توسل

شکستن طلسم از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

شکستن طلسم از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , شکستن طلسم از راه دور : دستورات در نظر گرفته شده است که آماده سازی برای این لحظه باشد، ویژگی هایی برای اتخاذ که شما را آماده و پذیرا می کند زمانی که روشنگری “ناگهانی” شما وارد می شود. مفهوم روشنگری ناگهانی هوآی-های کاملاً ساده بود، و ظاهراً لزومی نداشت که از مراقبه استفاده شود. (در واقع، او را به عنوان یک حالت ذهنی تعریف کرده است.

توسل : نه یک عمل.) روشنگری رهایی از نفس است، اولین چیزی که مانع آرامش روانی در دنیای بدست آوردن و خرج کردن، درگیری و رقابت است. استادان باستانی چان غم و اندوه و ناراحتی های روانی را که قلب انسان را آزار می دهد به خوبی می دانستند و متفکرانی مانند هوآی-های درمان آن را کاملتر از آنچه ما امروز می دانیم بررسی کردند.

شکستن طلسم از راه دور

فصل هشتم نان چوان و چائو چو: استادان نان چوان پو یوان غیر منطقی بهترین شاگرد ماتسو نان چوان پو یوان (۷۴۸-۸۳۵) بود. بنیانگذار یک صومعه مشهور و یک تبار درخشان و البته کوتاه مدت که بهترین نمونه آن شاگرد او چائو چو تسونگ شن (۷۷۸-۸۹۷) بود. گزارش می دهد که نان چوان در استان هونان شمال چین به دنیا آمد. ۱ او مطالعه مراقبه را در ده سالگی آغاز کرد و بر اساس زندگینامه راهبان برجسته که در سونگ (سونگ کائو-سنگ چوان) گردآوری شده است.

شکستن طلسم از راه دور : او در سی سالگی برای مطالعه آیین بودا در کوه سونگ در نزدیکی لویانگ رفت و کشیش بودیسم سنتی، ظاهراً از مکتب وینایا شد. از متون مقدس بودایی آگاه شد و سرانجام در کوهستان استاد چان ماتسو فرود آمد. این افسانه می گوید که اگرچه هشتصد پیروان ماتسو وجود داشت، نان چوان نابالغ بلافاصله به مقام برجسته ترین شاگرد ارتقا یافت و هیچ یک از دیگران جرأت نکردند با او مناظره کنند.

دور

دور : و دیگر گرفتار شبکه‌ی درگیری نفسانی که هنوز روشن نشده‌اند را به بردگی می‌کشد. از آنجایی که تمام این جهان بینی را فقط می توان به طور شهودی درک کرد، جای تعجب نیست که روزی باید در زمانی که انتظارش را ندارید «به شما طلوع کند»، مانند یک الهام ناگهانی که پس از شکست منطق به شما ضربه می زند.

شکستن طلسم از راه دور : روشنگری زیر نظر استاد پیر مشخص نیست که او چه زمانی وارد شد یا چه مدت نزد ماتسو ماند، اما بنا بر گزارش‌ها، او صومعه را در سال ۷۹۵ ترک کرد – در حالی که به پنجاه سالگی نزدیک شد – و جامعه خود را در کوه نان چوان، مکانی در استان آنهوی، تأسیس کرد. در شمال کیانگسی، اقامتگاه اصلی را با دستان خود ساخت و صدها شاگرد را جذب کرد.

مشهورترین پیرو او، به غیر از استاد بعدی چائو چو، مرد غیر روحانی لو هسوان، فرماندار استانی منطقه هسوان بود. داستان می گوید که او پس از سی سال اقامت در خلوتگاه کوهستانی خود، بدون اینکه یک بار به بیرون برود، سرانجام به درخواست فرماندار مبنی دعا برای عزیز شدن نزد شوهر از راه دور بر پایین آمدن و آموزش چان به مردم دشت رضایت داد. بنابراین او به عنوان معلم چان از شهرت زیادی برخوردار شد.

شکستن طلسم از راه دور : اگرچه امروزه به جای نوشته های منسوب، حکایت ها از او یاد می شود. به نظر می رسد که فرماندار دعا برای فروش خانه از راه دور از برخی از آموزه های سنگ چائو (۳۸۴-۴۱۴)، بودایی اولیه، پیش از چان، متحیر شده است. او به طور خاص معنای جمله ای در کتاب چائو را از نان چوان پرسید که همه چیزها از یک منبع می آیند و بر این اساس نمی توان بین درست و غلط که خود یکسان هستند.

به دلیل منشأ مشترک تفاوتی وجود داشته باشد. .این داستان می گوید که نان چوان به تکه ای از دعا برای فروش منزل از راه دور گل صد تومانی در باغ اشاره کرد و گفت: “ای فرماندار، وقتی مردم امروز این شکوفه ها را می بینند، گویی آنها را در خواب می بینند.” این است که ناروشنان نمی توانند گل را به طور کامل آنطور که هست درک کنند، نمی توانند مستقیماً و خالص آن را تجربه کنند.

شکستن طلسم از راه دور : در عوض به عنوان یک ابژه جدا از بیننده، سوژه، مورد توجه قرار می گیرد. به عنوان بسط واقعیت دعای زبان بند قوی از راه دور خود او تلقی نمی شود. ذهن معمولی این دوگانگی طبیعت را مجاز می‌داند، اما در ذهن ذن، انسان و گل یکی می‌شوند و در تار و پود یکپارچه زندگی ادغام می‌شوند. این از نوع بیانیه‌ای است که در سال‌های بعد از وقایع نگاری جدا می‌شود و به «پرونده عمومی» یا کوان تبدیل می‌شود.

وسیله‌ای برای آموزش برای تازه‌کاران. معنای آن قرار نیست از طریق فرآیندهای منطقی و حتی کمتر از طریق زبان تشخیص داده شود. وقتی از استاد بعدی پرسیده شد که منظور نان چوان چیست، او به همان اندازه مرموز پاسخ داد: «یک آجر را به من بده.» (۵) شاید درک دعا برای بستن زبان دشمن از راه دور داستان مشهور دیگر درباره فرماندار آسان‌تر باشد.

شکستن طلسم از راه دور : داستان می گوید که یک روز لو هسوان مشکل زیر را برای نان چوان مطرح کرد: “چه می شود اگر به شما بگویم که مردی غازی را در یک بطری بزرگ کرده است و رشد آن را تماشا می کند تا اینکه یک روز متوجه شد که خیلی بزرگ شده است. از گردن بطری بگذرد؟ چون نمی خواست بطری را بشکند یا غاز را بکشد، چگونه آن را بیرون می آورد؟” نان چوان به آرامی شروع کرد: “فرماندار محترم من” و سپس فریاد زد: “غاز بیرون است!” داستان می گوید.

که لو هسوان ناگهان درجا روشن شد.۶ نان چوان نشان داده بود که کسی که یک سوال فرضی مطرح می کند می تواند با پاسخی به همان اندازه فرضی پاسخ دهد. یک اشاره رایج چان (و تائوئیست) به حقیقتی که در شبکه کلمات گرفتار شده است وجود دارد. در اینجا نشان می دهد که چگونه می توان حقیقت را از فشارهای کلامی استخراج کرد. حکایت دیگری نیز حادثه ای مشابه را بازگو می کند.

شکستن طلسم از راه دور : راهبی به نان چوان گفت: “در آسمان جواهری هست، چگونه می توانیم به آن دست پیدا کنیم؟” نان چوان گفت: “بامبوها را ببرید و نردبانی بسازید، آن را در آسمان قرار دهید و آن را بگیرید.” راهب گفت: “نردبان را چگونه می توان در آسمان بالا برد؟” نان- چوان گفت: «چطور می‌توانی در گرفتن جواهر شک کنی؟» ۷ بسیاری از بهترین مبادلات او با دانش‌آموزان در «انتقال لامپ» حفظ شده است.

برای حداکثر تأثیر، شاید بهتر است به عقب خم شوید و اجازه دهید بازی کلمات او شسته شود. مانند چوانگ تزو تائوئیست، بهترین راه برای درک این پدیده ضد منطقی، فراموش کردن تلاش برای درک عقلانی آن است، زیرا تنها در این صورت است که می‌توانیم آن را درک کنیم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نه =