توسل

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب , رسانه توسل ( جهت مشاوره اضطراب و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : همه روستاها البته از نظر اخلاق حسنه و اخلاق نیکو شبیه هم نبودند، اما همچنان در هر روستایی کم و بیش اعمال می شد. نظر مردم بسیار مصمم بود و خود را احساس می کرد و نفوذ صومعه بدون دروازه بر مردم قوی بود.

توسل : شما هرگز نمی توانید تصور کنید که یک راهب بودایی قاضی روستای خود باشد و اصلاً در امور شهرداری شرکت کند. همان دلایلی که آنها را از امور دولتی بازداشته بود، آنها را از امور کمون بازداشت.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب

من نیازی به تکرار آنها ندارم. صومعه بیرون از روستا بود و راهب بیرون از جامعه. فکر نمی‌کنم در مورد مسائل روستایی با او مشورت شود.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : با این حال راهبان هرگز در امور روستا دخالت نمی کردند. همانطور که آنها از حکومت ایالتی خودداری کردند، از حکومت محلی نیز چنین کردند.

اضطراب

اضطراب : آنها رفتار خوبی نداشتند. در زمان برمه، آنها را به خاطر همه اینها مجازات می کردند – مجبور می شدند این همه سطل آب برای باغ های مدرسه بکشند، یا جاده سازی کنند، یا حتی در انبار گذاشته شوند. اکنون رئیس از ترس دولت بزرگ [ص ۹۹] از انجام هر کاری می ترسید. او گفت که برای مردان جوان بسیار بد بود.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : می دانم که، اگرچه بارها و بارها از راهبان نظر خواسته ام تا در حل اختلافات کوچک روستایی به من کمک کنند، اما هرگز پاسخی از آنها نگرفتم. آنها همیشه پاسخ خواهند داد: “اینها امور ما نیست”. به سوی مردم برو. آنها به شما خواهند گفت که چه می خواهید. تأثیر آنها با سرمشق و دستور، آموزش قوانین معلم بزرگ، زندگی بی عیب و نقص در برابر مردم، آماده کردن روح آنها برای استراحت است.

این یک تأثیر کلی است، هرگز یک تأثیر خاص. اگر کسی [ص ۱۰۰] برای مشورت نزد راهب می‌آمد، راهب فقط دعا برای فروش زیاد اجناس مغازه تعلیم مقدس را برای او تکرار می‌کرد و او را رها می‌کرد تا آن را اجرا کند. بنابراین هر دهکده امور خود را اداره می‌کرد، بدون مزاحمت توسط سرباز یا کشیش، و خیلی کم توسط دولت مشکل داشت. هیچ کس نمی تواند شک کند که با امکانات اندک آنها این کار را به خوبی انجام داده اند.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : آنها بدون اصطکاک از خود مالیات می گرفتند، آنها مدارس صومعه خود را با تلاش داوطلبانه ساختند، آنها یک قانون اخلاقی بسیار عالی، بسیار ساده، کاملاً به ابتکار خودشان را حفظ کردند. همه اینها گذشت یا در حال دعا برای رفع استرس و تپش قلب سپری شدن است. پادشاه به تبعیدی در آن سوی دریا رفته است، وزراء یا تبعید شده اند یا برای خیر یا شر ناتوان هستند.

این دولت پادشاه که در تمام کارهایش بسیار بد بود و تنها در کارهایی که به حال خود رها کرد خوب بود، دیگر هرگز قیام نخواهد کرد. دیگر هرگز بلند نخواهد شد. مردم اکنون بخشی از امپراتوری بریتانیا و تابع ملکه هستند. چیزی که ممکن است در آینده دور برای دعا برای فروش فوری ملک مغازه آنها در نظر گرفته شود، هیچ کس نمی تواند بگوید، فقط ما می توانیم مطمئن باشیم که گذشته دیگر نمی تواند برگردد.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : و دولت محلی نیز در حال مرگ است. با دولت قدرتمندی مثل ما نمی تواند وجود داشته باشد. برای خوب یا بد، چند سال دیگر آن نیز از بین خواهد رفت. اما، بالاخره، اینها فقط اشکال هستند. روح در درون است در روح هیچ تغییری وجود نخواهد داشت. هیچ کس نمی تواند حتی در آینده ای دور تصور کند که راهبی بودا خواهان قدرت دنیوی باشد یا به نحوی در حکومت دعا برای کاهش استرس و ترس مردم [صفحه ۱۰۱] دخالت کند.

به همین دلیل است که من این فصل را نوشتم تا نشان دهم بودیسم چگونه خود را نسبت به دولت نگه می دارد. با ما، ما به این عادت داریم که کلیساها سعی در اداره امور دولتی داشته باشند، یا تلاش کنند تا قدرت سکولار را در دست بگیرند.مطابق با آرمان های ماست که باید این کار را بکنند. عبارات دینی ما مملو از اصطلاحاتی چون ارباب و پادشاه و دعایی برای گشایش بخت فوری فرمانروا و بنده است.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : بودیسم از هیچ یک از آنها چیزی نمی داند. ما در دین خود تابع شماس و کشیشان و اسقف ها و اسقف اعظم و غیره تا خود خداوند متعال هستیم. اما در بودیسم هر انسانی آزاد است – آزاد، تابع قوانین اجتناب ناپذیر عدالت. در بودیسم سلسله مراتبی وجود ندارد: این دین آزادی مطلق است. هیچکس جز خودت نمی تواند تو را لعنت کند.

هیچکس جز خودت نمیتونه نجاتت بده دولت‌ها نمی‌توانند این کار را انجام دهند، و بنابراین تلاش برای تسخیر زمام حکومت بی‌فایده خواهد بود، حتی اگر روح خود را با این کار نابود نکنید. بودیسم معتقد نیست که شما می توانید یک مرد را به زور نجات دهید. همان طور که بودیسم بود، همین طور است، همین طور خواهد ماند. به دلیل ماهیت خود از هر ظاهری از قدرت متنفر است.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : ثابت کرده است که تحت وسوسه‌هایی که هیچ دین دیگری احساس نکرده و مقاومت کرده است. این دین روح خود هر انسان است، نه حکومت ها و قدرت ها. [صفحه ۱۰۲] فصل هشتم جنایت و مجازات «غضب را با مهربانی و شر را با نیکی غلبه کنید.» داماپادا چند سال پیش، یک افسر در رانگون تعدادی اسکناس را گم کرد. او آنها را یک شبه روی میز خود گذاشته بود و صبح رفته بودند.

مبلغ زیاد نبود. اگر درست یادم باشد سی روپیه بود. اما فقدان او را آزار داد و چون همه جست و جوها و تحقیقات بی فایده بود، موضوع را به دست پلیس سپرد. دیری نپایید – همان روز بعد – در اختیار داشتن یادداشت‌ها به خدمتکار برمن افسر رسید، که مراقب لباس‌های او بود و روی میز از او مراقبت می‌کرد. پسر در حال تلاش برای تغییر یکی از یادداشت ها گرفتار شد.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : دستگیر شد و اعتراف کرد. او گفت که او خیلی سخت بود و خواهرش از او خواسته بود به او کمک کند. او نمی توانست این کار را انجام دهد و همان روز صبح زود هنگام مرتب کردن اتاق، خودش را در این مورد نگران می کرد و یادداشت ها را روی میز دید و آنها را برداشت.

این یک وسوسه ناگهانی [ص ۱۰۳] بود و او سقوط کرد. وقتی افسر همه اینها را فهمید، فکر می کنم از تعقیب قضایی کناره گیری می کرد و پسر را می بخشید.

دعایی برای کاهش استرس و اضطراب : اما بسیار دیر بود. در حقوق انگلیس ما دزدی مرکب نیست. شکایت دزدی یک بار باید ثابت یا رد شود. متهم باید نزد قاضی محاکمه شود. هیچ جایگزینی وجود ندارد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پنج =