توسل

دعایی برای رفع درد پا

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعایی برای رفع درد پا , رسانه توسل ( جهت مشاوره پا و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعایی برای رفع درد پا : از این رو او را آن نامتناهی نامیده اند که خورشید و ماه در درخشش آن تاریک شده است. قبل از قدرت الهی او، حتی آن بودا که خود در هند جسمانی شد، در ستایش عظمت جلال حقیقی او دچار لغزش می شود.

توسل : بسیار فراتر از شمارش انسان، خردمندان در مجموعه والای بی نهایت هستند. پس کسی که می خواهد در سرزمین پاکی متولد شود به جماعت بزرگ پناه ببرد. ۱۵. در بهشت ​​قدرتمندان بدون شماره هستند.

دعایی برای رفع درد پا

بودیساتواها در نزدیکترین سلسله مراتب به روشنگری کامل قرار دارند. از آنجا بر اساس راه نجات بر روی زمین جسم می شوند تا هر که حیات دارد نجات یابد. در اعماق اقیانوس پناه ببرید. او به خاطر تمام ساکنان مناطق ده گانه، تمام تعالیم را در وعده های الهی و قدرتمند خود حفظ کرده است.

دعایی برای رفع درد پا : کسی که نامتناهی است هرگز آرام نمی‌گیرد، زیرا همراه با بودیساتواهای شفقت و عقل محض، تلاش می‌کند تا روح کسانی که او را به درستی پذیرفته‌اند، رستگار شوند و آنها را با نور رحمت او روشن کند.

پا

پا : درخشش زلال او از همه وحی فراتر می رود و گفتار انسانی نمی تواند آن را بیان کند. بنابراین او بودای نور ناگفتنی نامیده می شود. همه بوداها از طریق وعده نور بی‌اندازه او، جلال بی‌نهایتی را که بودا است تجلیل می‌کنند. ۱۳. به کسی که قدوس ترین است پناه ببرید. خورشید و ماه در اقیانوس شکوه او گم شده اند.

دعایی برای رفع درد پا : هنگامی که کسی دعا برای عزیز شدن که در سرزمین صلح ناب متولد می شود، دوباره به این دنیای گناه آلود باز می گردد، حتی مانند آن بودا که در هند جسم شد، از جستجوی رفاه همه انسان ها خسته نمی شود.

به بزرگواران جهان پناه ببر، زیرا قدرت الهی او قادر و فراتر از حد و اندازه انسان است و در قدوسیت غیرقابل تصوری دعا برای افزایش عشق همسر کامل شده است. ۲۰. سراواکاها، بودیساتواها، موجودات بهشتی و ارواح در بهشت، آنها که حکمت در آنها برابر با زیبایی است.

دعایی برای رفع درد پا : صفات خود را به ترتیب بر اساس تولد قبلی خود اعلام دعای برای رفع غم و اندوه می کنند. ۲۱. به او پناه ببر که همه قوا در او یکسان است. با زیبایی عالی ارواح در بهشت ​​قابل مقایسه نیست.

زیرا وجود آنها به اندازه فضا بی نهایت است و آنها از آسمان ها و انسان های فانی دورند. ۲۲. هر کس در بهشت ​​متولد دعای نوشتنی برای عزیز شدن نزد همه شود، در این زندگی با مردانی که دیگر به تولد و مرگ باز نمی گردند، یکی می شود. در آن سرزمین پاک، کسی نیست که در میان مردان شک و تردید ایستاده باشد، و همچنین کسی نیست که به اعمال خود برای نجات اعتماد کرده باشد. همه بوداها به این امر شهادت می دهند.

دعایی برای رفع درد پا : اگر همه کسانی که در ده منطقه زندگی دارند، این مقدس ترین نام او را که نامتناهی است بشنوند، و به ایمان واقعی دست یابند، شادی و مسرور خواهند شد.

زیرا هنگامی که مردی با شادی نذر مقدس او را که نامتناهی است می پذیرد که می گوید: “من به روشنایی کامل نخواهم دعایی برای داشتن همسر خوب رسید مگر اینکه تمام جهان در من سالم شود”، در همان زمان قطعاً در آن متولد خواهد شد.

دعایی برای رفع درد پا : بهشت ۲۵. پناه بردن به روح متعال. به قدرت الهی وعده او، به دست بیکران بهشت ​​آفریده شد. آری، و ارواح انسانهایی که در آن ساکن هستند. و چیزی نیست که با آنها مقایسه شود.

پناه بردن به حکمت غیر قابل بیان. از سرزمین صلح او نیمی را نمی توان گفت. حتی کلام خود بودا هم نتوانست آن را بیان کند. ۲۷. هزاران روح شاد در آن سرزمین پاکی به دنیا آمدند.

دعایی برای رفع درد پا : به دنیا می‌آیند، نه از این جهان تنها، بلکه از جهان‌های پنهان نیز، و از ده منطقه. ۲۸. پس به محض اینکه انسان نام مقدس بیکران را بشنود و با شادی فراوان او را ستایش کند، به پاداش خزانه مقدس لیاقت خواهد رسید. ۲۹. پیش بروید، ای ارواح دلیر، در جست و جوی قانون باشید، هر چند همه جهان در آتش و تباهی فرو روند.

زیرا شما فراتر از تولد و مرگ خواهید گذشت! ۳۰. بوداهای بی شمار، الوهیت پیروزمند آورنده نور را می ستایند. بودی‌ساتواهای بی‌شماری را که مانند شن‌های گنگ در پرستش جهان شرق بی‌شماری هستند، نزد او جمع کنید. ۳۱. همانگونه که از شرق، بودیساتواها را از مناطق نه گانه جهان به سوی بی نهایت جمع کنید. خود گوتاما بودا با مزامیر مقدس شکوه بی‌کران بی‌کران را می‌ستاید.

دعایی برای رفع درد پا : پناه بردن به بزرگواران جهان. بودای بی شمار از ده منطقه با سرودها و ستایش ها به او ادای احترام می کنند تا بذر شایستگی بکارند. ۳۳. به تالار تعلیم بزرگ و درخت زنده بو که در بهشت ​​است ادای احترام کنید! با این حال، این سرزمین، با شکوه با درخت مقدس، درخشنده با تالار تعلیم بزرگ که با هفت جواهر می درخشد، جایی که ارواح بی شماری که از اقصی نقاط زمین می شتابند، متولد خواهند شد.

جز بهشت ​​موقتی نیست. ۳۴. با حرمت وحشتناک به پاکی پذیرنده پناه ببر. زیرا با وعده الهی او این سرزمین با شکوه، بزرگتر از اندازه گیری بشر، ساخته شد.

دعایی برای رفع درد پا : پناه بردن به حکمت غیر قابل تصور. زیرا کمال فضیلت او – آن فضیلتی که برای همه جهان مفید است، و راه کاملی که او می خواهد که انسان به وسیله آن به او پناه ببرد، از همه گفتار یا اندیشه انسان گذشته است.

به حکمتی که بی نهایت است پناه ببر. زیرا او وفادار است، و در قدرت الهی خود وعده داده است، و راه رحمانی رستگاری بر روی وعده کامل روشن خود که نمی‌توان متزلزل شد، ساخته شده است.

دعایی برای رفع درد پا : پناه بردن به هماهنگی بهشتی.چرا که نخلستان های جواهر و درختان گوهر بهشت، آهنگی شیرین و عالی را در یک صدا ناب و منظم به گوش می رسد.

به وعده الهی، خزانه کرامت پناه ببر، زیرا هفت درخت جواهر در بهشت ​​معطرند، جایی که گلها و میوه ها و شاخه ها و برگهای آن درخشش خود را یکی به دیگری باز می گرداند. ۳۹. ادای حق را کامل کنید. همانطور که باد ناب بر درختان با شکوه با جواهرات می وزد، موسیقی اصیل با نوای پنج برابری هارمونی را از آنها می گیرد.

دعایی برای رفع درد پا : در تمام جهان هیچ مکانی از شکوهی که صدها پرتوهای بی شمار از دل هر گل بهشت ​​می ریزند پنهان نیست. ۴۱. مانند کوهی طلایی که پرتوهای بی‌شمار این شکوفه‌های بهشتی را منعکس می‌کند.

شکل بی‌کران نیز چنین است. ۴۲. از بدن مقدس او، مانند چشمه ای، این نور بر ده منطقه جهان جاری است. او با تعلیم مقدس خود، همه کسانی را که حیات دارند به راه نور هدایت می کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 11 =