توسل

طلسم قوی برای موفقیت در کارها

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم قوی برای موفقیت در کارها , رسانه جامع فرهنگ و مذهب توسل ( جهت مشاوره برای موفقیت در کارها و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم قوی برای موفقیت در کارها : در وجودهای مختلف پس از آن، تومدا، در تمام دوره‌های ظهور برخی بوداها، از زبان دیپین‌کارا تأیید وعده‌ای را دریافت کرد. این دنیای کنونی که ما در آن زندگی می کنیم بیش از همه مورد توجه قرار گرفته است.

توسل : گفته می شود کثابه در آندراکاپ نهم زندگی و موعظه کرده است. این او بود که برای آخرین بار به گائودامای آینده اطمینان داد که در خلال آندراکاپ دهم به بودا خواهد رسید. ما فقط به آخرین وجود او در جایگاه انسان اشاره خواهیم کرد، قبل از آن چیزی که قرار بود جایزه بزرگی را که در طول زندگی های بیشماری برای آن تلاش کرده بود، بدست آورد.

طلسم قوی برای موفقیت در کارها

در حال حاضر سه بودا ظاهر شده اند، یعنی کائوکاسان، گاوناگونگ و کاتابا. اینها همه متعلق به کاست پونهاس بودند، و او که قرار بود از این پس گاودامای ما باشد، در طول وجودهای زیادی که از آن گذشت، در زمان تجلی آن سه بودا، همیشه از همان طبقه متولد شد.

طلسم قوی برای موفقیت در کارها : او تحت نام وتاندرا شاهزاده شد و به درجه ای برجسته، نه قهرمانانه، فضایل آزادگی و نیکوکاری را انجام داد. او به حدی از دستورات قلب لیبرال خود اطاعت کرد که پس از بخشش تمام گنجینه های سلطنتی، فیل سفید خود، از جدایی از همسر خود، شاهزاده خانم مادی، و دو فرزندش، دزالی و گهنا. سپس درگذشت و به کرسی توسیتا مهاجرت کرد و در طول پنجاه و هفت کود سال از سعادت و سعادت ناتس به نام سیتاکایتو بهره برد.

برای موفقیت در کارها

منشا و آغاز کشور کاپیلاووت و همچنین حاکمان آن را باید تا حد امکان به اختصار اشاره کرد. در کشور میانه، میتزیمادسا، شاهانی دعا برای عاشق کردن مرد که از زمان ماهاتامادات تا اوکاکاریتز، پادشاه بنارس، حکومت کردند، ۲۵۲۵۵۶ نفر بودند. آخرین پادشاه با پنج همسر ازدواج کرده بود و از همه آنها [صفحه ۱۱] فرزندانی داشت. اولین ملکه ای که به طور اتفاقی فوت کرد، پادشاه عاشقانه شیفته زنی جوان شد که با او ازدواج کرد.

برای موفقیت در کارها : به زودی پسری به او تقدیم کرد، که پادشاه، تحت فشار خواسته های همسر جوانش، او را به تعصب پسران بزرگترش، وارث ظاهری اعلام کرد. همانطور که انتظار می رفت، چهار پسر بزرگتر با صدای بلند از اولویت دادن به برادر کوچکترشان شکایت کردند. برای پایان دادن به این اختلافات داخلی، پادشاه چهار پسر و پنج خواهرشان را فراخواند، گروه زیادی به آنها داد و به آنها دستور داد که به سمت شمال بروند و به دنبال مکانی مناسب برای ساختن یک شهر جدید باشند.

طلسم قوی برای موفقیت در کارها : آنها به توصیه پدرشان عمل کردند. پس از مدت‌ها سرگردانی در جنگل‌ها، به جایی رسیدند که راتی کاپیلا در آنجا زندگی می‌کرد، که با آشنا شدن با موضوع مأموریت خود، از آنها خواست که پیش او بمانند و شهری پیدا کردند. او همچنین آرزو کرد که در همان نقطه ای که کلبه اش قرار داشت، کاخ دعا برای مرگ شوهر بد اخلاق پادشاه برپا شود. او پیش بینی کرد که این شهر بزرگ، قدرتمند و با شکوه خواهد شد. این شهر صلح خواهد بود، زیرا حیوانات در جنگل‌ها با صلح و آرامش زندگی می‌کردند، بدون اینکه هیچ تلاشی برای آسیب رساندن به یکدیگر داشته باشند. این پیشنهاد با خوشحالی پذیرفته شد.

همه مردم با جدیت زیاد دست به کار شدند. وقتی کار به پایان رسید، شهر جدید را به کاپیلا که معلم آنها شد، پیشنهاد دادند. از این رو نام کاپیلاووتو یا کاپیلاووت است. چهار شاهزاده که دریافتند در میان پیروان خود هیچ دختری از نژاد سلطنتی وجود ندارد که بتوانند با آنها ازدواج کنند، تصمیم گرفتند برای طلسم تسخیر حفظ خون سلطنتی، با چهار خواهر کوچک خود ازدواج کنند. بزرگ‌تر به شأن ملکه مادری بزرگ شد.

طلسم قوی برای موفقیت در کارها : اوکاموککا، بزرگترین برادران، اولین پادشاه کاپیلاووت بود. در حالی که این اتفاقات در حال وقوع بود، پادشاه بنارس که به جذام حمله کرده بود، تاج و تخت خود را رها کرده و به جنگلی در شمال پایتخت خود بازگشت. در آنجا او درمان خود را در زیر سایه درخت کالاو یافت.در همان زمان خواهر بزرگتر به نام پیا، که ملکه شده بود، به همان ناراحتی گرفتار شد و به همان جنگل رفت. او با پادشاهی که او را نمی شناخت ملاقات کرد.

به توصیه او زیر درخت کالاو نشست و بوی خوش برگها به زودی درمان کاملی داشت. آنها متعاقباً ازدواج کردند و فرزندان زیادی داشتند. آنها در این نقطه مستقر شدند و شهر کائولیا را ساختند. رودخانه کوچک روحانی بین کائولیا و کاپیلاووت جریان داشت.[A] [A]وقتی گزارشی کوتاه و مختصر از موجودی که قرار بود بودا شود به نام گائوداما را در اختیار خواننده قرار می‌دهد، نویسنده لازم می‌داند که یک مشاهده کلی انجام دهد، که او امیدوار است.

طلسم قوی برای موفقیت در کارها : که به خواننده کمک کند تا چند قسمت از صفحات بعدی را به درستی درک کند. گائوداما یک هندو بود که توسط استادان هندو بزرگ شد و در تمام دانش جامعه ای که در آن زندگی می کرد آغاز شد. همین را می توان در مورد تصورات نادرست درباره کره ما، اندازه و حرکات خورشید و ماه و دیگر اجرام بهشتی، توضیح بسیاری از پدیده های طبیعی، توصیف جهنم، صندلی های ثواب، گفت. گائوداما از آنجایی که آموزگار احکام اخلاقی و مبتنی بر اصول مابعدالطبیعی بود.

به این چیزها که از نظر او ارزش توجه یک حکیم را نداشت، اهمیت چندانی نداشت. اما او، یا احتمالاً شاگردانش، از این تصورات استفاده کردند تا بخش‌هایی از نظام خود را بر آن‌ها تکیه کنند و آن‌گونه که به بهترین وجه با دیدگاه‌هایشان سازگاری داشت، به آن‌ها دست یافتند. این مفاهیم، ​​گرچه با نظام دینی که توسط گائوداما سرچشمه گرفته است، پیوند خورده است، اما به طور دقیق به آن تعلق ندارد. آنها قبل از ظهور او در مکاتب فلسفی وجود داشتند.

طلسم قوی برای موفقیت در کارها : آنها بخشی از ذخیره دانش جامعه ای را تشکیل می دادند که او در آن پرورش یافته بود. برای توضیح صحیح این جزئیات و بسیاری موارد دیگر که به مقررات انضباطی تعلق دارند، باید به مطالعه دین باستانی هندوها، یعنی برهمینیسم، توسل کرد. در گزارش بنیاد شهر کاپیلاووت، متوجه می‌شویم که رویه مجرد گذاشتن خواهر بزرگتر، و ازدواج شاهزادگان با خواهران خود، تا به امروز توسط خانواده سلطنتی برمه رعایت شده است.

دختر بزرگ پادشاه سلطنتی باید در طول زندگی والدینش مجرد بماند، و اولین ملکه اغلب، اگر نه همیشه، خواهر یا خواهر ناتنی پادشاه است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + دو =