توسل

طلسم تسخیر قلب مرد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

طلسم تسخیر قلب مرد , رسانه توسل ( جهت مشاوره قلب مرد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم تسخیر قلب مرد : فاصله هشتاد ذراعی، هنگامی که متوقف شد.در گردابی فرو رفت، به کشور ناگا رفت و با برخورد و برخورد با سه رگ سه بودا آخر، یعنی: کائوکاتان، گاوناگونگ، سر و صدا کرد. ، و کثابه.با شنیدن این صدای غیرعادی، رئیس ناگاس از خواب بیدار شد و گفت: “این چطور است؟ دیروز بودا در جهان ظاهر شد و امروز دوباره یک بودا دیگر وجود دارد.” و در بیش از صد بیت ستایش بودا را خواند.

توسل : در سواحل رودخانه بیشه‌ای از درختان سالا وجود دارد که آن را تعمیر کرد تا روز خود را زیر سایه خنک‌کننده آنها بگذراند. غروب برخاست و با شیری با وقار و نجیب در جاده‌ای با عرض هشت اوتابا که توسط نات‌ها ساخته شده بود و با گل‌ها پر شده بود، به سمت درخت گنیاانگ رفت. نات‌ها، ناگاس‌ها و گالونگ‌ها در ستایش او، نواختن سازها و تقدیم بهترین گل‌ها و [صفحه ۸۴] نفیس‌ترین عطرها، که از صندلی‌های خودشان آورده می‌شد، پیوستند.

طلسم تسخیر قلب مرد

در ده هزار عالم دیگر هم همین شادی ها بود. در حالی که در راه خود به سمت درخت بود، با مرد جوانی روبرو شد که با چمنی که در مزارع بریده بود، در حال بازگشت بود. با پیش بینی اینکه ممکن است برای استفاده خود به مقداری از آن نیاز داشته باشد، هشت مشت علف به او هدیه داد که با کمال میل پذیرفته شد. فرالاونگ که به درخت گنیاانگ رسید در جنوب درخت توقف کرد.

طلسم تسخیر قلب مرد : صورتش به سمت شمال چرخید، زمانی که ناگهان به نظر رسید که نقطه جنوبی کره زمین به سمت جهنم آویدزی پایین آمده است. ، پایین ترین از همه، در حالی که [صفحه ۸۶] شمالی به نظر می رسید که به آسمان می رسد. سپس گفت: “در حقیقت اینجا جایی نیست که من بودا شوم.” از آن جا فرالاونگ به سمت راست خود به سمت شرق درخت رفت و ایستاد و صورتش به سمت غرب چرخید و گفت: “در واقع اینجا مکانی است که تمام بوداهای قبلی هوش عالی را به دست آورده اند.

قلب مرد

تسخیر قلب مرد : غذا نخورد، و کمترین نیازی را تجربه نکرد. قیافه و قیافه او بدون تغییر باقی ماند. او تمام مدت را در یک مراقبه بدون وقفه صرف کرد. فرالاونگ ظرف طلایی خالی را در دستان خود گرفت و دعای زیر را کرد: “اگر در این روز قرار است بودا شوم، بگذار دعای برای عاشق شدن مرد این جام روی آب شناور باشد و از نهر بالا برود.” پس از آن او آن را به داخل نهر پرت کرد، زمانی که، با قدرت و تأثیر کارهای خوب سابق ، کشتی، به آرامی به سمت وسط رودخانه سر خورد و سپس رودخانه را کوبید، با سرعت یک اسب از آن بالا رفت و به سمت رودخانه رفت.

طلسم تسخیر قلب مرد : اینجا نیز وجود دارد. همان جایی که در آن بودا خواهم شد و تاج و تخت خود را برپا خواهم کرد.» او هشت مشت علف را از یکی از انتهای آنها گرفت و بر زمین پراکنده کرد، که ناگهان از ته زمین تختی به ارتفاع چهارده ذراع ظاهر شد که به آن جذب ثروت با کاسه گندم آراسته شده بود. برگزیده ترین مجسمه ها و نقاشی ها که از نظر کمال برتر از تمام آنچه هنر می تواند تولید کند. فرالاونگ که رو به شرق بود.

این اهانت را به زبان آورد: “اگر قرار نیست بودا شوم، استخوان‌ها، رگ‌ها و پوست من بر این تخت باقی بماند و خون و گوشتم خشک شود.” سپس در حالی که پشتش به درخت و صورتش به سمت شرق بود، بر تخت نشست. او در حالت چهارپایی نشست و با قاطعیت مصمم بود که هرگز تاج و تخت را خالی نکند، پیش از آن که بودا شده بود. چنین استواری هدف، که عناصر ترکیب شده نتوانستند لحظه ای آن را متزلزل کنند، هیچ کس نباید به فکر تسخیر آن باشد.

طلسم تسخیر قلب مرد : در حالی که فرالاونگ در آن حالت پاهای ضربدری روی تخت نشسته بود، مان نات جذب فوری ثروت با گیاهان با خود گفت: “من اجازه نمی دهم شاهزاده تیدت از مرزهای امپراتوری من فراتر رود.” او همه رزمندگان خود را احضار کرد و آنها را فریاد زد. با شنیدن صدای رئیس خود، رزمندگان دور شخص او جمع شدند. پیروان بیشمار او [ص ۸۷] در جلو، در سمت راست و در سمت چپ او، به فاصله هجده یودزنا و بالاتر از او تنها به ۹ نفر رسیدند.

پشت سر او تا سرحدات دنیا پیش رفتند. فریادهای آن انبوه عظیم در فاصله ده هزار یودزنا تکرار شد و شبیه دعا و طلسم راز موفقیت در کنکور خروشان دریای عظیم بود. شد که طول آن پنج بود. او با هزار بازوی راست، انواع و اقسام مرگبارترین سلاح ها را در اختیار داشت. جنگجویان بی‌شماری او برای جلوگیری از سردرگمی، همگی در صفوف بودند و زره‌های مربوط به خود را حمل می‌کردند. آنها مانند ابرهای عظیم به نظر می رسیدند.

طلسم تسخیر قلب مرد : به آرامی می غلتیدند و به سمت همگرا می شدند.در آن زمان، ناتس فرالاونگ را احاطه کرد و برای او ستایش کرد. رئیس بر روی حلزون خود بازی می کرد که یک دمیدن آن برای چهار ماه تمام طنین انداز است. رئیس ناگا به افتخار او مصراع هایی را می گفت. رئیس برهما چتر سفید را بالای سرش گرفت. با نزدیک شدن به ارتش مان نات، همه آنها با ترسی غیرقابل کنترل گرفتار شدند و به مکان های طلسم دعا برای ثروتمند شدن سریع مربوطه فرار کردند.

ناگا تا عمق پانصد یودزانا به ته زمین شیرجه زد و صورتش را با دو بال پوشاند و به خواب عمیقی فرو رفت. در حالی که حلزون خود را بر روی شانه های خود می چرخاند، به سمت منتهی الیه جهان دوید. برهما در حالی که چتر را در انتهای دسته نگه داشت، به کشور خود رفت. بنابراین، تنها ماند. منه نات، رو به پیروانش کرد و به آنها فریاد زد: “در واقع، هیچ کس با شاهزاده تیدت برابری نمی کند؛ اجازه دهید از جلو به او حمله نکنیم.

طلسم تسخیر قلب مرد : بلکه از سمت شمال به او حمله کنیم.” در آن لحظه، فرالاونگ، در حالی که چشمانش را بلند کرد، به سمت راست، چپ و جلوی خود نگاه کرد، به دنبال جمعیت ناتس، برهما و تاگیاس که به او احترام می گذاشتند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =