توسل

جذب ثروت با سنگ نمک

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

جذب ثروت با سنگ نمک , رسانه توسل ( جهت مشاوره سنگ نمک و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , جذب ثروت با سنگ نمک : اولین شنوندگان او راهان و راثیس و پونهاس، یعنی دانشمندترین و خردمندترین مردان آن روزگار بودند. بخصوص دومی در ابتدا تمایلی به مخالفت با بودا نداشت. آنها به او مانند یک فیلسوف برجسته گوش دادند. استدلال های او به بهترین نحو توسط آنها مورد بررسی، بحث و بررسی قرار گرفت و پاسخ داده شد. در آن جنگ جدلی، استدلال در ابتدا تنها سلاح تهاجمی و دفاعی بود که توسط رزمندگان دو طرف مورد استفاده و کنترل قرار می گرفت. دو آموزه مورد علاقه بودا، آتئیسم و ​​نیبان، که دو خط کلی جدایی بین این دو نظام را ایجاد کردند.

توسل : بحث های زیادی را برانگیخت و باعث ایجاد خصومت بین او و مخالفانش شد. اما آنچه شکاف بین دو حزب را بیشتر کرد و آنها را در صفی خصمانه در برابر یکدیگر قرار داد، اصل گسترده برابری میان مردم بود که در آغوش آموزه‌های بودا نهفته بود و در تمایز کاست‌ها قرار داشت. بودا بدون استثنا به مردم در هر شرایطی موعظه کرد. او در برابر همه راه هایی که به نیبان منتهی می شود، گشود. هیچ فرقی بین انسان و انسان قائل نشد، مگر آن چیزی که به واسطه فضیلت و رذیلت، شایستگی ها و معایب ایجاد می شود.

جذب ثروت با سنگ نمک

او به همه اجازه داد تا به او نزدیک شوند و در میان شاگردانش رتبه بگیرند. ایمان به آموزه او به هر انسانی این حق را می داد که در میان پیروانش قرار گیرد. ورود به راسته راهان یا کامل برای همه کسانی باز بود که با اعمال شایسته خود و دست کشیدن از دنیا، خود را به این کرامت واداشتند.این اصل که بر پایه برابری مردان از همه اقشار و ملل قرار می‌گرفت و هیچ برتری واقعی را جز آن چیزی که به واسطه فضیلت و شایستگی اعطا می‌شود به رسمیت نمی‌شناخت، نمی‌توانست برای برهمن‌های مغرور موافق باشد.

جذب ثروت با سنگ نمک : با توسعه تدریجی خود، خصومت مخالفان آموزه های بودا را برانگیخت. نبرد مشاجرات، پس از آن که با موفقیت های مختلف به پایان رسید، پس از آن به شخصیتی خونین تبدیل شد که به نابودی یا اخراج کامل بودایی ها از شبه جزیره هند ختم شد. [۳] مأموریت بودا، همانطور که قبلاً مشاهده شد، محدود به مردانی نیست که روی زمین زندگی می‌کنند، اما عملکرد مفید خود را بر تمام موجودات ساکن در شش کرسی ناتس و شانزده برهما گسترش می‌دهد. آن موجودات، به ویژه دومی، در کمال بسیار پیشرفت کرده اند.

سنگ نمک

سنگ نمک : به نمایش گذاشت، زمانی که مکاتب فلسفی در هر جهت با آن مواجه می‌شدند. فیلسوفان هندو که مورد علاقه آب و هوا و تخیل پرشورشان بودند، بسیار فراتر از حکیمان یونانی، هم در تئوری و هم در عمل، بحث درباره جزم‌ها و شور اعمال مذهبی را پیش بردند. اگر بخواهیم از منظر تاریخی به افسانه خود اعتبار دهیم، می توانیم با خیال راحت به این نتیجه برسیم که وقتی بودا موعظه های خود را آغاز کرد، وضعیت هند چنین بود.

جذب ثروت با سنگ نمک : اما هنوز برای حالت متعالی نیبان آماده نشده اند. اگرچه، حداقل برهماها، از تأثیر احساسات رها شده اند، اما هنوز مقداری تمایل به ماده دارند. آنها به کمک یک بودا می خواهند تا اندک پیوندهای باریکی را که آنها را در وضعیت هستی نگه می دارد، فوراً بشکنند. اولین موعظه بودا برنده شدن در قرعه کشی با طلسم با تبدیل پنج راهان و تعداد بی‌شماری نات و برهما پاداش داده شد. او به سختی می توانست پیش بینی برداشت چنین محصول فراوانی را داشته باشد. و آغاز کار او، که با چنین موفقیت شگفت انگیزی همراه بود.

به خاطر تلاش های خارق العاده ای که برای واجد شرایط بودن خود برای بودا انجام داد، به خوبی جبران کرد. نویسنده افسانه با کمال لذتی متذکر می شود که به دلیل تبدیل شدن پنج رهان، جهانیان شاهد منظره زیبای شش راهندی بودند که در یک نقطه جمع شده بودند. راهندا به قله کمال رسیده است. او به آخرین وجود رسیده است. مرگش او را از زیر بار هستی رها خواهد کرد و راهی را به روی او می گشاید که به آرامش کامل، به تجرد کامل – در یک کلام، به نیبان می رسد.

جذب ثروت با سنگ نمک : رهانداها در میان شاگردان و شنوندگان بودا رتبه اول را دارند. آنها نخبگان پیروان او را تشکیل می دهند و برجسته ترین بخش از مجمع یا جماعت کامل را تشکیل می دهند. قبلاً بیان کردیم که اعضای تشکیل دهنده مجلس شنوندگان بر حسب اختلاف پیشرفت خود در راه کمال، به بخشهای مجزا تقسیم می شدند و درجات جذب ثروت با کاسه گندم مختلفی را تشکیل می دادند. [۴] شاید جالب باشد که خلاصه‌ای از دستورالعمل یا موعظه‌ای که گائوداما به یک Nat ارائه کرده است.

باشد. به عنوان یک نمونه منصفانه از دیگر اجراهای مشابه خواهد بود. نات هنگام غروب ظاهر شد و با احترام از بودا درخواست کرد که دستورالعمل های خاصی را ارائه دهد که به مردم امکان می دهد بسیاری از نکات قانونی را که تا به حال بی ثمر در مورد آنها تعمق کرده بودند، درک کنند. بودا در آن زمان در صومعه دزتاون در کشور تاواتی بود. قرار است این خطبه را آناندا که از زبان خود بودا شنیده بود، تکرار کرده باشد. به گفته برمه ای ها، این عالی ترین خطبه است.

جذب ثروت با سنگ نمک : این شامل سی و هشت نقطه است. بودا گفت: «نات جوان، اینجا عالی‌ترین چیزهایی است که انسان‌ها و نات‌ها باید به آن‌ها توجه کنند تا خود را برای وضعیت نیبان توانمند کنند: اجتناب از همراهی احمقان، همیشه با خردمندان بودن، ادای احترام به کسانی که مستحق آن هستند؛ ماندن در جایی که شرایط فرد می شود؛ همیشه با خود تأثیر کارهای خوب قبلی را داشته باشد؛ پیوسته رفتاری بی عیب و نقص داشته باشد؛ از شنیدن و دیدن چیزهای زیادی به منظور لذت بردن.

افزایش دانش، مطالعه همه چیزهایی که گناه نیست، خود را به کار بستن تا دانش وینی را به دست بیاورند، گفت و گوی هر کس با اصول صالح تنظیم شود، هر کس به خواسته های پدر و مادرش خدمت کند، همه چیزهای لازم را فراهم کند.

جذب ثروت با سنگ نمک : برای زن و فرزندانش، تحت تأثیر وسوسه شیطانی، هیچ عملی انجام نده، صدقه بدهد، احکام شریعت را رعایت کند، به خویشاوندان و دوستان خود کمک کند، هیچ کاری جز آنچه از گناه معاف است انجام نده، در این اجتناب کوشا باش. و از نوشیدنی مست کننده پرهیز کنید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهار =