توسل

جذب ثروت با شمع

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

جذب ثروت با شمع , رسانه توسل ( جهت مشاوره شمع و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , جذب ثروت با شمع : بودا به آنها گفت: [صفحه ۱۳۳] «راهان عزیز، هم برای شما و هم برای کسانی که مایلند در برادری مقدس ما پذیرفته شوند دردناک و دردسرساز است که از این فاصله دور به من بیایند. اکنون به شما این قدرت را می‌دهم که قدر و منزلت پاتزین و راهان را به کسانی که شایستگی دریافت آن را می‌دانید بدهید. این روش خلاصه ای است که باید در چنین مواقعی دنبال کنید. هر نامزد باید موها و ریش خود را تراشیده و سیواران رنگ زرد به او داده شود.

توسل : در حال ترتیب دادن این مقدمات، نامزد، در حالی که انتهای کوات روی شانه هایش انداخته شده است، باید خود را در حالت چمباتمه قرار دهد، دستان به هم پیوسته خود را تا پیشانی بلند کرده و سه بار تکرار کند: “من به بودا، به قانون، و به مجمع کامل.[صفحه ۱۳۴] گاوداما، دوباره راهان را دور خود جمع کرد و به آنها گفت: «راهان عزیز، به مدیون خرد من است که با تأمل و مراقبه دائمی کمک می کند، سرانجام به وضعیت بی نظیر آراهاتافو رسیدم.

جذب ثروت با شمع

همه شما تلاش کنید تا از من الگو بگیرید و سرانجام به همان حالت تعالی و کمال برسید.” نات مانه پست و بدبخت دوباره در برابر بودا ظاهر شد و تلاش کرد تا او را به همان شیوه قبلی وسوسه کند. بودا در حال کشف دام ها که توسط وسوسه کننده گذاشته شد، همان پاسخ را داد. پس از گذراندن اولین قرضه[۱۱] خود در خلوت Migadawon، [صفحه ۱۳۵] Phra مسیر خود را در جهت جنگل Ooroowela شکل داد. در راه خود به آن مکان، مدتی در جنگل توقف کرد و زیر درختی نشست تا در سایه خنک آن کمی استراحت کند [صفحه ۱۳۶].

جذب ثروت با شمع : در آن زمان سی جوان نجیب به جنگل آمده بودند تا به ورزش و دور زدن بپردازند. هر کدام زنش را آورده بود، به استثنای یکی که زن نداشت، فاحشه ای همراهش بود. در طول شب، فاحشه بدون درک برخاست، بهترین اجناس متعلق به طرفین را برداشت و با خود حمل کرد و از میان جنگل انبوه به پاشنه خود رفت. صبح، سی جوان نجیب زاده، بلند شدند، به زودی متوجه خرابی هایی شدند که در غنی ترین اجناس لباسشان ایجاد شده بود و به جستجوی او رفتند که گمان می بردند این جنایت را انجام داده است.

شمع

شمع : به طوری که نمی توانید از زندگی بدون مرزهای امپراتوری من تملق کنید. من تا سر حد مرگ در خود خفه شده‌ام تا سرانجام فتح شوی.» مانه، بدبخت‌ترین در میان بدبختان، مجبور شد با دل شکسته اعتراف کند که فرا او را فتح کرده است و فوراً ناپدید شد. پر از شور در موعظه بود. طبق قانون، رهان خود را در محاصره انبوهی از نوکیشان می دیدند که قدر و منزلت راهان را طلب می کردند و هر روز از همه جا به حضور بودا سرازیر می شدند تا کرامت والای مورد انتظار را به دست او بگیرند.

جذب ثروت با شمع : آنها به طور اتفاقی به جایی که گائوداما در حالت چهارپایی نشسته بود آمدند و از او پرسیدند که آیا زنی را دیده است طلسم خوش شانسی در قرعه کشی که از آنجا می گذرد. بودا به آنها گفت: “به نظر شما بهترین و سودمندترین چیز کدام است، یا به دنبال خود بروید یا در جستجوی یک زن؟” آنها پاسخ دادند: “البته بهتر است مراقب خودمان باشیم.” بودا پاسخ داد: “اگر چنین است، مدتی با من بمان، من شریعت خود را به تو موعظه خواهم کرد و با کمک آن به شناخت خود و از آنجا به کمال خواهی رسید.” آنها با خوشرویی درخواست او را پذیرفتند و به دستورات او گوش فرا دادند و به مقام مؤمنان کامل رسیدند.

اما در درجات مختلف بر حسب خلق و خوی خود. آنها عادت مستی را که تا آن زمان به آن افراط کرده بودند، ترک کردند و بر اجرای پنج دستور بزرگ استقامت کردند. [لازم به ذکر است، مترجم برمه ای می افزاید، که این نتیجه خوشحال کننده با [صفحه ۱۳۷] تأثیر کارهای نیکی که در زمان وجود سابق انجام شده بود، برای شنوندگان خوشبخت تضمین شد. ص ۱۳۸] از آن بزرگواران جوان، برخاست و به مسیر جنگل اوروولا ادامه داد.

جذب ثروت با شمع : در آن زمان سه معلم برجسته و مشهور بودند که بر تعداد زیادی از راثی ها یا شاگردانی که زندگی زاهدانه ای داشتند، ریاست می کردند. آنها نام داشتند. اولی پانصد شاگرد، دومی سیصد و سومی دویست شاگرد داشت. بودا به صومعه رفت و به او گفت: “من فقط چند چیز با خود حمل می کنم و فقط به یک مکان کوچک جذب ثروت با برگ بو برای استراحت نیاز دارم؛ از شما می خواهم که اجازه داشته باشید شب را فقط در آشپزخانه خود بگذرانید. ” کاتابا پاسخ داد: از آنجایی که شما چیزهای کمی با خود دارید.

من با کمال میل به شما اجازه می دهم که خود را به بهترین شکلی که می توانید در اتاق آشپزی جا دهید، اما باید به شما اطلاع دهم که نگهبان ناگا حیوانی است که بسیار زیاد است. خلق و خوی خبیث، قوی قوی، و کشنده ترین زهر دارد.” بودا پاسخ داد: “من از ناگا نمی ترسم.” از اینکه به من اجازه دادید در اتاق آشپزی جایی داشته باشم، بسیار راضی هستم. پس از آن او وارد آشپزخانه شد، به صورت چهارپایی نشست و در حالی که بدن خود را در حالت ایستاده نگه داشت، همانطور که بود.

جذب ثروت با شمع : در عمیق ترین تفکر فرو رفت. ناگا به زودی ظاهر شد و از دیدن اینکه غریبه ای در مکانی متعهد به مراقبت از او باقی می ماند، عصبانی شد و تصمیم گرفت متجاوز را بیرون کند. او شروع به استفراغ ابری از دود [صفحه ۱۳۹] کرد که به صورت غریبه نشاند. بودا با خود گفت: “من به آن ناگا هیچ آسیبی نمی‌رسانم، پوست، گوشت و استخوان‌های او را دست نخورده باقی می‌گذارم. اما با همان سلاح‌هایی که او علیه من استفاده می‌کند.

او را فتح خواهم کرد.” پس از آن او با قدرت خود حجمی از دود غلیظ را به سرعت ساطع کرد تا دشمن خود را ساکت کند و او را مجبور به توسل به ابزارهای مؤثرتر حمله کند. شعله های سوزان را استفراغ کرد.Phra با شعله های آتش بسیار فعال تر و مخرب تر از شعله های ناگا مخالف بود. آن‌ها با چنان درخشندگی غیرمعمولی می‌درخشیدند که تعدادی از راتی‌ها را جذب می‌کردند.

جذب ثروت با شمع : کسانی که بی‌حرکت ایستاده بودند، چهره زیبای بودا را تحسین می‌کردند و از قدرت بی‌نظیر او متعجب بودند. ناگا که مغلوب شد، مسابقه را رها کرد و مالکیت بلامنازع اتاق آشپزی در تمام شب را به بودا واگذار کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =