توسل

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : اما نزول او باید «با افتخارات خاصی» جشن گرفته شود. بنابراین او باعث شد که نردبانی از طلا از کوه مرو (نگاه کنید به صفحه ۲۰۶ سخنرانی حاضر) تا ساکاشیا به طول ۸۰۰۰۰ یوجانا [۲۱۶] گسترش یابد.

توسل : پله ها به طور متناوب از طلا، نقره، مرجان، یاقوت، زمرد و جواهرات دیگر بود. در سمت راست نردبان، نردبان دیگری ایجاد کرد، آن هم از طلا، که به وسیله آن ایندرا، با دمیدن صدف، پایین آمد.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق

همراه با خدایان خود. و در سمت چپ نردبان دیگری از نقره، که توسط برهما و خدایان برهما ( ص ۲۱۰)) فرود آمد و چترها را بر فراز بودا در دست داشت. سه پله در نظر مردم زمین مانند سه رنگین کمان ظاهر شد. هنگامی که بودا نزول خود را آغاز کرد، تمام دنیاها با نور بدن او روشن شدند. با این افسانه اسراف‌آمیز – که اکثر بودایی‌ها آن را یک واقعیت تاریخی می‌دانند.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : می‌توانیم روایت ساده رویای یعقوب را در پیدایش xxviii مقایسه کنیم. با این حال، افسانه کنجکاو است، و من بسیار خوشحال شدم که در بخش هندی موزه کنزینگتون جنوبی، یک مدل کوچک برنزی از نردبان سه گانه را کشف کردم که اخیراً در مولمین حفر شده بود. آقای پوردون کلارک، CIE، نگهبان حاضر، با مهربانی از مدل عکسبرداری کرد و طرحی از آن را به من داد.

معشوق

معشوق : داستان نزول بودا از بهشت ​​با کمک پله های طلایی در سیلان و برمه تا به امروز رایج است. این افسانه، به عنوان رایج در سیلان، توسط اسپنس هاردی ارائه شده است (راهنما، ص ۳۱۱). ۴۱۷ به نظر می رسد زمانی که بودا می خواست از آسمان خدای ایندرا به زمین بازگردد، خدا به این فکر کرد که اگرچه بودا در سه پله صعود کرده بود.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : این را من حکاکی کرده ام، و اینجا را بدهید. ۴۱۸ مشاهده خواهد شد که تصویری از بودا در بالای نردبان نشان داده شده است، گویی در بهشت ​​ایندرا نشسته است، و گویی در آنجا مشغول آموزش است.

در حالی که زمین معمولاً در زیر به شکل یک سکوی مربع، با چهار معبد کوچک بودایی، یکی در هر چهار ربع قطب نما نشان داده می شود (مقایسه کنید ص ۸۵ ). در مجسمه‌های در سنگ صابون حکاکی شده از آن تصویر ناقصی یافت (گزارش، xi. 26). آغاز شده.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : ساکتا نام شهر باستانی آیودیا (اکنون آجودهیا) است که در حماسه بزرگ والمیکی به نام رامایاننا توصیف شده است و اعتقاد بر این است که توسط مانو، مولد نژاد بشر، تأسیس شده است. این شهر مشهور، که مرکز بزرگ برهمانیسم بود، بدون شک زمانی مرکز قابل توجه بودیسم نیز بود. در هر صورت، شناسایی مکان‌های بودایی خاصی در آنجا توسط سر آ. کانینگهام روشن شده است.

که ساکتا را همان پی سو کیا (ویشاخا) هیوئن ثانگ و شاچه یا شاخه می‌داند. از دعای باطل شدن طلسم صوتی فاهین. اولی بیست صومعه در آنجا پیدا کرد و ۳۰۰۰ کشیش در حال مطالعه وسایل نقلیه کوچک طبق مکتب بودند. همچنین پنجاه معبد دوا و بسیاری از بدعت گذاران. در یکی از صومعه‌ها آرهات دواسرما زندگی می‌کرد که رساله‌ای به نام ویجنا-کایا-ساسترا در دفاع از آموزه‌ی عدم وجود هر ایگو یا خود شخصی نوشت.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : یک استوپا به ارتفاع ۲۰۰ فوت توسط آسوکا در مکانی که قرار است بودا در طول شش سال موعظه و تدریس کرده باشد ساخته شد. هم فاهین و هم هیوئن ثانگ این افسانه را ذکر می کنند که او روزی شاخه ای را که برای تمیز کردن دندان هایش دعا برای بازگشت معشوقی که رفته از آن استفاده کرده بود (دانتا کشتها) روی زمین انداخت که جوانه زد و رشد کرد و تبدیل به درختی معجزه آسا به ارتفاع هفت ذراع شد.

که همیشه در آن ارتفاع بود. باقی ماند. برهمن‌ها به معجزه حسادت می‌کردند و گاهی درخت را می‌بریدند، گاهی از ریشه می‌ریختند، اما همیشه دوباره رشد می‌کرد. ۴۲۰و در همان ارتفاع باقی ماند. اینجا نیز مکانی است که چهار بودا ( ص ۴۰۰ ) راه می رفتند و می نشستند دعا برای بازگشت معشوق زمانی پایتخت شمال هند بوده و گفته می شود که قدیمی ترین شهر هند در کنار آیودیا است.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : هنگامی که هیوئن ثانگ از این مکان دیدن کرد، پایتخت پادشاه مشهور هارشا واردانا بود که به آن یلادیتیا نیز می‌گویند (نگاه کنید به صفحه ۱۶۷ این جلد)، که پادشاهی آن از کشمیر تا آسام و از رودخانه طلسم ازدواج با فلفل سیاه ناربادا تا نپال گسترش داشت. هنگامی که او یادگاری از دندان بودا را از کشمیر برد، در راهپیمایی او به پایتخت خود تعداد زیادی از پادشاهان خراجی شرکت کردند.

هیوئن ثانگ در وصف تقوای این پادشاه بزرگ، درباره او می‌گوید: «او در پی کاشت درخت شایستگی دینی بود تا جایی که خواب و خوردن را فراموش کرد». وی در ادامه بیان می کند: پادشاه ایلادیتیا ذبح هر موجود زنده ای را به عنوان غذا در هنگام طلسم ازدواج بافردموردنظر مرگ ممنوع کرد. او چندین هزار استوپا ساخت که هر کدام حدود ۱۰۰ فوت ارتفاع داشتند.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : سپس در تمام شاهراه‌های شهرها و روستاهای سراسر هند، آسایشگاه‌ها برپا کرد و پزشکانی را با دارو برای مسافران و فقرای اطراف در آنجا مستقر کرد. در تمام نقاطی که آثار مقدس بودا وجود داشت، صومعه‌ها را ساخت. هر پنج سال یک بار مجلس بزرگی به نام مکشا برگزار می کرد. سپس ۴۲۱هر سال راهبان را جمع می کرد و چهار نوع صدقه (غذا، نوشیدنی، دارو، پوشاک) را به آنان می بخشید.

او به آنها دستور داد تا بحث و گفتگو کنند و خود در مورد استدلال آنها قضاوت کرد. نیکوکاران را پاداش داد و بدکاران را مجازات کرد. او مردان با استعداد را ارتقا داد و مردان شرور را تحقیر کرد. هر جا نقل مکان می کرد در قصر مسافرتی ساکن می شد و برای مردان از هر دینی گوشت انتخاب می کرد. از این تعداد کشیش بودایی شاید هزار نفر باشند. پانصد برهمن [۲۱۸] . او هر روز را به سه قسمت تقسیم کرد.

طلسم تضمینی ازدواج با معشوق : در اولین دوره او به مسائل حکومتی مشغول بود. در طول دوم، او به عبادت دینی پرداخت (Beal, i. 214). علی‌رغم توصیف هیوئن ثانگ از استوپاها، صومعه‌ها و بناهای تاریخی مختلف، ژنرال سر A. کانینگهام نتوانست هیچ یک از ویرانه‌های موجود در همسایگی کانوج را شناسایی کند، بنابراین تقریباً تمام آثار اشغال هندو به‌طور کامل از بین رفته است. مسلمین (گزارش، ص ۲۸۴). فاهین از استوپا در نزدیکی شهر یاد می کند.

که در محلی ساخته شده بود که بودا در مورد «تلخ و بیهودگی زندگی» سخنرانی می کرد و آن را با «حباب یا کف روی آب» مقایسه می کرد (لگه، ۵۴). پاطعلی پسر. به نظر می رسد پاتلی پوترا (پاتنا کنونی) به عنوان یک روستا در دوره بسیار اولیه وجود داشته است. نام باستانی آن کوسوما-پورا بود. در زمان مرگ بودا توسط آجاتا ثاترو [۲۱۹] بزرگ شد و عملاً تأسیس شد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =