توسل

طلسم رزق و روزی فراوان

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

طلسم رزق و روزی فراوان , رسانه توسل ( جهت مشاوره فراوان و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , طلسم رزق و روزی فراوان : سپس چند قطعه مورد علاقه از گفتار بودا را بازگو می کند ۳۱۶نیدی کاندا سوتا انتخاب شده است (نگاه کنید به ص ۱۲۹ ). اگر شنونده ای سخنی را مطرح کند، یا اشاره کند که متوجه نمی شود، کشیش معنای آن را توضیح می دهد.

توسل : سپس مردم سجده می کنند و می روند. راهب-کشیش پیریت تعیین شده را برای روز اول واسا-یعنی ماگالا-سوتا، راتنا-سوتا، و کارائینیا-متتا-سوتا (نگاه کنید به صفحه ۳۱۸) با خود تکرار می کند.

طلسم رزق و روزی فراوان

پس از آن بازنشسته می شود تا مدتی استراحت کند . چند ساعت. او که قبل از طلوع صبح برمی خیزد، در فضایل بودا، در حسن نیت نسبت به همه موجودات زنده، در مورد ناخالصی های بدن، و در مورد مرگ، مراقبه می کند، در اتاق خود یا در هر مکان مناسب برای حرکت کردن بالا و پایین می رود. سپس به نمازخانه موقت می رود.

طلسم رزق و روزی فراوان : در برابر حرم سجده می کند و می گوید: «من دائماً همه زیارتگاه ها، درخت مقدس بودی و تصاویر بودا را می پرستم. من به سه جواهر احترام می گذارم (نگاه کنید به ص ۱۷۵). سپس او گل‌های خود را به همراه بخش کوچکی از غذای صبحگاهی خود در محراب قرار می‌دهد. پس از پایان غذا، به فرزندان روستاییان آموزش می دهد یا برای موعظه ظهر و عصر (بنا) آماده می شود.

فراوان

فراوان : روی صندلی می‌نشیند و در حالی که صفحه‌ای را جلوی صورتش می‌گیرد تا حواسش طلسم رزق و روزی پرت نشود، تلاوت خود را شروع می‌کند. مردم روی زمین می نشینند – مردان در یک طرف، زنان و کودکان در طرف دیگر. ابتدا فرمول سه پناهگاهی ( ص ۷۸ ) و حرام های پنج گانه ( ص ۱۲۶ ) را تکرار می کند و مردم بعد از او تکرار می کنند.

طلسم رزق و روزی فراوان : عموماً این موعظه ها به ویژه در چهار روز پویا به خوبی مورد توجه قرار باطل شدن طلسم قوی می گیرد ( ص ۲۵۷ ). در روزهای ماه نو و ماه کامل، کشیش باید به نزدیکترین صومعه برود و به پاتیموخا بپیوندد (رجوع کنید به ص ۸۴ ). و در روز کامل ماه، که پایان سه ماه واسا است، باید دوباره مانند قبل به آنجا برود، اما در آن مناسبت، خطاب به راهبان جمع شده.

باید بگوید: «آقایان ارجمند، من واسا را ​​به درستی به پایان رساندم. اگر در آن شک دارید، صحبت کنید و آنچه را که نوشتن دعا برای رزق و روزی مغازه من اشتباه کرده ام به من بگویید. اگر هیچ کس صحبت نمی کند، او را حفظ می کند ۳۱۷وظایف خود را بدون نقص انجام داد. سپس با بازگشت و آوردن کشیش دوم، هر دو با هم مراسم راتری بانا یا نیمه شب را انجام می دهند که مراسم واسا را ​​به پایان می رساند.

طلسم رزق و روزی فراوان : دو منبر ساخته شده از چهار پایه عمودی، که سکوهای کوچکی را نگه می دارند، برپا می شود و مردم روستاهای مجاور، با پوشیدن لباس تعطیلات، به تعداد زیادی حضور می یابند. این تلاوت های شبانه معمولاً حدود پنج ساعت ادامه نوشتن دعای رزق و روزی مغازه می یابد. بعداً باید از مراسمی به نام پیریت که در سیلان و برمه در زمان واسا و همچنین در زمان های دیگر انجام می شود، توضیح داد.

نام از کلمه مخدوش شده است، که مجدداً با “حفاظت [۱۴۰] ” مرتبط است . ما باید فرض کنیم که این مراسم منشأ آن ترس از ارواح شیطانی و شیاطین در همه جا در شرق بود (رجوع کنید به ص ۲۱۸ ). اما باید در نظر داشت که بودیسم هیچ نظمی از موجودات طلسم رزق و روزی مغازه را به رسمیت نمی شناسد که شیاطین نامیده می شوند و توسط خدا آفریده شده اند و طبیعتاً از انسان جدا هستند.

طلسم رزق و روزی فراوان : شیاطین موجوداتی هستند که به‌جای خدا آفریده‌ی انسان‌ها هستند. زیرا ممکن است آنها در آخرین وضعیت وجودی خود مرد بوده باشند و ممکن است دوباره مرد شوند (نگاه کنید به ص ۱۲۲ ). با این حال، آنها به عنوان احساسات کینه توزانه و بدخواهانه علیه نژاد برتری که زمانی به آن تعلق داشتند، نشان داده می شوند. و انواع تدابیر حفاظتی و مقابله با تأثیرات ۳۱۸تصور می شود.

که برای محافظت از انسان در برابر شرارت آنها لازم است. این کاملاً مطابق با نظریه هندو است که معتقد است وقتی یک مرد معتاد به هر رذیلت خاصی بمیرد، طبیعت شیطانی او هرگز نمی میرد، بلکه شخصیت دیگری به خود می گیرد و پس از او به عنوان یک شیطان زندگی می کند. و این در مورد زنان نیز صدق می کند، به طوری که شیاطین حاصل ممکن است از هر دو جنس باشند، و زن از جنس مذکر کینه توزتر است.

طلسم رزق و روزی فراوان : اعتقاد بر این است که مؤثرترین محافظت در برابر دسیسه‌های چنین موجودات بدخیم، تلاوت یا لحن زدن قانون بودا، و به ویژه تقسیم بندی سوتا (سوترا) آن است که قبلاً توضیح داده شد (ص ۶۲ ) . و از این تقسیم بندی، بخش های انتخابی وجود دارد – تعداد بیست و نه عدد [۱۴۱] – که قرار است قدرت پیشگیری بیشتری نسبت به سایر بخش ها داشته باشد. در مجموع، آن‌ها چیزی را تشکیل می‌دهند که پیریت نامیده می‌شود.

و از این میان، سه مورد بیشتر خوانده می‌شوند: ماگالا-سوتا، راتنا-سوتا، و کارانیا-متتا-سوتا. قسمت اول از اینها قبلاً آورده شده است (در ص ۱۲۹ این جلد). بخشی از سوتا دوم یا «جواهری» (ترجمه چیلدرز) به این ترتیب اجرا می شود: همه ارواح در اینجا جمع شده اند، ارواح زمین و هوا، همه آنها شاد باشند. بگذار آنها با دقت به سخنان من گوش دهند. بنابراین، ای ارواح، مرا بشنوید.

طلسم رزق و روزی فراوان : با نژاد مردان دوست باشید. زیرا روز و شب هدایای خود را برای شما می آورند، پس مراقب آنها باشید. ۳۱۹ هر گنجی که در اینجا یا در دنیاهای دیگر وجود داشته باشد، هر جواهرات باشکوهی در آسمانها باشد، هیچ‌کس مانند بودا نیست. «بودا این جواهر باشکوه است. باشد که این حقیقت سعادت بیاورد! هیچ چیز مانند این دکترین وجود ندارد. قانون این جواهر باشکوه است.

باشد که این حقیقت سعادت بیاورد! «شاگردان بودا، شایسته دریافت هدایا، کهانت این جواهر باشکوه است. باشد که این حقیقت سعادت بیاورد! کارمای قدیمی آنها از بین می رود، کارمای جدیدی تولید نمی شود. دل‌هایشان دیگر به زندگی آینده نمی‌چسبد، بذر وجودشان نابود شده، آرزوهایشان فرو می‌نشیند، صالحان مانند این چراغ خاموش می‌شوند. کهانت این جواهر باشکوه است.

طلسم رزق و روزی فراوان : باشد که این حقیقت سعادت بیاورد! ای ارواح که در اینجا گرد آمده اید – ارواح زمین و ارواح – اجازه دهید در برابر بودا تعظیم کنیم – اجازه دهید در برابر قانون تعظیم کنیم – اجازه دهید در برابر رهبانیت تعظیم کنیم. بخشی از سومین یا به شرح زیر است: این همان کاری است که کسی که در طلب خیر و عاقل است باید انجام دهد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 10 =