰] فصل نهم. کلیسای اورشلیم. منتقدان شایسته معتقدند که لوک اعمال اعمال را بر اساس سوابق قبلی بنا کرده است. مطمئناً تصویر کلیسای اولیه در اورشلیم بسیار اساسی است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =