توسل

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق برای ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج : او چنین استدلال کرد: “درد و انواع بدبختی ها در این دنیا وجود دارد. چرا وجود دارد؟ زیرا تولد وجود دارد. یا آن حالت اخلاقی ناشی از فعل یا تأثیر محاسن و معایب. هستی به وسیله اوپادان به وجود می‌آید یا ترکیب محبت‌هایی که برای به وجود آمدن محاسبه می‌شود. این دومی برای علت خود میل دارد. میل توسط او پدان ایجاد می‌شود. حس، دومی در اثر تماس ایجاد می شود.

توسل : تماس به دلیل وجود حواس شش گانه صورت می گیرد، حواس شش گانه وجود دارد، زیرا نام و صورت وجود دارد، یعنی نشانه بیرونی وجود ایده آل و نوع وجود دارد. وجود واقعی اسم و شکل وجود خود را مدیون علم نادرست است، دومی نیز به نوبه خود توسط تخیل ایجاد می شود که علت آن جهل است. و اثر، و به آخرین حلقه آن زنجیره رسید، فرالاونگ با خود گفت: «جهل یا عدم علم، اولین علتی است که همه پدیده‌هایی را که من پی در پی مرور کرده‌ام پدید می‌آورد.

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج

از آن جهان و همه موجودات موجود در آن سرچشمه می گیرد. علت آن توهم جهانی است که در آن انسان و همه موجودات به طرز بدبختی آرام گرفته اند. با چه وسیله ای می توان این جهل را از بین برد؟ بدون شک دانش و علم واقعی. با نوری که علم منتشر می‌کند، من به وضوح غیرواقعی بودن همه چیز را می‌بینم، و از آن توهمی رها می‌شوم که موجودات دیگر را به وجود چنین چیزی باور می‌کند، در حالی که در واقعیت وجود ندارد.

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج : تخیل یا توانایی تصور وجود چیزهایی که وجود ندارند از بین می رود.همین سرنوشت برای دانش نادرست حاصل از آن به نام و صورت، به حواس شش گانه، تماس، احساس [صفحه ۹۵]، میل، تصور، وجود، تولد، و درد یا بدبختی اختصاص دارد. سپس فرالاونگ با خود می‌گوید: «علم به چهار حقیقت بزرگ، نور حقیقی است که می‌تواند جهل را از بین ببرد و علم واقعی را به دست آورد، که به وسیله آن، بیرون آمدن از گرداب هستی‌ها، یا از حالت توهم، کاملاً محقق می‌شود.

معشوق برای ازدواج

معشوق برای ازدواج : انتهای شاخه‌های درخت بودی[۷] به آرامی روی او فرود آمد، و با موج‌هایشان، [ص ۹۲] به نظر می‌رسید طلسم موفقیت در هر کاری که سیواران او را نوازش می‌داد. آنها شبیه بسیاری از دماغه های زیبای گل های قرمز بودند که به او تقدیم می شد. در اولین دیده بان شب، فرالاونگ تمام انرژی های ذهن قدرتمند خود را به کار گرفت تا قوانین علل و معلول ها را مشخص کند، تا تمام آنچه را که وجود دارد حساب کند.

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج : این چهار حقیقت عبارتند از: ۱، مصائب هستی؛ ۲. علت مولد بدبختی، که میل دائماً تجدید شده، ارضای خود بدون اینکه هرگز بتواند آن هدف را تأمین کند، ۳، نابودی آن میل است، یا بیگانگی از آن امر مهمی است که سزاوار جدی ترین توجه است؛ ۴. وسیله دستیابی به نابودی فردی آن میل صرفاً توسط چهار مگا یا بزرگراه ها تأمین می شود که به کمال می انجامد.

توسط کسانی که نیت درست، اراده درستی دارند و در طول زندگی خود را برای تنظیم کردار، رفتار، زبان، اندیشه و مراقبه های خود به کار می گیرند.» پس از آن بود که قلب فرالاونگ استحکامی تزلزل ناپذیر، خلوص کامل یا معافیت از همه هوس ها، نرمی غیرقابل بیان و احساسی قوی از شفقت لطیف نسبت به همه موجودات پیدا کرد. هنگامی که این حقایق اساسی شناخته شد، احساس شد، و لذت بردند.

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج : قادر به کشف یکباره همه آنچه در طول حالت های بی شمار وجود قبلی او رخ داده بود، یافت. او نامی که بر دوش داشت، نام پدر و مادرش، مکان هایی که دیده و بازدید کرده بود، طبقه ای که به آن تعلق داشت و همه وقایع اصلی که مسیر پیشرفت او را از طریق مهاجرت های جذب فوری ثروت با گیاهان مداوم مشخص کرده بود را به یاد آورد. او نیز مانند آینه، شرایط پیشین وجود همه موجودات دیگر را منعکس می‌کرد.

رشد و انبساط عظیم ذهن او، که او را قادر ساخت تا به عمق گذشته پی ببرد، در اولین نگهبانی شب اتفاق افتاد. او اکنون تمام قدرت های توسعه یافته ذهن غیرقابل مقایسه خود را به کار گرفت تا از همه موجودات موجود در حال حاضر به بررسی درستی بپردازد. او به همه کسانی که در جهنم بودند، و سه حالت مجازات دیگر، کسانی که روی زمین زندگی می کردند و کسانی که در بیست و شش صندلی برتر ساکن بودند، نگاه کرد.

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج : او فوراً وضعیت، وضعیت، [صفحه ۹۷] محاسن، معایب و تمام آنچه را که مربوط به اجزای سازنده فیزیکی و اخلاقی آنها بود، درک کرد. این زایمان تا نیمه شب ذهن او را به خود مشغول کرد. فرالاونگ که به واسطه تمایلات رحمانی و شفقت آمیز روحش برانگیخته شده بود، اغلب در درون خود چنین می چرخید: «همه چیز در این دنیا بدبختی و مصیبت است؛ همه موجودات به طرز بدبختی در گرداب هستی ها حبس شده اند؛ آنها بر فراز گرداب میل و هوس جذب ثروت با لیوان اب شناورند.

آنها با هوس های مغالطه آمیز رضایتی که هرگز به دست نیامده اند به این سو و آن سو برده می شوند.باید به آنها آموخت که با رهایی از نفوذ آن به هوس پایان دهند.ذهن آنها باید با آگاهی از چهار حقیقت بزرگ آغشته شود. راه‌هایی که من کشف کرده‌ام، ناگزیر انسان‌ها و نات‌ها را به مطلوب‌ترین هدف سوق خواهند داد. در حالی که این افکار در ذهن او موج می زدند.

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج : کمی قبل از پایان روز، در صد و سومین سال از عصر اتزانا، در روز کامل شدن ماه کاتسون، علم کامل به یکباره بر او رخنه کرد: او بودا شد. هنگامی که این شگفتی بزرگ رخ داد، ده هزار جهان دوازده بار با چنان خشونتی به لرزه در آمدند که موها را به یک سر برگرداند. این کلمات “عالی دعا برای عاشق کردن مرد ترین موجود” در همان سری از دنیاها شنیده می شد. زیور آلات باشکوه همه جا را تزئین کرده است.

چوب پرچم ها در هر جهت ظاهر می شدند، که با ناوهای پر زرق و برق آراسته شده بودند. از چنان ابعادی برخوردار بودند که انتهای مشرقیان به طرف مقابل غرب می رسید. و آنهایی که در شمال، مرز جنوبی هستند.

طلسم تسخیر قلب معشوق برای ازدواج : چند پرچم که از کرسی های برهما آویزان شده بود به سطح زمین رسید. همه درختان ده هزار طلسم موفقیت در امتحانات جهان شاخه های پر از میوه و گل بیرون زدند. پنج نوع نیلوفر خود به خود شکوفا شدند. از شکاف صخره ها گل های زیبایی بیرون آمدند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =