توسل

جذب ثروت با نمک

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

جذب ثروت با نمک , رسانه توسل ( جهت مشاوره نمک و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , جذب ثروت با نمک : دومی، بدون از دست دادن زمان، مردم را جمع کرد و به جستجوی کوه رفت. همه برجستگی ها از چوب برس پاک شدند، اما کوه کشف نشد. آنها نمی دانستند چه باید بکنند، آنها با Nats در مورد آن ماجرا مشورت کردند. سرانجام، با کمک آنها، کوه کشف شد. اما هنگامی که آنها در مورد مکان بقایای سه بودای سابق جویا شدند، نات های یساپان، ایناندرا و گوویندا اعتراف کردند که در این مورد چیزی نمی دانند، اما پرسشگران را به نات های قدیمی تر از خود ارجاع دادند.

توسل : به عنوان مثال: دکینا، یاوهانی، ماوبی، آمیسا و تسولای، که فوراً به نقطه‌ای اشاره کردند که مشتاقانه در جستجوی آن بودند. این نقطه چیزی نیست جز نقطه ای که بر فراز آن بلند و عظیم شوی داگون قرار دارد. آنها یک دزدی برپا کردند و در آن آثاری را که با خود آورده بودند، یعنی هشت تار موی بودا، در آن گنجاندند. این داستان بدون شک پایه‌ای است که این باور عمومی بر آن استوار است که همان موها تا به امروز در فضای داخلی آن بنای تاریخی وجود دارد.

جذب ثروت با نمک

و منبع واقعی آن احترام عمیقی است که در روزگار ما، بودایی‌ها از همه بخش‌ها از آن سرچشمه گرفته‌اند. از برمه، سیام و ایالت‌های شان، زیارت‌ها و پیشکش‌های خود را به بتکده داگون بپردازند. [۱۴] اوپاساکا یک کلمه پالی است که به معنای افرادی است که با شنیدن دستورات بودا و اظهار ایمان یا اعتقاد به او و عقاید او، وارد حرفه راهان نشده اند. از این رو آنها کاملاً متمایز از بیکوها یا مندیکن ها هستند که اولین طبقه از شنوندگان بودا را تشکیل دادند و به تقلید از استاد بزرگ خود از جهان چشم پوشی کردند.

جذب ثروت با نمک : بنابراین، اوپاساکاها افرادی بودند که به آموزه‌های بودا پایبند بودند، اما هنوز درگیر کارهای عادی زندگی بودند. این دو برادر شاگرد بودا شدند، اما نه از طبقه اول، زیرا آنها شیوه زندگی کاملتر زاهدان را پذیرفتند. این اولین مورد در این افسانه است که اشاره ای به آثار به جا مانده، یعنی اشیایی که قرار است با مقدار معینی از قداست احاطه شده باشند و به همین دلیل شایسته احترام و تکریم جانبازان هستند، صورت می گیرد. دو نوکیش جوان که هنوز ایمان جدیدی را که پذیرفته بودند تایید نکرده بودند.

نمک

نمک : به احتمال زیاد بین دهانه کریچنا و دهانه هوگلی قرار داشت. یکی از دست نوشته‌ها اشاره می‌کند که طلسم موفقیت در هر کاری وقتی گائوداما هشت تار موی سر خود را به دو بازرگان سپرد، به آنها دستور داد که به محض ورود به کشورشان، موها را روی تپه‌ای کوچک به نام سینگوتارا بگذارند، جایی که آثار سه بودای سابق دوره ما ثبت شده بود. آنها بیست و هفت روز برای رسیدن به یا بودند، بلکه یک سفر طولانی بود. پس از آمدن به محل خود، تمام جزئیات سفر جالب خود را با فرماندار در میان گذاشتند.

جذب ثروت با نمک : فکر می کردند که چیز بیرونی می خواهند که از این پس به آن ادای احترام کنند و به آنها احترام بگذارند. آنها هنوز از آشنایی با علم والای معلم برجسته خود دور بودند که با بی اعتنایی به ماده و همه اصلاحات آن، نمی توانست نسبت به ارزش وانمود شده آثار حتی مقدس ترین شخصیت ها کاملاً بی تفاوت باشد. چگونه است که اخلاق‌گرای سخت‌گیر، نادیده‌گیر این دنیای توهم‌آمیز، می‌تواند به این فکر کند که چند تار موی سر خود را به دو نوکیش جوان بدهد تا آنها از آنها به عنوان عبادت استفاده کنند.

بدون شک بودا دقیقاً می‌دانست و به طور تحسین‌برانگیزی از خواسته‌ها و نیازهای طبیعت بشری آن‌گونه جذب ثروت با ارتعاش که هست، قدردانی می‌کرد، و به احتمال زیاد تا پایان اعصار چنین خواهد بود. مردان تحت تأثیر حواس هدایت می شوند، فعال می شوند، تحت تأثیر قرار می گیرند. در واقع از طریق حواس آنها است که شناخت اشیاء به ذهن آنها منتقل می شود.او چیزی را به شاگردان خود که ناقص تعلیم داده بودند، داد تا یادآور بودا و دستوراتی که از او شنیده بودند، زنده و در حافظه آنها زنده شود.

جذب ثروت با نمک : آن شنوندگان بداخلاق شیئی خواستند که با خود حمل کنند و عبادت کنند. بودا، به دلیل احترام به عقل ضعیفشان، چند تار مو از سر خود را به آنها داد، که دید آنها طوری طراحی شده بود که در روح آنها محبتی لطیف نسبت به شخصی که این چیزها متعلق به او بود، حفظ کند. وقتی به بررسی ماهیت پرستش بوداییان به تصاویر گائوداما، و یادگارها و دزدی ها می پردازیم، این موضوع بعداً با رفتار بیشتری روبرو خواهد شد که شایسته آن است. [صفحه ۱۱۱] فصل ششم.

بودا در انجام وظیفه موعظه قانون تردید می کند – برهما بزرگ از او می خواهد که قانون را برای همه موجودات موعظه کند – موافقت او با التماس ها – سفر به سمت میگاداون – او با اوپاکا ملاقات می کند – اولین موعظه های او – تبدیل یک نجیب زاده جوان به نام راتا، به دنبال آن پدرش و دیگر بستگانش – تغییر دین چند تن از اشراف دیگر – دستوراتی به راهان – تغییر دین سه کاتابا. بودا پس از پایان مراقبه‌های بزرگ خود، [۱] این مکان را ترک کرد و به مکانی به نام آدزاپالا بازگشت و در آنجا موضوع زیر را در ذهن خود به چرخش درآورد.

جذب ثروت با نمک : او گفت: «دانش از قانون و داشتن چهار حقیقت بزرگ که من به تنهایی آنها را دارم بسیار سخت است. [صفحه ۱۱۲] قانون عمیق است، شناخت و درک آن دشوار است، بسیار عالی است و فقط با ابزار جدی قابل درک است. مراقبه شیرین است، روح را پر از شادی می کند، و فقط برای خردمندان قابل دسترسی است، اکنون همه موجودات تحت تأثیر پنج شور بزرگ بسیار فرو رفته اند، آنها نمی توانند خود را از عملیات شوم خود که منشأ همه چیز است رها کنند.

تغییرپذیری، اما قانون تغییرپذیری مخالف قانون نیبان یا استراحت است، درک این قانون سخت است، اگر من آن قانون را موعظه کنم، موجودات قادر به درک من نخواهند بود و از موعظه من نتیجه می شود اما یک خستگی بیهوده و خستگی بی‌سود» بنابراین بودا تقریباً تمایلی به انجام وظیفه بزرگ موعظه شریعت نداشت. برهما بزرگ، با مشاهده آنچه در روح بودا می گذشت، فریاد زد: “افسوس، همه بشر محکوم به از دست دادن هستند.

جذب ثروت با نمک : کسی که سزاوار پرستش همه موجودات است، اکنون هیچ تمایلی برای اعلام قانون به آنها احساس نمی کند.” او فوراً صندلی خود را ترک کرد و پس از ترمیم به حضور فرا، شنل روی شانه‌هایش و یک انتهایش به عقب آویزان بود، زانویش را خم کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =