توسل

دعایی برای رفع مشکل ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعایی برای رفع مشکل ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعایی برای رفع مشکل ازدواج : اما حتی در آنها دختر اغلب برای خود یا والدینش می بافد. تقریباً هر دختری اگر فقط برای گذراندن زمان باشد، کاری انجام می دهد. ببینید، آنها هیچ دستاوردی ندارند. نه آواز می خوانند، نه بازی می کنند و نه نقاشی می کنند. هرگز نباید فراموش کرد که تمدن آنها نسبتاً هزار سال از تمدن ما عقب است. دستاوردها بخشی از جلای تمدن هستند و هنوز به آن نرسیده اند.

توسل : دستاوردها همچنین ابزاری برای پر کردن زمان خالی هستند. اما تعداد بسیار کمی از دختران برمه ای فرصت دارند. هیچ کلاسی برای اوقات فراغت وجود ندارد و تعداد بسیار کمی از دختران [صفحه ۱۹۳] وجود دارند که مجبور نیستند به نحوی در نگهداری خانه کمک کنند. آقای رودیارد کیپلینگ از یک خانم جوان حیرت انگیز می گوید که بانجو می نواخت. او از من خوش شانس تر بوده است.

دعایی برای رفع مشکل ازدواج

آراستگی یکی از آخرین مواهب تمدن است. ما اکنون به سفارش خود افتخار می کنیم. ما فراموش می کنیم که این دستاورد چقدر جدید است. این امر با سایر مواهب سنی همراه خواهد بود، زیرا هرگز نباید فراموش کرد که آنها افراد بسیار جوانی هستند – تک بچه ها، بچه های بزرگ – که به آرامی درس های تجربه و دانش را یاد می گیرند. وقتی بین هشت تا چهارده سالگی پسرها هستند.

دعایی برای رفع مشکل ازدواج : زیرا من هرگز چنین خوش شانسی نداشته ام. آنها اصلاً هیچ دستاوردی ندارند. خانه داری آنها خیلی زیاد نیست. ببینید، خانه‌ها کوچک هستند، و خانواده‌ها نیز کوچک هستند. مبلمان بسیار کمی وجود دارد. و از آنجایی که آشپزی یکسان است، چیز زیادی برای یادگیری در این راه وجود ندارد. من هم می ترسم که خانه های آنها نتواند به عنوان الگوی آراستگی با هیچ ملت دیگری رقابت کند.

ازدواج

ازدواج : تقریباً هر دختری می تواند ببافد. در بسیاری از خانه ها دستگاه های بافندگی وجود دارد که دختران لباس های خود و والدین خود را در آن می بافند. و بسیاری از دختران در بازار غرفه دارند. در این مورد بعداً صحبت خواهم کرد. وظایف دیگر پوست کندن برنج و تهیه چروک است. البته، در خانوارهای ثروتمندتر، خدمتکارانی وجود خواهند داشت که همه این کارها را انجام دهند.

دعایی برای رفع مشکل ازدواج : همانطور که هر پسری باید برای مدتی راهب شود، و جشن بزرگی در ورودی صومعه دارند. دختران وارد صومعه‌ها نمی‌شوند، اما آنها نیز جشن بزرگی به افتخار خود دارند. گوش هایشان خسته است. جشنی است برای دختری که اهمیت زیادی دارد، این گوش خراش، و با توجه به ثروت والدین، با شادی و شادی های دیگر همراه است.

دختر کوچکی، دختر دکاندار اینجا در این شهر، دیروز گوش هایش خسته شده بود و شادی های بزرگی به وجود آمد. آنجا سه ​​شب برای همه باز بود، و مقدار زیادی غذا، شیرینی، و هدایای زیادی تقدیم شد، و در آخرین شب، رودخانه روشن شد. یک قایق در وسط رودخانه لنگر انداخته بود، و از آن تعداد بی‌شمار قایق‌های کوچک، هر کدام با یک لامپ کوچک به پرواز درآمدند.

دعایی برای رفع مشکل ازدواج : لامپ ها با نور طلایی می درخشیدند، همانطور که بر روی سینه آب بزرگ، خطی متحرک از آتش زنده می چرخیدند. قایق‌های کوچکی نیز وجود داشت که خطوط کلی آن با لامپ مشخص شده بود، و بتکده‌ها و خانه‌های مینیاتوری دعایی برای درد کمر همگی شناور بودند که در پایین رودخانه شناور بودند، تا اینکه در فاصله‌ای دور در کنار دماغه، لامپ‌ها یکی یکی خاموش شدند و رودخانه سقوط کرد.

دوباره خواب زنی به من گفت: “فقط یک جشنواره بزرگ در زندگی یک دختر وجود دارد.” ما سعی می کنیم تا جایی که می توانیم آن را خوب کنیم. پسرها جشنواره های زیادی دارند، دختران فقط یک جشنواره دارند. فقط این است که باید خوب باشد.’ و بنابراین آنها بسیار ساکت و آرام بزرگ می شوند و با چشمانی بسیار شفاف به جهان پیرامون خود نگاه می کنند.

دعایی برای رفع مشکل ازدواج : عجیب است، صحبت کردن با دختران برمه ای، برای دیدن اینکه چقدر از جهان درباره آنها می دانند و درک می کنند. برای آنها راز بزرگی نیست، پر از خیر و شر غیرقابل تصور، بلکه دنیایی است که آنها یاد می گیرند آن را درک کنند و در آن دعا برای رفع درد پا و کمر خیر و شر هرگز با هم ترکیب نمی شوند.مردم برای آنها نه فرشته اند و نه شیطان، بلکه انسان های عادل هستند.

و بنابراین جهان [صفحه ۱۹۵] برای آنها ناامیدی ها، واهی هایی را که در انتظار کسانی است که نمی دانند، در نظر نمی گیرد. آنها رویاهای خود را می بینند – چه کسی باید در آن شک کند؟ اما رویاهای آنها رویاهایی هستند که می توانند محقق شوند. آنها از روی ناآگاهی خود ایده‌آل‌هایی را برای خود تعریف نمی‌کنند و آنها را خوب تصور می‌کنند، اما چشمان خود را به واقعیت‌های بسیار زیباتری که هر روز در اطرافشان است دعا برای رفع درد زانو باز نگه می‌دارند.

دعایی برای رفع مشکل ازدواج : آن‌ها می‌دانند که یک معشوق زنده بزرگ‌تر، واقعی‌تر و بهتر از هر ایده‌آل رویای یک دختر است. آنها در دنیای واقعی زندگی می کنند و می دانند که خوب است. به وقتش عاشق می آید. یک رسم لذت بخش در سراسر برمه وجود دارد، موسسه ای که در واقع «زمان دادگاه» نامیده می شود. از ساعت نه تا ده شب است، مخصوصاً در شب های مهتابی، آن شب های گرمسیری شگفت انگیز، زمانی دعا برای ازدواج با معشوق که تمام دنیا در رویای نقره ای نهفته است.

زمانی که هواهای سرگردان کوچکی که مانند نوازشی گونه هایت را لمس می کنند، با عطر گل ها سنگین می شوند. و دعایی برای گشایش بخت فوری دلت برای زیبایی زندگی در گلویت می آید. جلوی هر خانه ایوانی است که شاید سه پا از زمین بلند شده باشد و دختر در آنجا در سایه بام می نشیند، گاهی با یک دوست، اما معمولاً تنها. و خواستگارهایش می آیند و کنار ایوان می ایستند و مثل عاشقان با جملات کوچک شکسته صحبت می کنند.

دعایی برای رفع مشکل ازدواج : شاید مردان جوان زیادی بیایند، یکی یکی، اگر منظورشان تجارت [صفحه ۱۹۶] باشد، با یک دوست، اگر صرفاً یک ملاقات ادبی باشد. و دختر همه آنها را خواهد پذیرفت و با همه آنها صحبت خواهد کرد. با کمی دانش طنزآمیز از ویژگی های هر مرد می خندد. و او ممکن است به آنها چروت هایی بدهد که خودش ساخته است.

و شاید برای یکی، برای یکی، اول خودش چروت را روشن کند، و به این ترتیب او را توسط نیابتی ببوسد. و آیا دختر تنهاست؟ خب بله. با تمام مقاصد او تنهاست. اما همیشه یک نفر نزدیک است، کسی در تماس است، زیرا ایوان برای همه رایگان است. او نمی تواند بگوید چه کسی ممکن است بیاید، و برخی از مردان، همانطور که می دانیم، گرگ هایی در لباس میش هستند. معمولاً ازدواج توسط والدین تنظیم می شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 3 =